Reklamlar....

Kimse marka vermemiş bende vermiyim bari ama zor tutuyorum kendimi haberiniz olsun,her an verebilirim.
şampuan reklamı var bitane,yok muhteşem saçlarına bakmış fifi almış,yok muhteşem saçlarına bakmış maç yerine salsaya gitmişmiş,mişte miş...Deli oluyorum yaaa,saçlarda saç olsa,reklam yapacaz diye parlattıkça parlatmışlar,parlaklıktan saç gözükmüyo,kalıp gibi,doğru düzgün hareket etmiyo...Deliriyorum o reklama,te böle işte..
Bide bu reklamların kamera arkasını gösterirler ya,bu şampuan reklamlarında oyuncular sabahtan geliyormuş sete saatlerce saçlarıyla uğraşılıyo,ondan sonra "aaa şunla yıkadım,fön bile çekmedim,bak ne güzel,sevgilim fifi alıyo bana" deliriyorum tek kelimeyle...

:roflol::roflol:kıs güldürdün beni allahta seni güldürsün emi..
bi reklam daha var hani kız merdivenden iniyor.sevgilisimi eşimi artık bilmiyorum.hayatım ben maça gidiyorum diyor.kızda saçlarını yayalandırayaylandıra maçamı salsayamı diyor....tabi çocuk ağzından sular akarcasına kıza sarılıp salsaya gidiyor..
al işte bi saçma reklamda aha bu..şakkıdı

He kız onu dedim işte bende,sapıtıyorum o reklam çıknca,sırf sinir olup söylenmek için seyrediyorum.ne salak herifmiş,bi saça sattı arkadaşlarını,delü,napacan saçla sapıkmısın?:lepi:

hangi ürünün reklamı hatırlamıyorum ama hani rengarenk tavşanlar caddede koşturuyor hamurdan.sonra balık oluyor o reklam bence kaliteli güzel bir reklamdı

ay ben de bir deodorant reklamı var ya hani ''koltuk altı traşında etki ederek tüyleri derinden almanızı sağlar'' türünden bişeyler söylüyor ya o reklamı izleyince 4 yaşındaki kızım sormuştu ''anne kadınların koltuk altında babaların yüzü gibi sakal mı çıkıyor ''diye ne diyeceğimi şaşırdım çocuğa üstelik eve herkesin ortsında sordu rezil olduk

benim kızımda sormuştu aynısını allahtan bizde kimse yoktu ama açıklaması zor oldu daha doğrusu geçiştirmekle yetindim..

birde bi sucuk reklamı varya hani maçın ortasında maçı bırakıpta mangal yapıyorlar bana saçma geliyor maçla sucuğun alaksı nedir anlamadım ya......:roflol::roflol:

aklıma gelmişken birde çocuk bezi reklamı var ya hani çocuklar havuzda oynuyorlar ....bezli çocuk havuza giriyorda havuzun bütün suyunu bezi emiyor sonra annesi sırıtıyor diğer çocuklar bakıp kalıyor sinir oluyorum bu reklama ya havuzun suyunu nasıl emiyor saçmalık..naniknanik
ama başka bir bebek bezi reklamı var küçük çocuklar asker olmuşlar çok tatlılar ya benim çocuklarım bu reklamı çok seviyor bencede güzel olmuş ama.....:lepi: :roflol:

kadını kocası sucuğa benzetiyor demekki :roflol::roflol::roflol:

hem reklama gıcık oluyorum hemde kızlara çok çirkinler hele saçları fitilkötükedihüso

kızlar bir reklam daha var gıcık olan....alinin karnı acıktııııııııııııı diye bağıran bir anne çiftçiler de bu annenin sesini duyp elma bezelye ve domatesi topluyorlar inanın bu reklama çok gıcık oluyorummm

:roflol: ya sana sonuna kadar katılıyorum çok halısın o reklamın birde benzeri var bilirsin maçamı salsayamı :roflol: o reklam ne demek istiyo ya erkekler bukadar saf mı ah ah

kadın iki dakikada çocuğuna mama yapamıyordaaaaaaaaaaaaaaaa:dilcikar:

hangisi güzelki bak bu kötü diip çekip alayım içinden...reklam işte....yerimseniben

(yalnız bi kaçı mantıklı,komik vs..güzel olanıda far yani..ama 1000'de 1 :jeyyar: )

benim oglumda pedlerin ne işe yaradıgını sormustu ne cevap verecegımı bilemedim sustum...ne dese begenirsinkafamçokkarıştı,anne kadınlardamı ciş yapıyo bu ne işe yarıyo :roflol:

aynen aynennnnnnnn bende en sınrı oldugumm bı o bıde bı sampuan reklamında madonna gıbı bı kadını kullanımıslar sadece o dıel sertab erenerde dahıl baklaım onların haberı varmı bolle bır reklama cıkmaktan kötükedihüso:bbo:

canım bence vardır.yoksa telif hakkı alırlar.:icecream:

bende molped reklamına sinir oluyorum biri soruyor molpedi olan varmı diğeri cevap veriyor bende kullanılmamışı var yok baloncuya yok tarfikte bir beyin kullandığı arabaya dağıta dağıta gidiyolar ne tuhaf şey ya!!!!!!!!

Ayşe teyzenin sürekli çantasında çamaşır suyuyla gezmesi beni deli ediyo paranoyak kadın
bide renkliler için bi deterjan var
yeni değil bilmem neyle yıkandııııı baaaaaakkk
nerden biliyorsun çünkü o benim erkek arkadaşıııııım ya ni niye bunlar takıntılı bi şekilde çantalarında deterjanla gezerlerki bu da beni geriyo
-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…