Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

güneşleniyon mu :KK60::
Yakıyorum kendimi yananı görür Allah :KK60:
Üst çeneyi genişletmek için aparey takıldı bende bir sene durdu :KK1: Onun ağrısını çok çok iyi bilirim tam çiğneyen dişlerin ağrıyor kabus gibiydi resmen:26:
Ben elimle bölerek yiyorum yada bıçakla kesiyorum ama hiç eğlenceli değil.. Çay kahve ikisinide severim.. Kolayıda çok canım çektiğinde pipetle içiyorum artık ne yapayım bazı yiyeceklerin yanına sadece kola yakışıyor:26:

Çok fena acısı çok :KK5:aynı şeyleri yaşamışız inşallah sonu güzel olur:KK31:ben pipetle içtiğim hale ilacı eritmişti bende sağlıksız zaten bıraktım hepten yerine ıce tea şeftali geldi daha iyi:KK53:kesip yemek ahh ahh nasıl anlatıyorsun yaşadıklarımızı öyle:KK25:

Yakıyorum kendimi yananı görür Allah :KK60:

Çok fena acısı çok :KK5:aynı şeyleri yaşamışız inşallah sonu güzel olur:KK31:ben pipetle içtiğim hale ilacı eritmişti bende sağlıksız zaten bıraktım hepten yerine ıce tea şeftali geldi daha iyi:KK53:kesip yemek ahh ahh nasıl anlatıyorsun yaşadıklarımızı öyle:KK25:

ikimizin de teedavisi aynı demek ki:26: Ben ice tea sevemedim bir türlü ondan kolaya devam ama hamburger yiyorsam başka şeyde aramam:KK52::KK52: Tellerim çıksın herkese bir söz verdirdim yiyemediğim ne varsa aldırcam ziyafet çekcem

ikimizin de teedavisi aynı demek ki:26: Ben ice tea sevemedim bir türlü ondan kolaya devam ama hamburger yiyorsam başka şeyde aramam:KK52::KK52: Tellerim çıksın herkese bir söz verdirdim yiyemediğim ne varsa aldırcam ziyafet çekcem

Bende işlem bittiğinde ziyafet çekeceğim :KK52:hamburger yiyebiliyoruz bu çok güzel hamburger yiyorum hep burgerkıng :KK52:

Yoğurtlu salçalı şehriye çorbası
Patatis yemeği dünden
Sebzeli bulgur pilavı
Tırtıklı baklava
Cacık salata kavun
Daha ne olsun allaha bin şükür

Bende işlem bittiğinde ziyafet çekeceğim :KK52:hamburger yiyebiliyoruz bu çok güzel hamburger yiyorum hep burgerkıng :KK52:

evet hamburger yumuşak olduğu için sorun çıkmıyor bende afiyetle yiyorum hatta geçen gün hızımı alamayıp ikili menü söyledim ohh afiyetle yedim:KK56::KK56:

evet hamburger yumuşak olduğu için sorun çıkmıyor bende afiyetle yiyorum hatta geçen gün hızımı alamayıp ikili menü söyledim ohh afiyetle yedim:KK56::KK56:

Çok seviyorum ya dün iftarda yedik dışarıda düşün deli gibi kim olsa ev yemeğine yönelir ben hamburgere :KK60:geçen yanında yetmedi aynen tavuk eki falan aldım :KK53:

Bu da benden ...çarşaf boregi:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404314083953.jpg
    $1404314083953.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 52
yeşil fasulye çorbası
pilav
patates yemeği
salata
revani karpuzzzzzzzzzzzzzzzz
suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu çoook susadım çoook su olsun yeter bir bardak bilem olsaa :KK5:

İkisini de denedin mi peki ? Ben şekerle yapmıştım biraz sert oldu sanki pudra şekeri nasıl oluyor birde öyle denemek isterim:KK16:

Evet canım bizim çok sık yaptığımız bir tatlıdır.Şekerle sert oluyor.Pudra şekeriyle çok daha güzel oluyor.:KK34:

Evet canım bizim çok sık yaptığımız bir tatlıdır.Şekerle sert oluyor.Pudra şekeriyle çok daha güzel oluyor.:KK34:

Bende çok severim bu tatlıyı ama iki kere yaptım ikiside sert oldu kadayıfı.. Senin attığın fotoğraf çok hoşuma gitti özellikle kadayıfın görüntüsü o yüzden sorum peki pudra şekerini ne kadar koyuyorsun o verdiğin tarife 1 su bardağı şeker yazıyor ona göre 1 su bardağı pudra şekeri uygun mudur:26:

Bende çok severim bu tatlıyı ama iki kere yaptım ikiside sert oldu kadayıfı.. Senin attığın fotoğraf çok hoşuma gitti özellikle kadayıfın görüntüsü o yüzden sorum peki pudra şekerini ne kadar koyuyorsun o verdiğin tarife 1 su bardağı şeker yazıyor ona göre 1 su bardağı pudra şekeri uygun mudur:26:

Bir su bardağına yakın koyuyorum.Ama sen çok tatlı olmasın olmasın dersen ölçüyü azaltabilirsin.Tadına bak öyle karar ver.

Son düzenleme:
Bir su bardağına yakın koyuyorum.Ama sen çok tatlı olmasın olmasın dersen ölçüyü azaltabilirsin.Tadına bak öyle karar ver.

bende güllaç yaptım kızlar..orda 4 bardak şeker yazıyordu ben bir büyük kupa koydum şekeri..

X