Yöresel Tarif Ramazan Sofraları(2024)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Ramazan Sofraları '' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    642
  • Anket Kapalı .
Başlayabilirsiniz :KK73:

Dünden beri elimi bir şeye sürmeme eylemi yapıyorum. Oruç tutmadığım zamana denk gelseydi yapardım tek kişilik yemek 🥴 Deneyeceğim ama her ikisini de. Çok teşekkür ederim emeğin için :KK68:

Hikayem bile hazırdı :mad: İskender'e Şekerpare varınca Bursa'da başkasına varıp Kıprıs'a kaçan piremses 🤣🤣

Size diyorum :sinirli: @C A N O @sweetgirlcandy
Aslında Kıbrıs tatlısını ben almıştım
Ciddi planlarım vardı 😁
Sonra soframı yöresel kurmaya karar verdim. Menümü ayarladım. Dedim şimdi çileklerle süslenmiş Kıbrıs tatlısı benim sofrada ne işim var diyecek🤣
Bana yöresel ya da klasik bir tarif lazım dedim. Aslında şekerpare çok iyi olurdu🤣Sonra iftar menüsü hazırlarken aklıma taş kadayıf geldi ve onu yaptım. Menüm daha uygun oldu🤣

Aslında Kıbrıs tatlısını ben almıştım
Ciddi planlarım vardı 😁
Sonra soframı yöresel kurmaya karar verdim. Menümü ayarladım. Dedim şimdi çileklerle süslenmiş Kıbrıs tatlısı benim sofrada ne işim var diyecek🤣
Bana yöresel ya da klasik bir tarif lazım dedim. Aslında şekerpare çok iyi olurdu🤣Sonra iftar menüsü hazırlarken aklıma taş kadayıf geldi ve onu yaptım. Menüm daha uygun oldu🤣
Papatya, zeytin dalı toplamıştım. Başka aksesuarları da planlamıştım. Neyse artık, başka zamana. Papatyalar da dökülmeye başlamıştı zaten 🤣

X