Reglim 9 gün gecikti.. adet sancılarım var.. Testlerim silik moralim bozuk :(

Selam kızlarrr, ben kasımda hamile kalmıştım ama 9 haftalıkken bebeğimin kalbi durduğu için 19 ocakta kürtaj olmak zorunda kalmıştım. 20 Şubatta da ilk reglmi oldum. Hamilelik öncesi gibi düzenli olarak 28 günde bir regl olsam 2 gün önce filan olmam gerekiyordu. 1 haftadır ara ara 2 gündürde çok sık sancım olmasına rağmen daha bişey yok :S Doktorum 3 ay korun demişti kürtajdan sonra..Korunmak için çok çaba harcamadık açıkçası ama olsun diyede bişey yapmadık kii... hamile olabilirmiyim acaba şimdi? Yarın bi test yapıcam artık.. İnşallah hamileysem de bir sorun çıkmaz 3 ay beklemedim diye... kızlar yardım edin böyle bişey yaşayan var mı?

Selam kızlarrr, ben kasımda hamile kalmıştım ama 9 haftalıkken bebeğimin kalbi durduğu için 19 ocakta kürtaj olmak zorunda kalmıştım. 20 Şubatta da ilk reglmi oldum. Hamilelik öncesi gibi düzenli olarak 28 günde bir regl olsam 2 gün önce filan olmam gerekiyordu. 1 haftadır ara ara 2 gündürde çok sık sancım olmasına rağmen daha bişey yok :S Doktorum 3 ay korun demişti kürtajdan sonra..Korunmak için çok çaba harcamadık açıkçası ama olsun diyede bişey yapmadık kii... hamile olabilirmiyim acaba şimdi? Yarın bi test yapıcam artık.. İnşallah hamileysem de bir sorun çıkmaz 3 ay beklemedim diye... kızlar yardım edin böyle bişey yaşayan var mı?

canim benim ben kötü birseyler yazmak istemem ama doktor dediyse üc ay bekleyin niye beklemediniz??? bebegin ve annenin sagligi önemli degil mi, diyorsa size bekleyin bir bildigi vardir...test yapdinmi hamilelik testi??? testde cikar hamilemisin degilmisin diye...canim benim bir arkadasim vardi doktor dedi onaki sen düsük yaptin 1 sene yapma, oda ne yapdi 5 ay gecdi hamile kaldi bebek 4 aylikken karninda öldü anne cok kötü oldu ama dokotrun dedigi, ben size söylemisdim bekleyin diye...

bende korunma taraftarıydım zaten ama dedim ya olsun diye uğraşmadık yani tamamen kaza olur olduysada nasip artık.Daha test yapmadım yarın yapıcam hayırlısı Allahtan...

ilk kurtaj ya da dusukten sonra regl gormeden tekrar gebe kalip saglikli doguran o kadar cok kadin var ki...bir onceki sacma ornegi dikkate almayin, dusuk riski her hamilelikte vardir, sadece cok acele edilirse cok cok az bir oranda artarmis. kaldi ki siz regl bile gomrussunuz, rahminiz temizlenmis, dinlenmis...

Sabah erkenden test yaptım negatif çıktı ama belim ve kasıklarım çok ağrımasına rağmen hala regli de olmadım..:Hamile değilsem neden hala olmuyorum..Kürtajdan dolayı mı dicem ama kürtajdan sonra 1 kez regl oldum bi sorun yoktu şimdi niye böyle acaba?

X