Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

İftar menümüz ;
Yoğurt çorbası
Tavada tavuk - patates
Pirinç pilavı
Yoğurt
Karpuz

Hayırlı iftarlar

Son düzenleme:
Adra bunu bende çok sık yaparım ama göbek kıvırcıkta eklerim büyük büyük doğrayarak içerisine harika oluyor değil mi

Evet canım güzel olur.Ben de ekleyecektim ama evde yoktu.Çoban salatadan daha çok seviyorum.Damağıma hitap ediyor.

Evet canım güzel olur.Ben de ekleyecektim ama evde yoktu.Çoban salatadan daha çok seviyorum.Damağıma hitap ediyor.

Çoban salatasını normalde de pek sevmem kıvırcık mevsim salataları olabilir ama bu enfes şeyin yeri hep ayrıdır bende canım nasıl çekti şimdi

Çoban salatasını normalde de pek sevmem kıvırcık mevsim salataları olabilir ama bu enfes şeyin yeri hep ayrıdır bende canım nasıl çekti şimdi

Senin canın da herşeyi çekiyor kız. Akşama az kaldı dayan.

Az yiyorum aslında hep az az bütün çeşitleri tadıyorum ve şişmiyorum bu Ramazan böyle ama dün gece abarttım krepten waffle denedik kardeşimle ah o waffle yaktı beni

Krepten waffle çok yaratıcı.Hamur yediğin için çok acıktın işte.Yesesek ama yenmeden de olmuyor ki.

Krepten waffle çok yaratıcı.Hamur yediğin için çok acıktın işte.Yesesek ama yenmeden de olmuyor ki.

Çok güzeldi niye öyle diyorsun ki şeker gibiydi hamuru kardeşim bulmuş üzerine nutella sonra meyveler çikolata sosu meyveli sos al sana waffle

Çok güzeldi niye öyle diyorsun ki şeker gibiydi hamuru kardeşim bulmuş üzerine nutella sonra meyveler çikolata sosu meyveli sos al sana waffle

Gece onu yersen şimdi kedi gibi dolanıp durursun işte.

dün akşam iftarda :

sebze çorba
kızarmış tavuk piliç
pilav
karpuz

Sahurda :

Sigara böreği
su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…