Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

selam kızlar nasıl gidiyo oruç..
sahurda kahvaltılık yedim..
bugun aksam corba pilav barbunya varrrr hepsını silcem süpürcem

demiyorum tabi :KK1::KK1:
kararınca hepsinden yicemmm

bende spor yapamıyorum ya gündüz kötü olurum diye yapmıyorum
gecede teraviden gelince ders calısıyorum aslında dersim olmasa yapardımmm :KK14:

kızlar bişey sorucam imzanızı profilinize nerden ekliyosunuz ve imzanızı hangi siteden yapıyosunuz bahem bi Allah ın kulu cevaplayabilirmi :KK1:
kontrol panelinde çizelgeler var ordan yap bende zordu ama buldum :)

Bize 10-15 dakika kaldı kızlaaar :KK52:
Hepinize hayırlı iftarlar ..
Rabbim hepimizin orucunu kabul etsin .. :KK71:

:KK1: canım iftar öncesinde tartılırsanız doğru sonuç çıkar ama bende her günm tartılan biri olarak çok doğru bulmuyorum :26: tartılmayın bencede.:KK9:
canım iftardan önce tartıldığım halde fazla gözükoyorum maalesef ki ,2 gündür sporda yapıyorum sanırım vucudum alışamadı daha..
selam kızlar giremedim ya çok halsizim birde migren sağolsun yakamı bırakmadı
nasılsınız nasıl gidiyor ramazanda diyet ben dün geve felakettim tatlıya saldırdım sonrada kendime kızdım durdum
ben pazartesiye kadar tartılmıcam kızlar sürekli aynı kilom morelim bozulmasın boşuna
geçmiş olsun canım
egzersizden bahsedilmiş
ben yapamıyorum ya :KK43:((
hem kızım uyumuyor geç yatıyor
hemde çok halsiz kalıyorum
siz nasıl yapıyorsunuz :KK43:(((
canım ben gündüz evde olduğumdan yorulmuyorum iftardan sonra teraviye gidip geliyorum 1 saat sonra spor yapıyorum,şuan çalışmadığımdan yorucu olmuyor..halsiz isen suyuna dikkat et bide maden suyuda içebilirsin mineralleri açısından,biraz bekle asidi az geçsin öyle iç :KK16:
bende yapamıyorum çünkü gün bopyu ayaktayım birde her gün mutlaka mecburi yürüyüşlerim oluyor market vs.bugün 1.5 saat gezdim acayip yoruldum spora giriyor sanırım :KK1:

leslie indirdim ama en azından 1 mil falan yaparım umarım :26::KK24:
canım tüm gün ayaktaysan dikkat et kendine ama 1 mil zorlamaz bence

ay bize daha 20 dk varr ama yinede cıkıyım anneme yardım edıyımmm :)
hayırlı iftarlar...

evet evet kesinlikler.. kilo almamak bile beceri bence .. tatlı krizi arada olur öyle ama arada olur inşallah en çok bu konuda korkuyorum :KK53:

ohh.. çok severim .. nerdesin bir koşu uçup geleceğim :KK52: :KK1:

gel canım benim zonguldaktayım ben
bu arada yass 21 :KK1:
hayırlı iftarlarrrr :nazar:

dıyorlar kı mesela ıftarda corba ıctıkten sonra masadan kalkın 15 dk bekleyın dınlenın..sonra dıger yemeklerı cok cokk cıgneyerek yıyın dıyorlar..her turlu hâl kalmıyor maalesef..ımkanınız varsa evlıysenız esınızı kandırın yuruyun ya da aılenızı .. :)
koşu bandım var evde.. ama midemin şişkinliği insin diye bekliyorum
normalde 45 dk baya hızlı yürürüm
şimdi yürüsem de 30 dk hafif tempolu..
ramazanda fazla zorlamaya gerek yok napalım

çokmu kötü besleniyorum :KK43:

her$eyden tadimlik yiyorum, bana destek olun o zaman kizlar ne olur, bugün tartildiktan sonra yeterince agladim morelim çok bozuk :KK43:

ailemle ya$iyorum ak$ama kadar çali$tigim için anca iftara zar zor yeti$iyorum annem ne yapiyorsa ondan yiyorum

birde $unu ekliyeyim gün boyu nerdeyse oturmam, günlük 1 saat tempolu yürüyü$ümü yaparim, çali$tigim i$ yerinde 5 dk oturmuyorum hatta bir o yana bir bu yana ko$turuyorum, birde hiçbir arkada$im veya kuzenim falan benimle bir gün geçiremiyor tempoma ayak uydurabilen göremedim bu güne kadar $öyle söyliyim çar$iyi saatlerce gezdikten sonra eve gelince herkes bir kö$ede dinlenirken ben yemek yapip sofrayi kurup toplarim ve tekrardan gezmeye giderim o derecede hareketliyim hatta annem benim için "bir avuç ate$" der hep ama gel görki kiloya yansimiyor

neler yiyosun bilmiyorum eğer çok abur cubur hamuişi fln yemiyosan bu harekete kilo vermen lazım
hormonlarına baktırsana tiroid fln

iftar menüm ;

2 bardak su
1 kase cacık

6-7 dk ara

2 tahta kaşıgı güvec (3-4 yemek kasıgına denk geliyo sanırım )

3-4 catal patatesli salata

ekmek yok
teraviden gelmeyede suyumu icicem :)

iftar menüm ;

2 bardak su
1 kase cacık

6-7 dk ara

2 tahta kaşıgı güvec (3-4 yemek kasıgına denk geliyo sanırım )

3-4 catal patatesli salata

ekmek yok
teraviden gelmeyede suyumu icicem :)

Annem iftar icin lahmacun yapmis ve domates corbasi yapacak. Hamur isi yemek istemiyorum, domates corbasinida sevmiyorum. Ablam 1 tane ye lahmacundan birsey olmaz diyor ama ben istemiyorum. :KK59:

Ben geldim..
İftarda bir tane zeytinle orucumu açtım.
Bir bardak su
Birbuçuk kepçe yayla çorbası
Bir bardak su
Şimdi biraz ara verdim.
Sonra da
İki kaşık zeytinyağlı fasulye ve
İki kaşık zeytinyağlı barbunya yiyeceğim
Haa birde bir tane domates
Bol su...

Son düzenleme:
3.gün:
Sahur: 1 dilim ekmek domates peynir 2 zeytin
İftar:1 hurma 500 ml su 1 kepçe çorba, 3 avuç içi kadar tavuk, bol salata
bugün yediklerim bunlar kızlar sahuru yazmamıştım şimdi yazdım
şimdi yeşil çayımı içiyorum teraviye gideceğim iyi geceler
spor lçin link atamıyoruz tatlım ama gelince kimse yazmamış olursa yazarım özelden.özelden yazılabiliyor dımı?

kızlar yaşınız kaç :))) benimki 20 ...

Annem iftar icin lahmacun yapmis ve domates corbasi yapacak. Hamur isi yemek istemiyorum, domates corbasinida sevmiyorum. Ablam 1 tane ye lahmacundan birsey olmaz diyor ama ben istemiyorum. :KK59:
bencede yemede bir sakınca yok küçükse 2 tane bile yiyebilirsin yanında salata ile.

iftarımı 2 bardak suyla actım
ezogelin çorbamı içtim yanında 1 dilim pide
we biraz mewsim salatası
şimdilik bu kadar :KK56:

Ben geldim..
İftarda bir tane zeytinle orucumu açtım.
Bir bardak su
Birbuçuk kepçe yayla çorbası
Bir bardak su
Şimdi biraz ara verdim.
Sonra da
İki kaşık zeytinyağlı fasulye ve
İki kaşık zeytinyağlı barbunya yiyeceğim
Haa birde bir tane domates
Bol su...
menünü çok beğendim benimkine yakın ama ben henüz aralarımı bitirmeden yazmayacağım.

X