Reglim 9 gün gecikti.. adet sancılarım var.. Testlerim silik moralim bozuk :(

insallah deryacım sabhlar olmaz simdi bana karnm kasıklarım cok agrıyor insallah ters bi durum yoktur da iki uc bebe sıgısmaya calısıyodur) birini bulduk da...

canım inşallah hamilesindir :)))))))) bende yarın kan testi yaptırmaya gidicem aslında yüzleşmekte istemiyorum ya çıkmazsa diye çok üzülücem sağlık ocağına gidicem sağlık ocağında kan testi yapıyorlar değilmi
inşallah hamilesindir sen ama sanırım da öylesin :)

sonuç ne oldu ciciş işallah hamilesindir ama bence bu gebelik beltirsi yani aşılama filan olamsdıysan (aşılamada hcg değer yüskke olduğu için testlerde 2çizgi olabilyormuş)

kızlar çok sagolun hepiniz ya su bilgisayarı elimde aldığım anda hiçbirinizi tanımasam bile içim sıcacık oluyo inanın :)) sabah kan verdim.. hem de tıpış tıpış aç karna gittim üç tüp aldılar kan
gebelik şeker kolesterol... yarın öğler 14.00 de alıcam

evet saglık ocagında yaptırdım ben de malum ıstanbul karlı hastaneye filan gitmedim ocak yakın bize..

yok hiç aşılama filan dusunmedık henuz bir ay korunmadık bugun 10. günüm hala bir regl emaresi yok bakalım yarın ögleden sonra milat

bir de çok sık aglıyorum arkadaslar ota çöpe ağlıyorum :))))

Allah herşeyi gönlüne gör eversin herşeye ağlayıp canını sıkma herşey yoluna girer

yolunda olmayan pek bişey yok gibi aslında ama arkadasım eşim denize cıkıcak bugun yarın 6 7 ay yalnızım yani.. hamıle kalırsam ve yanımda esım olmazsa dıye duygulandım sanırım .(

işte bebişinle beraber olursunuz ALLAH ayırmasın öyle dememek alzım saat 14 de haber ver bize de çatlatma bizi:)

kızlar hamileyimmmm beta hcg 215 :=))))))) benımle beraber guzel haber bekleyen herkese cok tesekkurlerrr

Tebrik ederim canim Allah tamamina erdirsin.Rabbim isteyen herkese versin.Amin!
emin degilim ama sanirim bende hamileyim simdi bir test yaptim 2.cizgi cok silik ama var, ben goruyorum yani ayrica adetim birgun gecikti umarim piskolojik bir durum degildir benimkisi.eger hamileysem ikinci gebeligim olacak 2010da 4 aylik hamileyken birakip gitmisti beni bebegim Rabbim insallah bu kez hayirlisini verir cemil cumlemize Amin.

canım benım cok uzuldum ama ınsallah cok guzel bır bebegın olur senın de.. benım de cok sılıktı sanırım gec gebelık oldu beta hcgm de cok yuksek degıl bakalım yarın doktora gıtcem :)

canım benım cok uzuldum ama ınsallah cok guzel bır bebegın olur senın de.. benım de cok sılıktı sanırım gec gebelık oldu beta hcgm de cok yuksek degıl bakalım yarın doktora gıtcem :)

astigmat tebrik ederim hayırlı olsun. tablon geç döllenmeye benziyor. 2 günde bir tahlil ver 2 kat artması lazım.

persembe tes yaptırdım pazartesi de yaptırıp salı doktora gidicem tesekkur ederim arkadaşım

kızlar hamileyimmmm beta hcg 215 :=))))))) benımle beraber guzel haber bekleyen herkese cok tesekkurlerrr

10 gün gecikmeyle değerin çok yüksek değil canım 2 gün sonra bence testini tekrarla. Benim 1 gün gecikmeyle 325 çıkmıştı değerim. 6 gün gecikmeyle 2000 civarı olmuştu.Ama tabi tüp bebek tedavisi ve iki embriyo yerleştirildi bu kadar olmayabilir değerin ama yinede tekrarla bence. Geç yerleşme olmuş olması da mümkün tabi. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…