Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

aslında haklısın ya :) teşekkür edrrim burası çok güzel bi yer olmuş insan morel buluyo :) ben 2 litre suyu zor içiyorum ama genelde iftardan sahur bitene kadar 1.5 litre su içiyorum yetermi sizce .yoksa patlıcam güm diye :KK5:
bende senin kadar içebiliyorum bazen daha bile az her bünyeye göre değişiklik gösteriyor bu mutlaka en az 2 lt.içmek gerekiyor ama içemeyincede zorlanmıyor.

selamun aleyküm arkadaşlar..
bende diyettiyim ve ramazandada devam ediyorum inşallah..
sahurda iftardan kalan 1 kase çorba..biraz peynir-salatalık ve bi bardak meyve suyu..
iftardada yine bi kase çorba..sebze yemegi bi kaç kasık bol ayran bol su..daha fazlasını yiyemiyorum..
sonrasın meyve-yeşilcay ve hurma yiyorum..
şimdilik süper gidiyor..
2 buçuk yaşında bi oğlum var ve çok hareketli onuna kosturup duruyorum..hergün evi sil süpür yemek spora zamanım ve halil kalmıyor..
pufy rica etsem benide listeye eklermisin..simdiki kilom 62.6 hedef 55..
pazartesi kilo bildirimini sabırsızlıkla bekliyorummm:)))

kızlar ancaa gelebildim...

iftar menüm:

* 1.5 kepçe domates çorbası ( bir dilim ekmek ile)
* 1 tabak (2 servis kaşığı) etli güveç ama etlerinden çok yemediğim didikleyip eşime kakaladım :KK60:
* 3-4 çk kaşığı yoğurt
* yarım dilim kavun - yarım dilim karpuz

2.5 litre su hüplettim.. şuan hala içiyorum.

iftarımı yazayım..

2 kepçe tarhana çorbası
1 kaşık tavuk sote
3 dilim fırında mücver
1 kepçe cacık
1 kepçe hoşaf
2 yk yoğurt
1 çatal güllaç

Ara: karpuz, 6-7 tane üzüm
bugün spor yok, bigün yapıp bigün yapmıcam ramazan dolayısyla

kızlar az yediğimi düşünüyorum ama kilo vermiyorum bakın listem
ilk gün sahurda
1 y k patates kavurması
2 kase komposto
1 bardak su

iftarda
1 kase çorba
1 bardak fanta
ve tabiki 2-3 bardak su

daha sonra 2 top sade dondurma ve muz yedim ama kilo veremiyorum :KK43:

canım yediklerin az ama veremezsin böyle çünkü komposto hangi meyveyle yapılırsa yapılsın şekerli oluyo ve bide sen 2 kase yemişsin sonra patateste lif yok genelde diyetlerde patates de önerilmiyo çorbaya bişey demiyorum kalorsi fazla değil bide fanta da şekerli cola falan bunlarda diyette kesinlikle yasak olan içecekler bence bunlara dikkat et mesela fanta yerine ayran iç veya yoğurt ye komposto yerine taze meyve ye özellikle tam mevsmiyken karpuz yada hurma yiyebilirsin

slm arkadaşlar iftar menüm
1 kepçe mercimek çorbası
namaz arası
2 kaşık pilav
2 kaşık taze fasülye
3 küçük köfte
1 bardak ayran
sonra 1 form çay
şimdi leslie 3 mil yapacağım dün çok iyi geldi..
kızlar 1 şey sorcam ben dün fazla yememe ve spor yapmama rağmen iftardan önce tartıldığımda başlangıç kilomdan fazla çıktım anlamadım..acaba bir kaç gün sonra etkilerini görmeye başlarmıyım

kizlarr aksam iftarda abimlerdeydim corbami ictim bir bucuk kepce yarim saat sonra ise firinda kofte yedim kucuk boy 3 tane salata tatli yok ekmek yok 30 dk bisiklet surdum 30 dk yuruyus sahuru bekliom simdi

kizartma yok pilav yok tatli yok :)

kızlar leslie sansoneyi araştırdım indiricem şimdi ama aklıma takılan 5 dk ile başlıyor sonra 21,35...65'e kadar çıkıyor dakikalar hepsini mi yapacağım yoksa hangisainden başlamak istersem mi

canım ben 3 mil olanı yapıyorum 48 dak sanırım ..3 mmil weight loss walk

selam kizlar, iftar menümü yazayim

1 dolu yemek ka$igi pilav
2 çatal köfteli patlican
yarim dilim ekmek
bir porsiyon karpuz
tadimlik tavuk

ara bi küçük kaseden az sütlaç
az sütlü nescafe

iftardan sonra spor yapacak halim kalmiyor i$imden dolayi tüm gün ayakta ko$turuyorum

Sahur menümü yazayım dünkü ile aynı
İki dilim orta boy köy ekmeğine
Bir kaşarlı tost
İki bardak ayran
Unutmadan yazayım iftardan sonra 22:30 gibi
Bir orta türk kahvesi içtim.

Son düzenleme:
iyi geceler kizlar:) suan sahurumu ettimm bir dilim kepek ekmek domates salatalik peynir 2 dilim yumurta suan 1 lt suyumu iciyorumm namazi bekliyorum sonra gumm yataga

suan kendimi alkıslıyorum :KK19: :KK20:

sahur ;

yarım kete
7-8 sarma
1 kase hoşaf
1-2 kavun

aferin ya nefret ediyorum kendimden off boyle gidersee :KK14:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar siiz bu saatte burada görmek ne güzel.

bugünkü gözlerim kararma olayından sonra sahurdaki aldığım kalori miktarını arttırdım bakalım yarınki durumum ne olacak .unutmadan yazayım.

3.gün
Sahur:2 dilim ekmek-4 zeytin-1 kk beyaz peynir-
1 yumurta-kıvırcık salata-1 tk.reçel-1 bardak süt

Örnek menüye uyarlamaya çalıştım:21:

iyi geceler kizlar:) suan sahurumu ettimm bir dilim kepek ekmek domates salatalik peynir 2 dilim yumurta suan 1 lt suyumu iciyorumm namazi bekliyorum sonra gumm yataga
az değilmi canım ya.sahur menüsünü biraz daha fazla tutmalıyız ki gün boyu bununla idare edeceğiz.

X