Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Dün geceki sahur yemeğimiz.Hamburger ekmeğinden kolay pizza.

VpoQ8n.jpg

Salataların günahı ne:)Normal salatadan daha çok seviyorum.Tavsiye ederim.Turşu salatası.

lYJQpJ.jpg

kızlar ellerinize sağlık

İftar menümüz ;
Yoğurt çorbası
Tavada tavuk - patates
Pirinç pilavı
Yoğurt
Karpuz

Hayırlı iftarlar :KK56::KK16:

Son düzenleme:
Adra bunu bende çok sık yaparım ama göbek kıvırcıkta eklerim büyük büyük doğrayarak içerisine harika oluyor değil mi :KK52:

Evet canım güzel olur.Ben de ekleyecektim ama evde yoktu.Çoban salatadan daha çok seviyorum.Damağıma hitap ediyor.:KK56:

Evet canım güzel olur.Ben de ekleyecektim ama evde yoktu.Çoban salatadan daha çok seviyorum.Damağıma hitap ediyor.:KK56:

Çoban salatasını normalde de pek sevmem kıvırcık mevsim salataları olabilir ama bu enfes şeyin yeri hep ayrıdır bende canım nasıl çekti şimdi :KK52:

Çoban salatasını normalde de pek sevmem kıvırcık mevsim salataları olabilir ama bu enfes şeyin yeri hep ayrıdır bende canım nasıl çekti şimdi :KK52:

Senin canın da herşeyi çekiyor kız.:KK52: Akşama az kaldı dayan.:KK9:

Az yiyorum aslında hep az az bütün çeşitleri tadıyorum ve şişmiyorum bu Ramazan böyle ama dün gece abarttım krepten waffle denedik kardeşimle ah o waffle yaktı beni :KK60:

Krepten waffle çok yaratıcı.:KK53:Hamur yediğin için çok acıktın işte.Yesesek ama yenmeden de olmuyor ki.:KK53:

Krepten waffle çok yaratıcı.:KK53:Hamur yediğin için çok acıktın işte.Yesesek ama yenmeden de olmuyor ki.:KK53:

Çok güzeldi niye öyle diyorsun ki :KK52:şeker gibiydi hamuru kardeşim bulmuş :KK60:üzerine nutella sonra meyveler çikolata sosu meyveli sos al sana waffle :KK53:

Çok güzeldi niye öyle diyorsun ki :KK52:şeker gibiydi hamuru kardeşim bulmuş :KK60:üzerine nutella sonra meyveler çikolata sosu meyveli sos al sana waffle :KK53:

Gece onu yersen şimdi kedi gibi dolanıp durursun işte.:KK60:

dün akşam iftarda :

sebze çorba
kızarmış tavuk piliç
pilav
karpuz

Sahurda :

Sigara böreği
su :KK1:

X