Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Bende genelde ev gezmesine gidiyorsam elim boş gitmiyim diye hep cheesecake alır götürürm :)
Sütlç için sütüm az markete çıkmam gerekecek .Oruçlu oruçlu zor. Bende allajtan aannnem yapıyor yoksa yani yemek mi yapılır tatlı mı yapılır insan panik oluyor .
Revani düşünebilirim .nefis yemek tariflerine bakıyım

Oglum hala devam sutu iciyor. Yani ek gida vermeyebilirim bugun sorun olmaz ama halim olursa corba yaparim ona.

Tahmin edebiliyorum. Ben de hamileligimi yalniz gecirdim. 9 senedir yalniz yasiyoruz. Bu arada dusunmeniz yeter cok sagolun getirmis kadar oldunuz emin olun

geçniş olsun cnm yakın birileri yokmu acaba buralardan yapıp getirse mide ağrısı zordur şimdi açken daha da ağrır ALLAHIM şifa versin

Canim benim tesekkur ederim. Ara ara oluyordu ama bu sefer sahurdan beri mahvetti beni sirta vuruyor bir de. Yiyip ustune yatinca tabi. Ben hallederim kuzum disaridan corba soylicem.

bence piyasadaki en ii cheesecake..ama limonlusu

Iftar daveti icin bu menu nasil sizce arkadaslar?:
Mercimek corbasi
Kiymali Karniyarik
Avokadolu brokoli salatasi
Pirinc pilavi
Domates soslu patates kizartmasi
Cacik
Etimek tatlisi
benim bugunku menume cok benziyor. Sadece salata ve patates yok bende. Bir de tatli olarak muhallebili kadayif yaptim, tavsiye ederim

acıktım galiba kendimi burada buldum. Nevreste seni anca arayınca bulacağım artık belli

harika bir topik çok faydalı.. keşke arada fotoğraf da atsalar menü verenler.. elbette her zaman zor olur ama..

görsel olarak da görsek müthiş olabilir bence

Bgn
Tarhaba corbasi (dunden)
Zeytinyagli biber dolmasi
z yagli pazi var az biraz (dunden)
Tavuk izgara
Salata
Sutlac
Hepinize hayirli iftarlar

Bezelye yemeği
Haslanmıs tavuk kekikli
Salata
Kadayıf tatlısı,baklava.
İftara dogru sarımsaklı yogurtlu makarna yapıcem aşırı canım istedi
Ben oruc degilim. Ama nedense sulu yemek almıyor miğdem 1 haftadır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…