Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

güneşleniyon mu :
Yakıyorum kendimi yananı görür Allah

Çok fena acısı çok aynı şeyleri yaşamışız inşallah sonu güzel olurben pipetle içtiğim hale ilacı eritmişti bende sağlıksız zaten bıraktım hepten yerine ıce tea şeftali geldi daha iyikesip yemek ahh ahh nasıl anlatıyorsun yaşadıklarımızı öyle

ikimizin de teedavisi aynı demek ki:26: Ben ice tea sevemedim bir türlü ondan kolaya devam ama hamburger yiyorsam başka şeyde aramam Tellerim çıksın herkese bir söz verdirdim yiyemediğim ne varsa aldırcam ziyafet çekcem

Bende işlem bittiğinde ziyafet çekeceğim hamburger yiyebiliyoruz bu çok güzel hamburger yiyorum hep burgerkıng

Yoğurtlu salçalı şehriye çorbası
Patatis yemeği dünden
Sebzeli bulgur pilavı
Tırtıklı baklava
Cacık salata kavun
Daha ne olsun allaha bin şükür

Bende işlem bittiğinde ziyafet çekeceğim hamburger yiyebiliyoruz bu çok güzel hamburger yiyorum hep burgerkıng

evet hamburger yumuşak olduğu için sorun çıkmıyor bende afiyetle yiyorum hatta geçen gün hızımı alamayıp ikili menü söyledim ohh afiyetle yedim

evet hamburger yumuşak olduğu için sorun çıkmıyor bende afiyetle yiyorum hatta geçen gün hızımı alamayıp ikili menü söyledim ohh afiyetle yedim

Çok seviyorum ya dün iftarda yedik dışarıda düşün deli gibi kim olsa ev yemeğine yönelir ben hamburgere geçen yanında yetmedi aynen tavuk eki falan aldım

Bu da benden ...çarşaf boregi:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404314083953.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 52
yeşil fasulye çorbası
pilav
patates yemeği
salata
revani karpuzzzzzzzzzzzzzzzz
suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu çoook susadım çoook su olsun yeter bir bardak bilem olsaa

İkisini de denedin mi peki ? Ben şekerle yapmıştım biraz sert oldu sanki pudra şekeri nasıl oluyor birde öyle denemek isterim

Evet canım bizim çok sık yaptığımız bir tatlıdır.Şekerle sert oluyor.Pudra şekeriyle çok daha güzel oluyor.

Evet canım bizim çok sık yaptığımız bir tatlıdır.Şekerle sert oluyor.Pudra şekeriyle çok daha güzel oluyor.

Bende çok severim bu tatlıyı ama iki kere yaptım ikiside sert oldu kadayıfı.. Senin attığın fotoğraf çok hoşuma gitti özellikle kadayıfın görüntüsü o yüzden sorum peki pudra şekerini ne kadar koyuyorsun o verdiğin tarife 1 su bardağı şeker yazıyor ona göre 1 su bardağı pudra şekeri uygun mudur:26:

Bir su bardağına yakın koyuyorum.Ama sen çok tatlı olmasın olmasın dersen ölçüyü azaltabilirsin.Tadına bak öyle karar ver.

Son düzenleme:
Bir su bardağı koyuyorum.Ama sen çok tatlı olmasın olmasın dersen ölçüyü azaltabilirsin.Tadına bak öyle karar ver.

Çok aşırı tatlı olmasın yarım su bardağından biraz fazla koyarım o zaman tam olur sanırım..

Bir su bardağına yakın koyuyorum.Ama sen çok tatlı olmasın olmasın dersen ölçüyü azaltabilirsin.Tadına bak öyle karar ver.

bende güllaç yaptım kızlar..orda 4 bardak şeker yazıyordu ben bir büyük kupa koydum şekeri..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…