Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Fırında yumurtalı peynirli ekmeklerden daha önce yapan var mı acaba ? Sahurda yapmayı düşünüyorum da içine zeytin domates falan da konabilir mi pişme süresi değişir mi tam emin olamadım biri yanma aşamasına gelip diğeri çiğ kalıncada güzel olmuyor :26:

sahur menüm

pide
üçgen peynir
bal
salatalık
çay
su

nasipse bugünkü iftar menüm

tarhana çorbası
lahana kapuska
kuzu incik haşlama
fırın makarna
cacık
kayısı komposto
güllaca devam

Yok canım telim var benim ısırmak yasak kokoreçi de ben ekmek arası seviyorum porsiyon da sevmiyorum o tadı alamıyorum tellerim çıksın bayram ilan edicem vurucam kokoreçin dibine

Aman o tellerde eziyet gerçekten. Bir çıksın vurursun dibine aman sabahlar olmasınn

Benim sahurda menüm gözleme, kahvaltılıklar, çay, karpuz.

İftarda dünden zeytinyağlı biber olması yaptım, yanına karışık sebze kızartma, tarhana çorbası yapıcam gidince.

Bugünkü sahurumuz:

Biber dolması
Domates salatası
Nugget
Ayran (Eşime)
Limonlu soda (Bana)

İftara düşündüklerim:

Tarhana çorbası
Tavuk ciğeri sotesi
Pirinç pilavı
Sahurdan kalan biber dolma
Salata
Karpuz
Tatlı olarak dondurma

Dün geceki sahur yemeğimiz.Hamburger ekmeğinden kolay pizza.

Salataların günahı ne:)Normal salatadan daha çok seviyorum.Tavsiye ederim.Turşu salatası.

Hiçbirşey olmaz.Koyabilirsin.

soda susatmıyor diyorlar ondan mı içiyorsunuz,etkiliyor mu?

biz bu sabah az kaldı sahuru kaçırıyorduk,15 dk içinde apar topar kahvaltılık bir şeyler atıştırdık.kesilmiş karpuz vardı birazda ondan yedik..

iftarda da;
süzme mercimek çorbası
etli nohut
çoban salata
yoğurt
tatlı olarak da hazır baklavayla dondurma vardı

bende de bu vardı sahurda kızlar yanında da peynir,zeytin ve su :)

akşam menümde,

zeytinyağlı barbunya
pilav
cacık
karpuz var herkese şimdiden hayırlı iftarlar..

Bugun ki menum yayla corbasi yesil fasulye zeytinyagli bol domatesli ve sebzeli bugur pilavi cacik kayisi kompostosu hazir tulumba herkese afiyet olsun hayirli iftarlar

sahurda iftarda kalan patates kızartmasının üzerine yumurta kırdım ve çay içtim tokum

iftar menüsü bilmyorum annecik ne yaparsa artık

tel şehriye çorbası var bir tek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…