Reglim 9 gün gecikti.. adet sancılarım var.. Testlerim silik moralim bozuk :(

ALLAH korusun canım seni ve bebeşini , canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah , yanlızlık zor hamileyken hormonlarda değişiyor biz de şuan doğu görevindeyiz ALLAH yardımcımız olsun , RABBİM kolaylığını verir inşallah ..

napalım bebısle babasını beklicez artık aylarca.. olsun gene de yalnız sayılmam bebeğim var :) bugun 13 gün oldu gecikeli yarın doktora gdiicem bakalım hayırlısıyla guzel haberlerle dönerim inşallah..güzel bir ilçede yasıyorum beykoz.. sabahları yüricm bebeğin boyunu posunu öğrenim de doktorun musade ettiği şekilde yürüyüşler başlıcak.. evim çok küçük ya portatif kolay eşyalar tercih edicem ya da taşınıcam tıkıs tıkıs büyütmek istemiyorum bebişimi

ne güzel yürüyüş yerlerinin olması biz doğuda olduğumuz için ve de ilçe burası anca eşim izinliyken birlikte çıkarsak çıkarız heralde , hakkımızda hayırlısı ben de senin gibi düşünüyorum yalnız olduğum için bebeğim bana arkadaşlık yapar diyorum biz ailelerimzden çok uzaktayız hakkımızda hayırlısı olsun ..

öyle estur hakkımızda haırlısı :) ben bugun doktora gittim malesef keseyi göremedik ama süphemiz yok hamileliğinden dedi bir de dıs gebelik yok gec döllenme olmus olabilir daha cok kucuk bebeğimiz göremedik o yuzden dedi moralim yerine geldi :))) bebişimle kendime yemek ısmarladım :))

evde egzersiz yaparsın arkadasım ben de her gun cıkamıyorum bizim ilçe guzel ama feci bir bayırın basında evimiz :)) aaah ah hem de cok kucuk evım bebısımın bır odası olmıcak belkı tasınırım diyorum bi umıt.. inşallah dogu göreviniz de hayırlsııyla biter de sevdıklerınle hep beraber olursun canım benım

canım ben internetteki hasaplayıcıya göre 6+4 de gittim kese göründü , 7+6 da gittim yani dün :) kalp atışını duydum :nazar: ama doktor geç döllenme var daha 7 haftalık falan dedi , endişe yapma herşey su gibi akar yolunu bulur ..
inşallah canım hayırlısıyla bitiririz 1,5 yıldan daha az kaldı bitirirz inşallah ,ALLAH gönlüne göre verisin ev konusundada canım ..

sağol canım benım benımkı de gec döllenme :) pazartesıyı dört gözle beklıyorum.. daha ne keseyi gördüm ne de atısları.. ama gecıcek bu hafta da ınsallah bebısımın kesesini olsun görebilicem.. sımdıden bıseyler almaya basladım bebısıme battaniyesini aldım ama uzun bı hazırlık keyifli geçer inşallah ikimiz için de :)

sağol canım benım benımkı de gec döllenme :) pazartesıyı dört gözle beklıyorum.. daha ne keseyi gördüm ne de atısları.. ama gecıcek bu hafta da ınsallah bebısımın kesesini olsun görebilicem.. sımdıden bıseyler almaya basladım bebısıme battaniyesini aldım ama uzun bı hazırlık keyifli geçer inşallah ikimiz için de :)

inşallah canım :nazar: :nazar:

Arkadaşlar bunları konuşabildiğiniz için çok şanslısınız inanın bana.2007 yılında 8 hafta 5 günlükken bebeğimin kalp atışları durdu ve malesef kürtaj oldum.Hastane enfeksiyonu kaptım ve şuan kanallarımdan biri tıkalı biride hasarlı yani artık hamile kalma şansım çooooooooooooook düşük.Tüpbebeğede eşim yanaşmıyo yani anlıyacağınız Allah bana anneliği nasip etmemiş herhalde ama bana inanın sizin bu yazılarınızla avunuyorum.Lütfen kendinize çok iyi bakın ve anneliğin tadını çıkarın

Arkadaşlar bunları konuşabildiğiniz için çok şanslısınız inanın bana.2007 yılında 8 hafta 5 günlükken bebeğimin kalp atışları durdu ve malesef kürtaj oldum.Hastane enfeksiyonu kaptım ve şuan kanallarımdan biri tıkalı biride hasarlı yani artık hamile kalma şansım çooooooooooooook düşük.Tüpbebeğede eşim yanaşmıyo yani anlıyacağınız Allah bana anneliği nasip etmemiş herhalde ama bana inanın sizin bu yazılarınızla avunuyorum.Lütfen kendinize çok iyi bakın ve anneliğin tadını çıkarın

allah sana da taddırsın canım annelıgı...
tüp bebek sansını neden eşin denemıyor..herkes yaptırıyor..ınşallah yanasır bu fıkre...

öyle estur hakkımızda haırlısı :) ben bugun doktora gittim malesef keseyi göremedik ama süphemiz yok hamileliğinden dedi bir de dıs gebelik yok gec döllenme olmus olabilir daha cok kucuk bebeğimiz göremedik o yuzden dedi moralim yerine geldi :))) bebişimle kendime yemek ısmarladım :))

evde egzersiz yaparsın arkadasım ben de her gun cıkamıyorum bizim ilçe guzel ama feci bir bayırın basında evimiz :)) aaah ah hem de cok kucuk evım bebısımın bır odası olmıcak belkı tasınırım diyorum bi umıt.. inşallah dogu göreviniz de hayırlsııyla biter de sevdıklerınle hep beraber olursun canım benım

maşallah bebegıne..hayırlı olsun..ne guzel.allah tamamına erdırsın ınşallah...

Bir arkadaşıma doktorlar iki tüpünde kapalı çocuğun olamaz demişlerdi. Kızcağız ağlaya ağlaya gözleri çıktı. İki ay sonra hamileydi. Şimdi çocuğu 24 yaşında....Hiç bir tedavi de görmedi. Ama çok çocuk istiordu. Eşinin ikinci karısıydı. Adamcağızın ilk eşinden üç kızı vardı. Başka çocukta istemiyordu. Arkadaşımın ise hiç çocuğu yoktu. Umudunu tamamen kaybettiğinde allah verdi. O zamnlar tüp bebek filan yoktu daha....İnancını kaybetme... Allah büyük...

canım ibrahim saraçoğlunun soğan kürürnü yap , ibrahim saraçoğlu diye google yaz kendi sitesinden bilgilere kürlere ulaşabilirsin , bir çok kişi bu kürü methediyordu inşallah sana da vesile olur bebeişini en kısa zamanada sağlıcakla kucağına alırsın :KK71:
canım erkek içinde keçi boynuzu kürü yapılsın demişti geçen gün ibrahim saraçoğlu , keçiboynuzu kürünü de okumanı tavsiye ederim ..

Son düzenleme:
merabaa gecen ay 17sınde hastalandım her ay uc gun once fılan gelıodu.hastalığım bıttıgınden beri mide bulantım bas donmem war bıde 2 kilo aldım.bu ay braz daha erken olmam lasımdı ama daha hala hastalanmadım.gecen hafta nerdeyse 3 tane test alıp yaptım ama hep negatıf cıktı.agrımda sancımda war ama hala gelen bısey yok ortada hamile olabılırmıyım acaba :2:

merhaba bende 4 gun gecikdi aslinda hep 1 kac gun once adet olurum. ben de test yaptim cizgilerim baya kirmizi cikti. ikisi de uzakdan gozle gorulur kadar/ hafif siskinliyim ve bir az yorqunlugum da var kendimi iyi hiss etmiyorum. bi de akintim var. acaba men de hamilemiyim:97:

bence hamilesin ama emin olmak için kan testi yaptır

X