Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

dün akşam iftarda :

sebze çorba
kızarmış tavuk piliç
pilav
karpuz

Sahurda :

Sigara böreği
su :KK1:
Dün niye çağırmadın iftara :63:
nehir hiç öyle ballandıra ballandıra analtıır mı taif ölçü de ver bari ya

Yapım bu kuzum ben ballandırırım:KK53: yerken gör beni benim karşımda iştahı olmayan zayıf biri gelsin beni yerken izlesin ya da benimle yemek yesin nasıl kendini buluyor :KK60:

Son düzenleme:
Dün niye çağırmadın iftara :63:

Yapım bu kuzum ben ballandırırım:KK53: yerken gör beni benim karşımda iştahı olmayan zayıf biri gelsin beni yerken izlesin ya da benimle yemek yesin nasıl kendini buluyor :KK60:

gelseydın davetiye mi basalım :KK19::KK19::KK53::KK53:

Uyuz etmek değil mi $hanghead.gif :KK60:

valla yemekleri annemm dusunsun tatlilar bendennnn 😊😊🙈

pek istedigim gibi olmadi ama naaaapalim artikk idare etcezz :) $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404307947.672584.jpg

valla yemekleri annemm dusunsun tatlilar bendennnn 😊😊🙈

pek istedigim gibi olmadi ama naaaapalim artikk idare etcezz :) Eki Görüntüle 1175509
Bu kadar açıkmışken bunu en sevdiğim tatlı şekerparemi görmek iyi olmadı :KK53:emeğinize ellerinize sağlık:KK16:
neyse şurda yarım saatten az kalmış hadi bişey demiyorum :90::90::90::KK3:

Git tabi ben 6 ya kadar devamEki Görüntüle 1175516

Senin ne kadar oldu takılalı benim dün randevum vardı şimdi inanılmaz ağrım var :KK43:
Benim 1 buçuk sene oldu artık bitiyor yolun sonuna geldik kaplamalara başlanacak 1-3 ay arasında onlarla uğraşacağım kurtulacağım hayırlısıyla ilk günler sadece çorba ve makarna yiyebiliyordum sıvı hep bir de şimdi yiyorum çoğu şeyi ama şöyle gönül rahatlığıyla ekmek arası ,kuruyemiş,erik,elma ve tost yemeği özledim:KK5:senin ne kadar oldu canım:KK16:
:)) imkanim olsada sizin icin de yapabilsem :) tesekkur ederim canim ��
Teşekkür ederim yemiş kadar oldum canım söylemen yeter:KK19:
bu da sana ceza olsun :KK53::KK53::KK53::18:

Büyük oynadın Eylül yarın görüşürükEki Görüntüle 1175517 :KK52:

Son düzenleme:
Benim 1 buçuk sene oldu artık bitiyor yolun sonuna geldik kaplamalara başlanacak 1-3 ay arasında onlarla uğraşacağım kurtulacağım hayırlısıyla ilk günler sadece çorba ve makarna yiyebiliyordum sıvı hep bir de şimdi yiyorum çoğu şeyi ama şöyle gönül rahatlığıyla kuruyemiş,erik,elma ve tost yemeği özledim:KK5:senin ne kadar oldu canım:KK16:

tamam reyizzzz :KK60::KK60::KK3::KK3:

Benim 1 buçuk sene oldu artık bitiyor yolun sonuna geldik kaplamalara başlanacak 1-3 ay arasında onlarla uğraşacağım kurtulacağım hayırlısıyla ilk günler sadece çorba ve makarna yiyebiliyordum sıvı hep bir de şimdi yiyorum çoğu şeyi ama şöyle gönül rahatlığıyla kuruyemiş,erik,elma ve tost yemeği özledim:KK5:senin ne kadar oldu canım:KK16:

Benimde ağustosta 1.5 sene olacak başlarken de bir buçuk sene demişti dün gittim dişlerimin geri alınması için aparey takacaktı takmadı daha zamanı varmış 2 sene olacak böyle giderse benim.. Ben en çok tost yemeyi özledim yanında da çay:KK43:

Eki Görüntüle 1175519
Benimde ağustosta 1.5 sene olacak başlarken de bir buçuk sene demişti dün gittim dişlerimin geri alınması için aparey takacaktı takmadı daha zamanı varmış 2 sene olacak böyle giderse benim.. Ben en çok tost yemeyi özledim yanında da çay:KK43:

Hemen hemen aynıyız yani canım benim de Ekim gibi başladı 2-3 ay üst çeneyi genişletmek için aparey taktım onun ağrısı başka bir şeyde var mıdır bilmem:KK5:İnşallah 2 seneye sürmez işlerimiz de bir an önce hayallerimize kavuşuruz canım ah tost yemek yiyorum ama korka korka hep yumuşak bırakıyorum kuru değil :KK25:çay sevmem de kahve içtim hiç kısmadım kolayı bıraktık zaten biliyorsun ama başlamam bir daha :KK53:

Eki Görüntüle 1175519

Hemen hemen aynıyız yani canım benim de Ekim gibi başladı 2-3 ay üst çeneyi genişletmek için aparey taktım onun ağrısı başka bir şeyde var mıdır bilmem:KK5:İnşallah 2 seneye sürmez işlerimiz de bir an önce hayallerimize kavuşuruz canım ah tost yemek yiyorum ama korka korka hep yumuşak bırakıyorum kuru değil :KK25:çay sevmem de kahve içtim hiç kısmadım kolayı bıraktık zaten biliyorsun ama başlamam bir daha :KK53:

güneşleniyon mu :KK60::

Eki Görüntüle 1175519

Üst çeneyi genişletmek için aparey takıldı bende bir sene durdu :KK1: Onun ağrısını çok çok iyi bilirim tam çiğneyen dişlerin ağrıyor kabus gibiydi resmen:26:
Ben elimle bölerek yiyorum yada bıçakla kesiyorum ama hiç eğlenceli değil.. Çay kahve ikisinide severim.. Kolayıda çok canım çektiğinde pipetle içiyorum artık ne yapayım bazı yiyeceklerin yanına sadece kola yakışıyor:26:

X