Yöresel Tarif Ramazan Sofraları(2024)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Ramazan Sofraları '' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    642
  • Anket Kapalı .
Tadı bambaşka bence. Onlarda da baklava var ama bizimkisi onu smackdown ile ezer 🤣 Her seferinde zorla yemiştim 🙊
Evet farklılıklar var yapan kişiler de etkiliyor yada geliştirmeyip ilk halinde bırakan yada Ekleme yapıp soğuk baklava gibi günümüze uyarlanan bir çok tatlımız var

Ben iyiyim tsk ederim . Bebekte iyi arada kramplarım olabiliyor . geceleri zaten çok uykuluyum 22 nisanda kontrol var .
Gidecem.
mayıstada endokrin doktorunun istedigi bi kan tahlili var onu yaptiririm.
Hamilelikle mi ilişkili kan tahlili?

Arkadaşlar merhaba
Yarın oylamamız başlayacak. :KK200: Tüm tariflerimiz geldi.:nazar:Hepinizin ellerine emeğine sağlık:KK74:.Açıkcası ben bu kadar katılım beklemiyordum.:oops:Beni utandırdınız.:KK23:
İlk mesajı düzenledim.:nazar::KK9:Düzenlenmesini isteyenler ,bana özelden değiştirmek istedikleri görseli ,değiştirmem için foto atabilirler.
Kolaj olanlar değil ama diğerlerini değiştirebilirimo_O.Kolajı ancak benzer olunca değişebilirim..
Bllossom Bllossom
yasminsay yasminsay
Dahliadivin Dahliadivin
Zekta1 Zekta1
sedagaziantep27 sedagaziantep27
C A N O C A N O
Jou Jou
FusRam FusRam
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu
WunderLost WunderLost
Hksu Hksu
Margaret Hale Margaret Hale
Oydar Oydar
deynepnaz deynepnaz
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne

Arkadaşlar merhaba
Yarın oylamamız başlayacak. :KK200: Tüm tariflerimiz geldi.:nazar:Hepinizin ellerine emeğine sağlık:KK74:.Açıkcası ben bu kadar katılım beklemiyordum.:oops:Beni utandırdınız.:KK23:
İlk mesajı düzenledim.:nazar::KK9:Düzenlenmesini isteyenler ,bana özelden değiştirmek istedikleri görseli ,değiştirmem için foto atabilirler.
Kolaj olanlar değil ama diğerlerini değiştirebilirimo_O.Kolajı ancak benzer olunca değişebilirim..
Bllossom Bllossom
yasminsay yasminsay
Dahliadivin Dahliadivin
Zekta1 Zekta1
sedagaziantep27 sedagaziantep27
C A N O C A N O
Jou Jou
FusRam FusRam
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu
WunderLost WunderLost
Hksu Hksu