Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

o zaman ben herifceğezime haksızlık yapıyom,110 kiloluk adama kendimle aynı diyeti uygulatıyorum nerdeyse ama o her fırsatta kaçamak yapıyo sağolsun

hurma da çok büyük yardımcı ama sıfır şekerle olmuyo kesinlikle

eşinin senden fazla yemesi gerekiyor canım ihtiyacı daha çok çünkü.baksana yazık doymuyorda belliki.senden fazla ekmek ve porsiyonlardada fazla yemeli.hatta 1 tabak daha fazla.:21:

canım yardımın için çok teşekkür ederim msj sayım yeterli olmadığı için özelden msj atamadım :KK71:

rica ederim güle güle kullan canım uğur getirir inşallah.

yanlız öğreteyimde nerden kopyalayacağını çizelge oluştuktan sonra ilk kutucukta kod var hani url ile başlıyor sonra cümlenin ortasında http...... ile başlayan bir yer var o yeri kopyalayacaksın sonu pgt mi neyle bitiyordu yada ona benzer bir şey sadece o ksımı kopyalar yapıştırırsan oluyor canım.

ama olurda yine yapamazsan söylersin bana.malum kilo vereceğin için :nazar:çizelgeyi güncellemen gerekecek:KK1:

canım benim eşimde aynı kilolarda ve şu an şehir dışında gelsin bende diyete sokacağım onu inşallah ramazan olduğu için yediği içtiği göz önünde olacak:KK1:

kızlar leslie sansoneyi araştırdım indiricem şimdi ama aklıma takılan 5 dk ile başlıyor sonra 21,35...65'e kadar çıkıyor dakikalar hepsini mi yapacağım yoksa hangisainden başlamak istersem mi

kızlarr nası gidioo
ben şu anda bi yandan su bi yandan yesil çayımı yudumluyorum
az önce yaklaşık 1 top sade dondurma yidiimm :KK56:

kızlar leslie sansoneyi araştırdım indiricem şimdi ama aklıma takılan 5 dk ile başlıyor sonra 21,35...65'e kadar çıkıyor dakikalar hepsini mi yapacağım yoksa hangisainden başlamak istersem mi

canım nereden indirdiğini söylermiisn lütfen bende indirmek istiyorum.

kısa mesafeden başlayıp zmanla arttırmak gerekiyor cnm.

kızlar az yediğimi düşünüyorum ama kilo vermiyorum bakın listem
ilk gün sahurda
1 y k patates kavurması
2 kase komposto
1 bardak su

iftarda
1 kase çorba
1 bardak fanta
ve tabiki 2-3 bardak su

daha sonra 2 top sade dondurma ve muz yedim ama kilo veremiyorum :KK43:

Ramazan da nasıl kılo verir insan ya:KK43:ben daha cok alıyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK43:yıyıp yıyıp uyumak dahada kılo yapmaz mı???:KK43::KK43::KK43:bende ters etki yapıyor :26::26::26::26::26:gunduzler uzun geceler kısa:KK43::KK47::KK47::KK47:uffff ne zor kilo vermek:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ilk gün sahurda
1 y k patates kavurması
2 kase komposto
1 bardak su

iftarda
1 kase çorba
1 bardak fanta
ve tabiki 2-3 bardak su

bunlar çok az yaa.. yememek de kilo verdirmez kii..

gerçi bende aynı durumdayım, pirinç şeker ekmek sıfır ama gram oynamıyor....

ilk gün sahurda
1 y k patates kavurması
2 kase komposto
1 bardak su

iftarda
1 kase çorba
1 bardak fanta
ve tabiki 2-3 bardak su

verememen çok doğal aç kalıyorsun ve vucut kendini korumaya alıyor bırak korkma yeki metabolizman çalışsın nasıl olsa gerisi gelecvek diye beyin yediklerini yaksın.

Ramazan da nasıl kılo verir insan ya:KK43:ben daha cok alıyorum:KK1::KK1::KK1::KK1::KK43:yıyıp yıyıp uyumak dahada kılo yapmaz mı???:KK43::KK43::KK43:bende ters etki yapıyor :26::26::26::26::26:gunduzler uzun geceler kısa:KK43::KK47::KK47::KK47:uffff ne zor kilo vermek:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

dengeli yersen kilo verirsin inşallah bunuda buradan isbatlayacağız büyük gün p.tesi:nazar::KK60:

ben 14 olanı yapıyorum.14 dkkalıkla basladım

kalkıp bende meyve alayım kendime en iyisi,burayı okumasam aklıma gelmiyodu
çünkü bu akşam tokum baya.

verememen çok doğal aç kalıyorsun ve vucut kendini korumaya alıyor bırak korkma yeki metabolizman çalışsın nasıl olsa gerisi gelecvek diye beyin yediklerini yaksın.

aslında haklısın ya :) teşekkür edrrim burası çok güzel bi yer olmuş insan morel buluyo :) ben 2 litre suyu zor içiyorum ama genelde iftardan sahur bitene kadar 1.5 litre su içiyorum yetermi sizce .yoksa patlıcam güm diye :KK5:

X