Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Hayırlı sahurlar hoşgeldiniz
Bence menü çok güzel olmuşNe fazla ne eksik
Misafirleriniz bayağı kalabalık ama menü bayağı çeşitli o yüzden yeter diye düşünüyorum.Allah yardımcınız olsun

bir kus sütü eksik masAllah cnm ztn iftarda bir bardak su ve bir corba bile yetiyor doymaya. sen masAllah döktürceksin bence yeterli, sadece yogurtlu birsey yapabilirsin onada gerek yok ama ilaki az diye düsünüyorsan :)

Fazlasıyla yeterli bence.

biraz kalabalık bi aileyiz cnm
teşekkür ederim... amiinn inşş..
bir kus sütü eksik masAllah cnm ztn iftarda bir bardak su ve bir corba bile yetiyor doymaya. sen masAllah döktürceksin bence yeterli, sadece yogurtlu birsey yapabilirsin onada gerek yok ama ilaki az diye düsünüyorsan :)

saol cnm Allah mahcup etmesin de yapayım inş...

aslında yoğurtlu bi salata bende düşündüm ama pek fazla sevmiyorlar soğuk salataları ondan kararsız kaldım...

bakalım yarın mutfağa girince belli olacak eklemeler

Son düzenleme:

Maşaallah

O endişe hep olur ama sonra o yemekler sana kalır,sen iki üç gün aynı yemekleri yemek zorunda kalırsın:)))

evet orasınıda düşünüyorum çok fazla kalsın istemiyorum çünkü bende bu hafta boyunca davetliyim hep ziyan olur kalan dengeli yaparım inş yarın yazarım artık

evet orasınıda düşünüyorum çok fazla kalsın istemiyorum çünkü bende bu hafta boyunca davetliyim hep ziyan olur kalan dengeli yaparım inş yarın yazarım artık

Tamam sonucu bekliyoruz:)

Bu topiği okudukça evlenesim ve eşime bol bol değişik yemek yapasım geldi Çok güzel enerjiniz var özendim resmen

İnşallah o da olur:)Şimdiden öğrenin.Kalbe giden yol mideden geçermiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…