Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Sen iftarda bir hurma ye tatlı isteğin gider.Sizin yerinize ben kendimi feda ettim.

bak hele bak bi de öneride bulunuyo napalım artık oyle olsun bi de burda pudingli kuru baklava yapıyolar bak şimdi ondan da istedi canım anaeeemm

Bugün menüm

Eriste çorbası
Et sote
Makarna
Roka salatası
Güllaç

HAYIRLI İFTARLAR.....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Ben geçen yaptım tok tutuyor sahura yapardım bende, bir sb yoğurt, 2 yk su ile sulandır çırp,3 yumurta,kabartma tozu çiğden soğan patates yeşil soğan istediğin baharatlar ve macun kıvamına gelinceye kadar un yağda yarım bardak koyuyorum ben afiyet olsunnntabii üstünede çörek otuu

Bugünkü menumuz
Dünden olan sebzeli Şehriye çorbası
Fırında tavuk türlüsü
Pilav tatlı karpuz

bak hele bak bi de öneride bulunuyo napalım artık oyle olsun bi de burda pudingli kuru baklava yapıyolar bak şimdi ondan da istedi canım anaeeemm

Neresiymis orası.Kekli baklava biliyorum ama pudinglisini duymadım.Laz böreği gibi birşey oluryordur herhalde.

Bizim menümüz,

Domates çorbası
Soslu tavuk kızartma
Pilav
Turşu salatası
Pudingli kadayıf

Herkese afiyet olsun.Hayırlı iftarlar.

Ben bu akşam tek başıma iftar yapcam :26: eşim gec geliyormuş
dunden yesil fasulye
Yanında spagetti
Salata
Ayran
Sahura pizza hamuru yoğurdum dolapta bekliyor bakalım nasıl olcak
Herkese hayırlı iftarlar

Fırında sepzeli et köftesi
Şehriyeli pirinç pilavı
Dünden kalan süzme mercimek çorba
Salata ve ev yapımı limonata
Hayırlı iftarlar

anladım canım

dolmalık biberleri etsiz dolma yapabilirsin
yanına da mercimek çorbası ohhh mis 2 günlük yemek
hatta komposto seviyorsan bir de komposta

işten gelince hazır yemek işte

Etsiz yaptım canım onu işten gelince hemen iftardan önce yaptım şimdi yarına hazır zaten o niyetle almıştım pazardan zeytinyağlı yaparım diye bir çorba yaparım yanına dediğin gibi belki yanına birşey ilave ederim mesela kabak kızartabilirim yoğurtlu sarımsaklı.

Benim yerime de ye Mumbar dolmasının adı bile beni rahatsız ediyor özellikle o görüntüsü aklıma geldikçe tuhaf oluyorum yiyenlere saygım sonsuz tabi ama görüntü çok kötü ya :26:

Sen neden yiyemiyorsun canım yurt dışında mısın yok ben de almıyım mumbar filan

Yok canım telim var benim ısırmak yasak kokoreçi de ben ekmek arası seviyorum porsiyon da sevmiyorum o tadı alamıyorum tellerim çıksın bayram ilan edicem vurucam kokoreçin dibine

Neresiymis orası.Kekli baklava biliyorum ama pudinglisini duymadım.Laz böreği gibi birşey oluryordur herhalde.

bura afyon muhallebi katıyorlar baklavaya kuru yeniyor ama sıcak sıcak çok lezzetli oluyor

bu arada sahur menümüz yine aynı tost-kahvaltılık çay
yarın yufka alıp börek yapacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…