Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

canım süper yaa.bende deneme istiyorum en kısa zamanda.benimde saçlar röfleli yıprandı iyice:çok üzgünüm:

benimde yanık saçlar malesef ya evlenesiye kadar uzatmam lazım ki yanık yerleri kestirebileyim ve yeniden güzel bi röfle attırabileyim. o yüzden merak sardım bu işlere. bakalım işe yarayacak mı.

oo bu ne ya bu akşam herkeşler burdaymışş, hadi müzik son ses mutlulukreçetemin iyi haberlerini kutluyoruz :dance::teytey:

kop evladım kooopp:lepi:

yar le le leee

baskada bilmiyom :roflol:

mendilleri göreyim mendiller nerde kizlar haydi halayaa

oynamayan kalmasin (esra erol evlenmeyen kalmasin diyor ya)

EVLENMEYEN KALMASIN HAYDIN KIZLAR

KURBAN OLAYIM SIZEE:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Bogazim sisti agriyor
ve atesim var
iyi degilim ya dünden beri :çok üzgünüm:
siz eglenin bende eccik yatiyim :a015:

eğlencenin en güzel yanında çıkmak zorunda kaldım şekerler
günaydın herkeseeeee....

günaydınlaaaaaaaaar
ya kızlar sözüme 3 gün kaldı yaaa:1ninca:
zaman o kadar çabuk geçiyo ki heyecanlanmaya bile fırsat bulamıyomsırnaşık şey

günaydınlaaaaaaaaar

ayy ne kadar az kalmış canım
hadi hayırlısı inşallah canım
onlar geldiğinde bir heyecan olur ama
geçip gidiyo sonra:1hug:

gunaydın herkesee.a.s.benımde sozume 4gun kaldı kızlaaarr.:sm_cool:heyecandan uyuyamıym bıle yaa.aksam askımın aılesı bızımkılerı aradı once babası babamla konustu babam cok ıyı olumlu konustu hatta ben kızdım bıle telfnda verdın bıle benı baba dedım dugunude konussaydınız ya dedım saka takıldm tabınaniknanik.sonra kayınvalıdem annemle konustu onlarında konusması ıyıydı ama annem uzaga gıdıcem dıye bıraz agırdan aldı nasıl olcak etcek dıye kayınvalıdem uzagı yakın ederız demıs annemde bana soylenıyo hele etmesınler sorarım ozaman ben gel dedıgmde bı gelmeyın hele dedı.kaydirigubbakcemile3oyle ıste ama onlar konusunca bende rahtladım bıraz dogrusu

günaydınlaaaaaaaaar

canım benım hayırlısıyla atlatırız ınsallah.valla ben ıs yerınde bıle duramıyom heyecandan off sakın olayım bıraz dıyom olmuyo fazlamı buyuttum ne:uhm: yemeden ıcmedn kesıldım uykuda uyuyamıyom dogru duzgun

eftelya cım Allah tamamına erdirsina.s.
ilk görüşmeleri olumlu geçerse gerisi de aynı şekilde geliyor hiiiç endişelenme bizimkiler maşallah kanka bile oldular
oooy oy şu haftasonu bi gelse artıkın...:asigim:

oo dasivaldido ve eftalyaa sözleniyor bu hafta sonu ha. bu akşam halay başı ikinizsiniz ona göre. ne giyceksiniz kızlar resim koysanızaaa

Ay ne güzel heyecanlar.Zaman su gibi akıp gidiyor inanın.O anın tadını çıkarmayıda sakınnn olaki unutmayın,her daim gülümseyin.Bu arada benim nişan fotolarını görebilirsiniz.Sevgiler...

Ay ne güzel heyecanlar.Zaman su gibi akıp gidiyor inanın.O anın tadını çıkarmayıda sakınnn olaki unutmayın,her daim gülümseyin.Bu arada benim nişan fotolarını görebilirsiniz.Sevgiler...

Misracim resimleri gördüm, cok yakismissiniz birbirinize allah tamamina erdirsin Şeniz

ömür boyu mutluluklar dilerim canim Şeniz

ay sorma canım Allaha sukur telfndada olsa bızımkılerde cok guzel konustu samımıydı yanı.ınsallah gorustuklerındede ole olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…