Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Sen iftarda bir hurma ye tatlı isteğin gider.Sizin yerinize ben kendimi feda ettim.:KK9:

bak hele bak bi de öneride bulunuyo napalım artık oyle olsun :KK51: bi de burda pudingli kuru baklava yapıyolar bak şimdi ondan da istedi canım anaeeemm:KK56:

Arkadaşlar bir el atın bana ; sahur için patates keki yapacağım ama tarifimi kaybetmişim , uzun zamandır da yapmıyordum unuttum dolayısıyla. Bilen var mı? Hani küçük doğranmış patates , dereotu ve maydanoz oluyordu içinde.
Ben de böyle yapıyorum güzel oluyor.:KK56:

attachment.php

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=589191&page=168 :nazar:

Bugün menüm

Eriste çorbası
Et sote
Makarna
Roka salatası
Güllaç

HAYIRLI İFTARLAR.....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bir el atın bana ; sahur için patates keki yapacağım ama tarifimi kaybetmişim , uzun zamandır da yapmıyordum unuttum dolayısıyla. Bilen var mı? Hani küçük doğranmış patates , dereotu ve maydanoz oluyordu içinde.

Ben geçen yaptım tok tutuyor sahura yapardım bende, bir sb yoğurt, 2 yk su ile sulandır çırp,3 yumurta,kabartma tozu çiğden soğan patates yeşil soğan istediğin baharatlar ve macun kıvamına gelinceye kadar un yağda yarım bardak koyuyorum ben afiyet olsunnn:KK56:tabii üstünede çörek otuu

Bugünkü menumuz
Dünden olan sebzeli Şehriye çorbası
Fırında tavuk türlüsü
Pilav tatlı karpuz

bak hele bak bi de öneride bulunuyo napalım artık oyle olsun :KK51: bi de burda pudingli kuru baklava yapıyolar bak şimdi ondan da istedi canım anaeeemm:KK56:

Neresiymis orası.:KK31:Kekli baklava biliyorum ama pudinglisini duymadım.Laz böreği gibi birşey oluryordur herhalde.

Bizim menümüz,

Domates çorbası
Soslu tavuk kızartma
Pilav
Turşu salatası
Pudingli kadayıf

Herkese afiyet olsun.:KK56:Hayırlı iftarlar.

Ben bu akşam tek başıma iftar yapcam :26: eşim gec geliyormuş
dunden yesil fasulye
Yanında spagetti
Salata
Ayran
Sahura pizza hamuru yoğurdum dolapta bekliyor bakalım nasıl olcak
Herkese hayırlı iftarlar :KK56:

$image.jpg
Fırında sepzeli et köftesi
Şehriyeli pirinç pilavı
Dünden kalan süzme mercimek çorba
Salata ve ev yapımı limonata :KK56:
Hayırlı iftarlar

anladım canım

dolmalık biberleri etsiz dolma yapabilirsin
yanına da mercimek çorbası ohhh mis 2 günlük yemek
hatta komposto seviyorsan bir de komposta

işten gelince hazır yemek işte :KK34:

Etsiz yaptım canım onu işten gelince hemen iftardan önce yaptım şimdi yarına hazır zaten o niyetle almıştım pazardan zeytinyağlı yaparım diye bir çorba yaparım yanına dediğin gibi belki yanına birşey ilave ederim mesela kabak kızartabilirim yoğurtlu sarımsaklı.

Benim yerime de ye :KK43::KK43: Mumbar dolmasının adı bile beni rahatsız ediyor özellikle o görüntüsü aklıma geldikçe tuhaf oluyorum yiyenlere saygım sonsuz tabi ama görüntü çok kötü ya :26:

Sen neden yiyemiyorsun canım yurt dışında mısın :KK53: yok ben de almıyım mumbar filan :KK19:

Etsiz yaptım canım onu işten gelince hemen iftardan önce yaptım şimdi yarına hazır zaten o niyetle almıştım pazardan zeytinyağlı yaparım diye bir çorba yaparım yanına dediğin gibi belki yanına birşey ilave ederim mesela kabak kızartabilirim yoğurtlu sarımsaklı.

Sen neden yiyemiyorsun canım yurt dışında mısın :KK53: yok ben de almıyım mumbar filan :KK19:

Yok canım telim var benim ısırmak yasak kokoreçi de ben ekmek arası seviyorum porsiyon da sevmiyorum o tadı alamıyorum tellerim çıksın bayram ilan edicem vurucam kokoreçin dibine:KK53::KK53:

Neresiymis orası.:KK31:Kekli baklava biliyorum ama pudinglisini duymadım.Laz böreği gibi birşey oluryordur herhalde.

bura afyon :KK34: muhallebi katıyorlar baklavaya kuru yeniyor ama sıcak sıcak çok lezzetli oluyor:KK56:

bu arada sahur menümüz yine aynı tost-kahvaltılık çay
yarın yufka alıp börek yapacağım inşallah

X