Adetim 9 gün gecikti

Esrayilmaz46

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2023
68
13
21
Merhabalar
Benim adetim 9 gün gecikti evde test yaptım ama çıkmadı hiçbir belirtim yoktu iki güne kadar iki gündür sıcak basması uykusuzluk çekiyorum baş dönmem midede bulantı ve şişkinlik var alt karında da şişkinlik var bi bilgisi veya fikri olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim kan vermeye gidicem ama sabredemedim yine de bi fikrinizi almak istedim

Gerçekten mi ya hayırlısı ne diyelim benim de kahverengi kanamam var yeni başladı ne olcak bilmiyorum Allah hayırlısını versin birşey diyemiyorum 🥺😓
Maalesef çok üzüldüm. Ama Allah deyince oluyor. Ben tiroid ilacına başladım 5 ay önce. İlaçtan önce 40 günde bir oluyordum. Normalde 30 günde bir oluyordum. 40 günde bir olunca hormon baktırdım. Tiroid az yüksek çıktı. İlaç kullanmaya başlayınca 30 günde bir olamaya başladım. Değerim normale dönünce ilacı bıraktım bu ay. İlacı bırakınca şimdi 40 güne doğru gidiyorum. Tiroid etkiliyor sanırım

Maalesef çok üzüldüm. Ama Allah deyince oluyor. Ben tiroid ilacına başladım 5 ay önce. İlaçtan önce 40 günde bir oluyordum. Normalde 30 günde bir oluyordum. 40 günde bir olunca hormon baktırdım. Tiroid az yüksek çıktı. İlaç kullanmaya başlayınca 30 günde bir olamaya başladım. Değerim normale dönünce ilacı bıraktım bu ay. İlacı bırakınca şimdi 40 güne doğru gidiyorum. Tiroid etkiliyor sanırım
Fazla zaman geçmeden geri başla doktor diyene kadar da bırakma bence

X