Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

canım kete nedir ? hamur işi ise beğenmedim menünü karbonhidrat ağırlıklı olmuş:KK20: :KK16:

tatlım 4 dolma yemişssin yanında 2 dilim pide bana çok geldi açıkçası :KK16:

aynı 3 mil ise 2.milde kate denilen kadın yaptırıyor ozaman süper oluyor nasıl bir enerjidir diyorum :KK60:

bende 2 gündür 48 dak.leslie yapıyorum canım sende indirip evde çok rahat yapabilirsin normal yürüyüşten daha çok terletiyor

kızlar kesınlıkle vucut alışana kadar tartılmayın benim gibi moreliniz bozulurrr:KK59:

canım sahurdan sonra yaptım platesten vazgeçtim
platesi iftardan sonra yapacağım
muhteşem terden sırılsıklam oldum ben halim kalmadı o hala bomba gibiydi:KK1:

Slm kızlar nasılsınız
iftar menüm belli oldu
1 bardak su
1 hurma
1 kepçe çorba
fırında karışık kızartma yapmış annem z.yağıyla 1 kaşık yemeği düşünüyorum
1 porsiyon mevsim salata
4 kaşık yoğurt
bol bol su
limonlu yeşil çay
ve 22.30 gibi meyve
hangi meyveyi yiyeceğime daha karar vermedim

Arkadaslar size bol bol sohbetler benim halim kalmadı uzanıp yatcam ben.Önerileriniz icin tesekürler kesinlikle denicem buarada.görüsmek üzere :KK54:

arkadaşlar ne yerseniz yiyin, sonrasında onu yakın..1000 kalorı aldıysanız 1000 kalorı yakın..gerekırse daha fazlasını :KK34:

yediklerimiz kılo yaptırmaz..ıstersenız ıskender mantı yiyin ama onemlısı yedıgınızı yakana kadar egzersız :KK34:

Kızlar ben bugün çok susadım
dün iftardan sonra 2,5 lt su içtim
sahurda yarım litre
ama buna rağmen susuzluktan ölüyorum şuan

arkadaşlar ne yerseniz yiyin, sonrasında onu yakın..1000 kalorı aldıysanız 1000 kalorı yakın..gerekırse daha fazlasını :KK34:

yediklerimiz kılo yaptırmaz..ıstersenız ıskender mantı yiyin ama onemlısı yedıgınızı yakana kadar egzersız :KK34:

haklısında canım o kadar egzersiz yapmakta çok zor:KK43:keşke yapabilsek.

Arkadaslar size bol bol sohbetler benim halim kalmadı uzanıp yatcam ben.Önerileriniz icin tesekürler kesinlikle denicem buarada.görüsmek üzere :KK54:

canım kabızlık için meyve ye mutlaka
şeftali karpuz ne olursa
susuz kaldığımız için iyi oluyo
bir de aç karna ceviz iyi gelir..

normalde yaptığım buydu ama bu uzun günlerde oruçken spor pek olmuyo
akşam en fazla yarım saat o da hafif tempoda..

bende aynı durumdayım

Kızlar ben bugün çok susadım
dün iftardan sonra 2,5 lt su içtim
sahurda yarım litre
ama buna rağmen susuzluktan ölüyorum şuan
sahurda yemeğin-kahvaltının ütüne 1 bardak ılık süt için şekersiz çok iyi gelecek.

not:sütten önce dişlerinizi fırçalayın dişlerimi sonra fırçalarsamda acayip susuyorum ben.

haklısında canım o kadar egzersiz yapmakta çok zor:KK43:keşke yapabilsek.

evet tatlım :) ben de ımkanı olanlar ıcın soyledım..benım de yok maalesef..evde bısıler yapıyorum kendımce :)) shakira kemerı aldım dans ederım bolbol :)) twist aletı de aldım plates bandı ama 1 aydır bana bakıyorlar..ben de bı 3 kılo versem ohhh miss :)

sahurda yemeğin-kahvaltının ütüne 1 bardak ılık süt için şekersiz çok iyi gelecek.

not:sütten önce dişlerinizi fırçalayın dişlerimi sonra fırçalarsamda acayip susuyorum ben.

aaa hakkaten dişleri önce fırcalamak daha mantıklıı :KK53:

normalde yaptığım buydu ama bu uzun günlerde oruçken spor pek olmuyo
akşam en fazla yarım saat o da hafif tempoda..

dıyorlar kı mesela ıftarda corba ıctıkten sonra masadan kalkın 15 dk bekleyın dınlenın..sonra dıger yemeklerı cok cokk cıgneyerek yıyın dıyorlar..her turlu hâl kalmıyor maalesef..ımkanınız varsa evlıysenız esınızı kandırın yuruyun ya da aılenızı .. :)

çokmu kötü besleniyorum :KK43:

her$eyden tadimlik yiyorum, bana destek olun o zaman kizlar ne olur, bugün tartildiktan sonra yeterince agladim morelim çok bozuk :KK43:

ailemle ya$iyorum ak$ama kadar çali$tigim için anca iftara zar zor yeti$iyorum annem ne yapiyorsa ondan yiyorum

birde $unu ekliyeyim gün boyu nerdeyse oturmam, günlük 1 saat tempolu yürüyü$ümü yaparim, çali$tigim i$ yerinde 5 dk oturmuyorum hatta bir o yana bir bu yana ko$turuyorum, birde hiçbir arkada$im veya kuzenim falan benimle bir gün geçiremiyor tempoma ayak uydurabilen göremedim bu güne kadar $öyle söyliyim çar$iyi saatlerce gezdikten sonra eve gelince herkes bir kö$ede dinlenirken ben yemek yapip sofrayi kurup toplarim ve tekrardan gezmeye giderim o derecede hareketliyim hatta annem benim için "bir avuç ate$" der hep ama gel görki kiloya yansimiyor

çokmu kötü besleniyorum :KK43:

her$eyden tadimlik yiyorum, bana destek olun o zaman kizlar ne olur, bugün tartildiktan sonra yeterince agladim morelim çok bozuk :KK43:

ailemle ya$iyorum ak$ama kadar çali$tigim için anca iftara zar zor yeti$iyorum annem ne yapiyorsa ondan yiyorum

birde $unu ekliyeyim gün boyu nerdeyse oturmam, günlük 1 saat tempolu yürüyü$ümü yaparim, çali$tigim i$ yerinde 5 dk oturmuyorum hatta bir o yana bir bu yana ko$turuyorum, birde hiçbir arkada$im veya kuzenim falan benimle bir gün geçiremiyor tempoma ayak uydurabilen göremedim bu güne kadar $öyle söyliyim çar$iyi saatlerce gezdikten sonra eve gelince herkes bir kö$ede dinlenirken ben yemek yapip sofrayi kurup toplarim ve tekrardan gezmeye giderim o derecede hareketliyim hatta annem benim için "bir avuç ate$" der hep ama gel görki kiloya yansimiyor

canım ben sadece dünkü menüne bakarak yaptım bu yorumu .Mutlaka çorba iç baktın menüde yok çorba al hazır çorba( artık katkısız oluyor çorbalar ve kaloriside oldukça düşük ) bebeğim olduğu için çok araştırıyorum bu tarz konuları.Sonra salata ye.ana yemektede her ne varsa 5/6 kaşık ye.

olabildiğince pilav türü şeyler yeme yada makarna eğer yiyeceksen az ye ve o öğünde ekmek yeme.tatlı canın çekti ise dondurma ye canım evde yoksa süt ısıt at şeker at.

sonuçta ev hanımı değilsin istediğin gibi diyete uygun menü hazırlaman zor fakat olmayacak diyede bir şey yok.az daha azim sabır.hadi görüm seni.iyi haberlerini bekliyorum:KK16:

bence bu yanli$ çünkü ben yedigim kalorileri yaktigima inaniyorum fakat yinede kilo aliyorum, yedigin besinlere göre bence kilo alip verme meselesi

X