Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

yoğurt çorbası
şehriyeli pirinç pilavı
kuşbaşı (kavurma gibi yapacağım)
salata
bisküvili puding

hayırlı iftarlar :KK68:

İftar menümüz;
Soğuk lebeniye çorbası
Fırında beşamel soslu makarna (dünden)
Cız bız köfte
Patates kızartmasi
Buz gibi limonata
Tiramisu (dünden)
Herkese hayırlı iftarlar:)

Menü çok güzell .İçli köfte kızartmalısı enfes oluyor ama ağır geliyor .Bence haşlama daha iyi olur gibi bana göre .Sıcak olması önemli olan onda.En güzeli o saatte hiç paniğe kapılmadan haşlama yapın.Yoğurtlu içli köfte nasıl oluyor acaba ilk kez dydum onu
Teşekkür ederim:)
İç harcı çiğ oluyor.Mantı harcı gibi:KK66:Üzerine ılıyınca yoğurt dökülüyor:KK66:
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/yogurtlu-icli-kofte.705882/
$P1210723.jpg

Nevreste Nevreste Canım ortaya ayrıca taze fasulye ya da şakşuka yapacağım en azından sebze ve sulu olarak görünmüş olur pek uymasa da bir çeşit olsun bari :KK45:Mercimek çorbasını da değiştirdim sütlü domates çorbası yaptım böylelikle menüyü hafifletmiş oldum geçen sefer yaptım diye yapmayacaktım ama olsun herkesin çeşit çeşit mi her gün sanki :KK70::KK60:
Çok iyi olur canım:KK60:
Allah kolaylık versin:KK66:

acıktım galiba kendimi burada buldum. Nevreste Nevreste seni anca arayınca bulacağım artık belli :KK42:

harika bir topik çok faydalı.. keşke arada fotoğraf da atsalar menü verenler.. elbette her zaman zor olur ama..

görsel olarak da görsek müthiş olabilir bence:KK37:
Hoşgeldin Miu'm teşekkür ederiz:KK60:
Benim işim bitmiyor:)

Gunaydin kizlar.

Sahurda aksamdan kalan yemek olmadigindan esim de ben de tost yedik. Esim yogurt falan da yedi ben yemiyorum tabi.

Iftarda esim yine yok adaya calismaya gitti kalacak orda. Kendime sadece corba yapicam.

günaydın hanımlar,
sahurda hazır lavaştan(yuvarlak olanlardan) tavada arasına kaşar koyup yaptım.efsaneeeeeeee oldu :KK49: kahvaltılık ve kayseri tahinlisi.

iftar menüm;
tarhana çorbası
fırında kızartma
salata(belki)
kavun

günaydın hanımlar,
sahurda hazır lavaştan(yuvarlak olanlardan) tavada arasına kaşar koyup yaptım.efsaneeeeeeee oldu :KK49: kahvaltılık ve kayseri tahinlisi.

iftar menüm;
tarhana çorbası
fırında kızartma
salata(belki)
kavun
Merhaba hayırlı ramazanlar :)
Fırında kızartma nasıl oluyor?

Sahurda fix peynirli domatesli tost + süt + çiğ kuruyemiş + su :) 8 gundur boyle
dun iftarda bir onceki gunden kalanları yedik :) arkadaslarımız iftara gelmişti onceki gun yemeklerden artmıstı.
bugun de baska bir yere biz iftara davetliyiz :) menüyü yarın paylasırım bizlere de fikir olur :)

Sahurda fix peynirli domatesli tost + süt + çiğ kuruyemiş + su :) 8 gundur boyle
dun iftarda bir onceki gunden kalanları yedik :) arkadaslarımız iftara gelmişti onceki gun yemeklerden artmıstı.
bugun de baska bir yere biz iftara davetliyiz :) menüyü yarın paylasırım bizlere de fikir olur :)

Tost makinası bozuk servise gitti şuan :)
Tost deyince canım çekti çok :)
Gelsin ilk iş bende sahura yapacağım, domatesli peynirlinin içine birde yeşil biber deneyin derim :)

X