Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Ciddi misin çok ayıp etmiş hemde çok .. gerçi benimkide diğer eltime çalışıyor hep

Sahurda 2 tane kaşarlı tost yanında süt
Zeytin bu kadar sade yumurta ağır geliyor
Bana

Geçmiş olsun.
Şehriyeli tarhana ilk kez duyuyorum. Tarhana zaten koyu bir çorba, şehriyeyle nasıl oluyor, çok merak ettim, tel şehriye mi?

Yarına misafirim var menüm:

Kremalı mantar çorbası
Güveçte domates soslu köfte
Pilav(pürede olabilir)
Yaprak sarması
Yoğurtlu köz biber
Muhallebili güllaç
Ve tabi ortaya iftariyelik de var

Geçmiş olsun.
Şehriyeli tarhana ilk kez duyuyorum. Tarhana zaten koyu bir çorba, şehriyeyle nasıl oluyor, çok merak ettim, tel şehriye mi?

Tesekkur ederim.
Bizim tarhana toz seklinde pisirirken cok az yag haric bir sey eklenmiyor. Koyulugu istege gore ayarlaniyor tabi ben de koyu severim.
Kaynamaya basladiktan sonra cok az tel sehriye atip pisiriyorum. Biz cok seviyoruz oyle.

Tesekkur ederim.
Bizim tarhana toz seklinde pisirirken cok az yag haric bir sey eklenmiyor. Koyulugu istege gore ayarlaniyor tabi ben de koyu severim.
Kaynamaya basladiktan sonra cok az tel sehriye atip pisiriyorum. Biz cok seviyoruz oyle.
Bugün eşim de tarhana yapmıştı. Keşke daha önce görseydim, bi daha ki sefere deniycem ben de. Elinize sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…