Reglim 9 gün gecikti.. adet sancılarım var.. Testlerim silik moralim bozuk :(

kıslaaar hamilelik iyi hos da bu bebe cok uyutuyo beni :KK66::KK69:

tebrik ederim canim darisi tüm isteyenlerin basina allah sag salim dogmasini nasip etsin...bir sorum var benim bugün adet günüm pek adet olacagim gibi bir his icinde degilim sadece ara ara gelen adet sancisi haric.sendede bu adet sancisi adet olman gereken tarihten itibarenmiydi ara ara miydi yoksa sürekli bir sanci halindemiydi? ve bende cumartesi gününden beri uyuyorum.esim sende bi haller var bu aralar diyor:)))mesela uyku hali nezaman basladi..biraz bilgi verirsen belki ümidimi kaybetmem:)))

umarım cok gec kalmadım... Uyku hali 1 aydr var. 2.5 aylik oldu bebisim.. Umarm gelmemstr kırmızılar

astigat arkadaşım öncelikle hayırlı uğurlu :))) olsun bebişin... hikayeni roman okur gb heyecanlı heyecanlı okudum :)) valla eminim benim gb çok kişiye umut ışığı oldun :)) hepimiz birer astigmat olabiliriz dedittirdin :))) bende aynı durum söz konusu burdaki herkes gb .. testlerde negatif çıkıo şimdilik :KK43: adet olana kadar umudumu yitirmiyorum :)) ama senin için çok sevindim paylaşmak istedim inşalla güzel bir hamilelik geçirir bebişini koklaya koklaya sarılarak uyuduğun ve babanızın gelişini beklicen günlerin gelir :))

ooo coktandır yazmamısım umarım sende guzel haber alabılmıssındır arkadasım :) bız bebegımle henuz ısınmamıs sularla tatıl yapmaya geldık :) bır de havalar duzelse bol bol yuzucez ama ruzgar fırtına musade etmiyor.. herseye ragmen yorgunluguna uyku yapmasına.. cok guzel bır hamılelık gecırıyoruz sımdılık.. darısı butun 2012 :KK3:hamılelerıne :))

Kkızlar bana yardım edinnnn!

ben en son 20 mayıs da regl oldum ve ondan sonra eşimle korunmadık.. regl oldukduktan 10 gün son tekrar çok hafif adet sancısı ve belirttileri hissettim yine adet süreci gibi 4-5 gün pembe ve kahverengi akıntı geldi.. normal de benim adetim hiç şaşmadı ayın 20 de regl günümdü ve aynı şekildi çok hafif adet sancısı hissettim ve 2 gün boyunca pembe ve kahveringi akıntı geldi ve bitti ben hemen ertesi sabah gebelik testi yaptım predictör kesin sonuç veren gebelik testi yaptım 2. çizgi hafif belirgindi. hemen yine ertisi sabah kan testi yaptırdım sonuç negatifti. hastanenin verdiği raporda 2-3 hafta 335-392 mIU/mI yazıyordu. sizce gebemiyim? bugün ayın 29 ve ben hala adet olmadım 2 gün önce yine test yaptım sonuç negatif çıktı ve hala adet görmedim bana yardım edinn!

Slm bayanlar. 2009 eylül ayında evlendim ve evlendiğimden beri yasmin doüum kontrol hapı kullanıyordum. 14 temmuz 2011de son paketim bitti ve tekrar almamaya karar verdim. 17 temmuzda hastalandım normal günümde. daha sonraki ay 1 hafta gecikmeli olarak hastalandım. şimdi adet günümü hesaplıyorum normal şartlarda 17si hastalanmam gerekiyodu bugün oldu hala hastalanmadım. hafif mide bulantım var ve sabahları uyandığımda sanki hastalanıcakmışım gibi bel ağrılarım oluyo hemen geçiyo sürekli idrara çıkıyorum geçen ay gecikince belki hamile olabilirim diye test yapmıştım negatifdi. şimdi de yapmak istemyorum bi fikir verirmisiniz ne yapayım:KK43:

kızlar ben şuan 33. haftasında olan bir anne adayıyım.. sizin foruma şöyle bir göz gezdirdim de, ilk heyacanlarımı yaşadım sizinle birlikte.. şimdi o ilk günleri tecrübe etmiş biri olarak şu kafa karışıklıklarınıza bi merhem olayım dedim.. şimdiiiii bende şöle olmuştu; öncelikle 15 dakikada bir wc ye gidiyordum, üşüttüm herhalde diye düşündüm, eşimle film izleyemiyorduk ben zırt pırt çişe gidiyodum, bu mesela hamilelik belirtisiymiş.. göğüslerimde inanılmaz bir acı vardı, el değmesini bırakın sütyenimi giyip çıkarırken bile canım acıyodu o derece yani.. kasıklarımda belimde herzamanki gibi adet acıları sancıları vardı ama hiç bir zaman gecikmemesine rağmen gecikti adetim.. 3 tane test yapmıştım, 3 ü de silik silik çıkmıştı.. hiç bişiye benzetemedik.. eşime söledim heyecandan ne yapacağını bilemedi.. akşam akşam acile götürdü beni acıbademde var bide burda sadece uzman akşamları.. 140 tl yi bayıldık ama hiç bişi görünmedi ultrasonda, 140 tl karşılığında bişi yok cevabını aldık eşim göçtü resmen :)
sonra bekledik, hala hastalanmadım bu arada, en son hastalığımın üzerinden 7 hafta geçmiştiki o zaman gittik doktora.. vee hamileydim.. öncelikle testler silik çıksada vardır bişi.. teleşlanmayın, sadece sabırla bekleyin. kandaki hormon seviyenizin artması zaman alabiliyor.. teleşa gerek yok bizim gibi.. bide özellikle doğum kontrol hapı kullanarak korunanlarda yani reglisi çok düzenli olan arkadaşlar için söylüyorum, (benim gibi) gecikme varsa şöle 1 hafta falan kesin hamilesiniz, doktorum öle demişti bana..
kadınlar evlendiklerinde doğum kontrol hapı kullanmaya korkuyolar demişti, ilk çocuktan önce kullanmak iyi değilmiş çocuğun olmazmış gibi bir batıl inanış varmış meğer ben bilmiyodum.. :) aslında tam tersiymiş, doğum kontrol hapı kullanan kadınlar çok daha sağlıklı oluyolarmış ve daha kolay hamile kalıyorlarmış. haberiniz olaa..
ay çok uzun oldu, hadi hepinizin hakkınızda hayırlısı..

arkadaşlar bişi daha sölim, ben uyku halinde değilim, beni çok uyutmuyo ben hamile değilmiyim diye düşüncelere kapılmayın.. herkeste farklılık gösterir bunlar.. ben hiç uykulu oladım hamileliğim boyunca, hiç midem bulanmadı, hiç kusmadım, hiç sebepsiz yere ağlamadım.. böle şeler bünyeyle ilgili, herkeste farklılık gösterir, bende niye olmadı hamile değilmiyim acaba diye endişelenmeyin lütfen..

şöle birşey duymuştum sizinlede paylaşayım.. hamilelikte kadının vucüdu borçlarını toplarmış, alacaklarını alırmış.. yani şöle; mesela sen düzensiz uyuyan bir insansan gebelik öncesi, gebelikte uykusuz geçirdiğin saatleri tamamlamak için çok uyurmuşun.. yada hamilelikten önce sürekli diyet yapıp düzensiz beslenen bir insansan gebe kalınca deli gibi yemek yermişin, bünyen eksik kalan ihtiyaçlarını tamamlamak istermiş.. yani hamilelikte yaşayacaklarınız, sizin tamamen jhamilelik öncesi yaşadığınız hayatın kalitesi ile ilgili bir durumdur, bu yüzden kerhese farklılık gösterecektir, korkmayın. ok!:emir_bebek:

Kızlar daha 2 gün önce aklıma takılan şeyleri sormuştum sizlere. Allahım herkese nasip etsin bu duyguyu farklı bi duygu artık bende anneler kervanına katıldım:) şimdiki düşüncem eşime bu haberi ne şekilde vermek:)

Kızlar daha 2 gün önce aklıma takılan şeyleri sormuştum sizlere. Allahım herkese nasip etsin bu duyguyu farklı bi duygu artık bende anneler kervanına katıldım:) şimdiki düşüncem eşime bu haberi ne şekilde vermek:)

hayırlı olsun canım tebrik ederim Allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin:nazar:rabbim olmayanlarada versin inş....

canım öncelikle tebrik ederim allah analı babalı büyütsün eşime bu haberi nasıl vericem yazmışsın ben hamile olunca eşime şöyle bi süpriz yapmayı düşünüyorum
dış gebe olduğum zaman hamileyken bi bebek tulumu almıştım (dış gebe olduğumu bilmiyodum) o tulumu bi hediye paketi yapıcam ve içine not yazıcam
not:babacım bu tulumu giymek için yola çıktım 9 ay sonra geliyorum :)
ben ondan habersiz öğrenirsem öyle yapıcam ama öğrenince yanım da olursa bişey yok malesef

Slm arkadaşlar kadınlar kulübüne yaklasık 2 senedir üyeyim benim hikayemde şöyle:ben 4.5 senelik evliyim ve evlendiğimiz günden beri korunmuyoruz ilk zamanlar neden cocugumuz olmuyo demedik zamana bıraktık 1 seneyi gecince ben sürekli doktorlara gitmeye basladım hic bi problem yok olur dediler biraz daha bekledik yine olmayınca eşim muayene oldu ve varikosel oldugu ortaya cıktı fazla gecmeden esim ameliyat oldu (sperm sayısı düsükmüs)3-6 ay arasında düzelir dediler birazda öyle bekledik ama yine olmadı ve bize tüp bebekten baska sansınız yok dediler onada peki dedik gecen sene tüp bebek tedavisi uygulandı ama sonuc negatifdi.yılmadık cünkü bi cocugumuzun olmasını cok istiyorduk bu sene 1. ayda tekrar bi tüp bebek tedavisi uygulandı ama oda malesef tutmadı ve suan hastanede dondurulmus 9 embriyom var tedavi oldugum hastane yolsuzluk yapmıs sanırım saglık bakanlıgı el koymus orayada güvenim kalmadı anlıycanız tüm olumsuzlukları yasadım ve suan adetlerim cok düzenli olmasına ragmen (28 günde bir olurum)21.de olmam gereken adetimi daha olmadım kasıklarımda agrı var ama adet olmuyorum 2-3 gündür cok üsüyorum bacaklarım yukarı dogru cekiliyo sanki akıntım var (beyaz)ne düsünecegimi bilemedim testde yapmadım daha dogrusu yapmaya cesaret edemiyorum kendimi umutlandırmakta istemiyorum sanki her an olacakmısım gibi oluyorum wc ye gidiyorum hiç bişey yok idrarımda normal normalde adet olacagım zaman 1-2 gün kala kahverengi akıntım olurdu idrarımın rengi koyulasırdı banada yardımcı olun lütfennnnn..........

Slm arkadaşlar kadınlar kulübüne yaklasık 2 senedir üyeyim benim hikayemde şöyle:ben 4.5 senelik evliyim ve evlendiğimiz günden beri korunmuyoruz ilk zamanlar neden cocugumuz olmuyo demedik zamana bıraktık 1 seneyi gecince ben sürekli doktorlara gitmeye basladım hic bi problem yok olur dediler biraz daha bekledik yine olmayınca eşim muayene oldu ve varikosel oldugu ortaya cıktı fazla gecmeden esim ameliyat oldu (sperm sayısı düsükmüs)3-6 ay arasında düzelir dediler birazda öyle bekledik ama yine olmadı ve bize tüp bebekten baska sansınız yok dediler onada peki dedik gecen sene tüp bebek tedavisi uygulandı ama sonuc negatifdi.yılmadık cünkü bi cocugumuzun olmasını cok istiyorduk bu sene 1. ayda tekrar bi tüp bebek tedavisi uygulandı ama oda malesef tutmadı ve suan hastanede dondurulmus 9 embriyom var tedavi oldugum hastane yolsuzluk yapmıs sanırım saglık bakanlıgı el koymus orayada güvenim kalmadı anlıycanız tüm olumsuzlukları yasadım ve suan adetlerim cok düzenli olmasına ragmen (28 günde bir olurum)21.de olmam gereken adetimi daha olmadım kasıklarımda agrı var ama adet olmuyorum 2-3 gündür cok üsüyorum bacaklarım yukarı dogru cekiliyo sanki akıntım var (beyaz)ne düsünecegimi bilemedim testde yapmadım daha dogrusu yapmaya cesaret edemiyorum kendimi umutlandırmakta istemiyorum sanki her an olacakmısım gibi oluyorum wc ye gidiyorum hiç bişey yok idrarımda normal normalde adet olacagım zaman 1-2 gün kala kahverengi akıntım olurdu idrarımın rengi koyulasırdı banada yardımcı olun lütfennnnn..........

belki güzel bir sürpriz yapacaktır size birisi.. öle çaktırmadan çaktırmadan, tüm olumsuzluklar üst üste gelmişken, sen hala ümitliyken isyan etmemişken SÜRPRİİİİİİİZZZZZZZZZZZZZZZZZ diyecektir belki biri.. inşallaaahhh, inşaaaaallllaaaaahhhh gönlüne göre olur ve dileğin gerçek olur.. ben hep hayırlısı dedim hep. olsunda demedim olmasında.. Allah ne zaman ve nasıl nasip ederse öle olsun dedim, oldu.. hemde mucize gibi.. o yüzden sen sakın ümidini kaybetme, bu mucizeleri kim yaşıyo sanıyorsun, senin benim gibi insanlar.. bide bakmışın :) sen hep iyi düşün iyi olsun.. :KK66::KK66::KK66:

belki güzel bir sürpriz yapacaktır size birisi.. öle çaktırmadan çaktırmadan, tüm olumsuzluklar üst üste gelmişken, sen hala ümitliyken isyan etmemişken SÜRPRİİİİİİİZZZZZZZZZZZZZZZZZ diyecektir belki biri.. inşallaaahhh, inşaaaaallllaaaaahhhh gönlüne göre olur ve dileğin gerçek olur.. ben hep hayırlısı dedim hep. olsunda demedim olmasında.. Allah ne zaman ve nasıl nasip ederse öle olsun dedim, oldu.. hemde mucize gibi.. o yüzden sen sakın ümidini kaybetme, bu mucizeleri kim yaşıyo sanıyorsun, senin benim gibi insanlar.. bide bakmışın :) sen hep iyi düşün iyi olsun.. :KK66::KK66::KK66:

canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim gerçektende öyleymiş hamileyimmmmmmm 5 haftalık hemde ultrasonda keseyi bile gördüm cok mutluyummmm rabbim isteyen herkese versin inşallah

X