Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

çiğ kadayıf değilmi birde markette hazır pişmişler var..teşekkürler yanıt için..

Çiğ kadayıf canım.O pişmişler pek lezzetli olmuyor.Kadayıfları da eritilmiş tereyağıyla harmanlıyoruz.

Çiğ kadayıf canım.O pişmişler pek lezzetli olmuyor.Kadayıfları da eritilmiş tereyağıyla harmanlıyoruz.

teşekkürler canım tekrar..bende hazır almayayım bizde çabuk tüketilmez zaten..eşimde gurme mübarek zor beğenir herşeyi

Farkediliyor değil mi yokluğum
Sağol canımYok canım nerdeBuzluktan çıkardım
Edilmez olur mu.

Bak buzluğun yararları işte.Aniden gelmeleri daha iyi.Yoksa düşünüp stres yapardın:)

Edilmez olur mu.

Bak buzluğun yararları işte.Aniden gelmeleri daha iyi.Yoksa düşünüp stres yapardın:)

Canım tayin durumumuz olduğu için buzlukta hazır pek birşeyim yok normalde mantı,sarma,içli köfte olurdu
Eşimde evde açmayacaktı iftarı o nedenle aparatif birşeyler yapacaktım yemekte yapmamıştım henüz o nedenle bayağı koşuşturdum
Çok üzüldüm çünkü ilkkez geldiler ve çok durmadılar
Ama ne yapalım misafir umduğunu değil bulduğunu yermişTekrar gelirler o zaman telafi ederiz inşaallah
Evet tatlı vardı Allahtan
Geldi geçti çok şükür çocuklarım çok memnun oldular misafir geldiği için o bile herşeye değdi

teşekkürler canım tekrar..bende hazır almayayım bizde çabuk tüketilmez zaten..eşimde gurme mübarek zor beğenir herşeyi

Çabuk tüketilmezse yarım kilo fazla size.Onun da yarısını yapabilirsin.Eşin gurme gibiyse işin zor:)

Rica ederim ayrıca.

İnşallah ailene yakın bir yer çıkar canım.Hep öyle olur zaten.Herşeyin olur kimse gelmez,dolap boş olur misafir dolar.Ama sen yapmışsın daha ne olsun.Üzme kendini boşuna.Çocuklar kimseyi görmediği için sevinmişlerdir tabi:)

İnşaallah canım memelekete tayin bekliyoruz zaten
Evet öyle olur
Öyle canım yazın pek misafirimiz olmuyor

İnşaallah canım hakkımızda hayırlısı olsun
İnan kaç aydır sıkıntıdayım çok uzattılar bir belli olmadı Önümü göremiyorum gidecekmiyiz kalacakmıyız..Birde sabırsız olunca

Evet hiç plan yapamazsın.İnşallah kısa sürede sonuca kavuşur canım.

Güvecte türlü.pirinç pilavi.salata ve ayran
Tatlı olarak ev yapımı şekerpare ve kavun.sahurdada artan pidelerle tost yapıcam inşallah veya başka fikir olan varsa bayat pideleri değerlendiriyım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben tavuk suyu varsa kuru pideleri parçalaayım atıyorum içine önce ısıtıyorum tabii.çöpün yanına koyuyorum..hayvanlar yiyorlar..

Bu da dün gece sahurda yaptığımız peynirli,yumurtalı ve kaşarlı ekmeklerimiz.

Ellerinize sağlık
Bu tarifi yapabilirsiniz..

Çok iyi fikirBeğenmek istedim sistem izin vermedi

teşekkür ederim canım..burada başı boş hayvan çok var:44:bu da sevap değilmi sonuçta..zaten 2 günde bir pide alıyoruz ondanda artabiliyor ama kuru kuru atmam hiç

teşekkür ederim canım..burada başı boş hayvan çok var:44:bu da sevap değilmi sonuçta..zaten 2 günde bir pide alıyoruz ondanda artabiliyor ama kuru kuru atmam hiç

Tabiki onlarda aç aç dolaşıyorlarOnunda sevabı vardır boşa gitmesinden iyidir
Hiç yenmiyor zaten boşa gidiyorIslatmak en mantıklısı
Ben fazla olunca hemen buzluğa atıyorum yoksa ziyan oluyor..

Bende bugun cok acıktım sanırım fazla almişim buzluga atıyında iskender yaparım diye aklıma geldi tamda suanda.geriside yenemezse yemek suyuyla fln islatıp koyabilirim annemde öyle yapar.kediler doluyor bahcee aksamları
Saolun kızlar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…