Ramzi Teorisi ve cinsiyet tahmini ( tutma olasılığı %85 miş )

Teşekkur ederim dileginiz olsun inşallah yeter 11 yada 12 hafta usg de paylaşın nub teorisinde nub tutma olasılıgı yuksek inşallah kese konumuda tutar sizde

Benim kizimin 6 haftalık karından goruntusude simdikine benziyor

Belki ben yanılıyorumdur ama buda sağda erkek denirdi ilk cocugumun kız olduğunu soylemeseydim :)

Benim kizimin 6 haftalık karından goruntusude simdikine benziyor Eki Görüntüle 2301216

Belki ben yanılıyorumdur ama buda sağda erkek denirdi ilk cocugumun kız olduğunu soylemeseydim :)
Evet aynı yonde bunun tutma olasılıgı %85 istisnalar olmasa benimde sagda idi kızlarım sag erkek sol kız hayırlısı olsun link paylaştım 11 yada 12 hafta usg de tahmin ediliyor tutma sansı fazla

Şuda var canım yaş + ay - 9 olayı kizimda tutuyor. Kizim da çift çıktı şimdi ise tek çıkıyor. O teori de sağlam gibi hani :)
Evet onuda yazmıştım kasım anneleri konumda tutanda var tutmayanda hayırlısı olsun

Adkadaşlar buna da yorum yoanilirmisnşz lütfen

Eklentiler

• 83BDEA73-5792-45C9-886A-795346A1AB13.jpeg
    219,3 KB · Görüntüleme: 83
Merhaba arkadaşlar. Konuya hakim olanlar bana da yardimci olabilir mi? Karından ultrason. Plesentayı anlayamiyorum ben

Eklentiler

• 1567088296041899263815.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba arkadaşlar. Konuya hakim olanlar bana da yardimci olabilir mi? Karından ultrason. Plesentayı anlayamiyorum ben
Biraz saga yakın kız gibi 11 yada 12 hafta nub haftası paylaşırsanız tahmin ederiz

Tesekkurler. Plesentayı ayırt edebiliyor musunuz? Kesenin cevresinin tamamı parlak ve beyaz. Bariz bir goruntu anlayamiyorum da ben
Bebegin oldugu yer plesenta ama 11 yada 12 hafta usg de paylaşırsınız nub teorisi dogru oluyot nubuda belliyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…