Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

kahvekolik çim
biz alyansları karşılıklı aldık, sözde giyilecek kıyafetleri de öylea.s
benim bohçamda iç çamaşırı takımı, süslü terlik, parfüm kayınvalidemin yaptığı çetikler, havlular var
aşkımınkinde de iç çamaşırı çorap traş takımı havlu var (aslında traş takımı nişanda oluyomuş ama biz hediye olsun diye koyduk bohçaya. traş makinesi alcam inşalla nişanda.
canım gerçi adetlere göre de değişiyo bohça içeriğia.s.

slm kızlaarr.ayy bukadar olur yahu.sımdı askımla konustukta alyanslar karsılıklımı alınıyo felan muhabbetı oldu bende tam bılmıyorm nasıl olur sıze sorucaktım bıde baktım cvbını yazmıs bıle dasilvadido.bızde aksam konustuk aılecek canlarım buaksamda annesı babası arıcak bızımkılerı konuscaklar.Allah ızın verırse bu hafta sonu ısteme soz nısan hepsını aradn cıkarcz ınsallah.ama aklımda okadar cok soru varkı.aceleye geldı bıraz ama napalım.kızlar sızce bohcayı koymak ıcın nısan sepetı alayımmı yada sandıkmı ıyı olur

eftalya cım bana büyük ihitmalle bohça getirecekler ama biz bohça yapıp bi de kocamaan bavulun içine koyduk saplarına falan kırmızı kurdeleler bağladık. daha doğrusu saolsun büyük teyzem yaptı herşeyi...çok hevesli olduğu için de süper hazırladı resmen kıskandım valla:ecrin_bebek:
bavulumuzu ilerde inşallah balayında kullanırız diye düşünüp almış. bohçalarım da masa örtüsü olarak kullanılabiliyo gerçekten çok şıklar. hatta söz tepsim bile ilerde kulalnılabilecek cinsten...hiiç bir şeyi bir kenara koymayacağım yani herşey kullanışlı...
ama ne yalan söyliyim sepetler de çoook sempatik geliyo benim gözüme

dasilvadido canım en guzelını yapmısın bende senle aynı dusuncedeyım hem sepetıde dugunumzde kına sepetı olarakta kullanırz diye dusunuyorum.bıde bohcan felan es ısımı yoksa hazırmı yanı ben el ısı kurdale veya boncuk ısı yapmayı dusunuyodm ama bole acele olunca hazır almak zorundayım kız tarafıda hazır getırınce ayıp kacarmı.ya bıde soz tepsının bohcanın fotografnı cekıp koyma sansın varsa koyarmısın canım ya:1hug:

dasilvadido canım en guzelını yapmısın bende senle aynı dusuncedeyım hem sepetıde dugunumzde kına sepetı olarakta kullanırz diye dusunuyorum.bıde bohcan felan es ısımı yoksa hazırmı yanı ben el ısı kurdale veya boncuk ısı yapmayı dusunuyodm ama bole acele olunca hazır almak zorundayım kız tarafıda hazır getırınce ayıp kacarmı.ya bıde soz tepsının bohcanın fotografnı cekıp koyma sansın varsa koyarmısın canım ya:1hug:

canım ilk fırsatta resimleri çekip albüm yapacam bir fikriniz olur en azındana.s.
benim herşey çook içime sindi:nazar: inşalla hepiniz de ağız tadıyla tamamlarsınız hazırlıklarınızı

günaydınnn kızlaaaaar
sözümüze sonnn 5 gün Allah'ın izniylee
haftasonu bizimkiler iade-i ziyaret yaptı, isteme -söz ayrıntıları konuşuldu, biz dee aşkımla bohçalardaki son eksikleri tamamladık herr şey hazır artıkın geri sayıyoruz
Allah hepimize hayırlı yazılar yazsın sevdiklerimizle birliktee:

miraba hayatim :1rolleyes:
ay nekadar az kalmis kiz sözüne 5 güncük, hihi hemencik gecer zaman.
ay su bohca isleride hic anlamam ha, acaba ben evlenince napicam, valla birilerniin bana yardim etmesi gerekir , fikir vermesi gerekir. hic bilmem adetleri öle cok, yani az biraz biliyorum. fisfisfis
gerci ben evlenesiye kadar ohoooooooo :eek:

ay bu ne hız, ya diyorum bizde mi var bi terslik herşey çok yavaş ilerliyor. millet bi gecede hepsini hallediyor biz de yok bi istemeyle kız verilmez yok şöyle yok böyle..:çok üzgünüm:

bende tuzu çok katmıştım, bi daha isteme olacak o zaman az koyacamm. sultan sende ne güzel tecrübe edinmişsin işte. tabi kendi başına gelmesi başka. darısı başına canım yerimseniben

kiz, bu ne hiz diyosun ama.
onlarda gelesiye kadar yani baya zaman gecti,
gerci onlar 1 senedir beraber ama. fisfisfis
su zaman gelcez, bu zaman gelcez derkene, anca yani
halbuki sevgilisi ayni apartmanin alt komsusu ama,
1 istemede hemen verdiler sözüde yaptilar.
ee flörtü olunca uzatmaya gerek olmadi :jeyyar:
ama benim babam beni ilk istemede vermicek söledim ona :dilcikar:

slm kızlaarr.ayy bukadar olur yahu.sımdı askımla konustukta alyanslar karsılıklımı alınıyo felan muhabbetı oldu bende tam bılmıyorm nasıl olur sıze sorucaktım bıde baktım cvbını yazmıs bıle dasilvadido.bızde aksam konustuk aılecek canlarım buaksamda annesı babası arıcak bızımkılerı konuscaklar.Allah ızın verırse bu hafta sonu ısteme soz nısan hepsını aradn cıkarcz ınsallah.ama aklımda okadar cok soru varkı.aceleye geldı bıraz ama napalım.kızlar sızce bohcayı koymak ıcın nısan sepetı alayımmı yada sandıkmı ıyı olur

ay canikom,
bende bilmiyom hic bu adetleri, :eek:
bohcalari falan filan,
sandik filan
ay vallahi birilerinin bizi aydilatmasi gerekicek :eek:

Merhaba kızlar hayırlı akşamlar olsun :eek:
Bayadır okuyamadım sayfaları nasılsınız bakalım
Kahvekolik nasıl gidiyo hazırlıklar hihoyyyt
Sultan of konya kayınpederine çok geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda ayağa kalkar.Sevdiğinin moreli bozuk olunca seninde oluyo kendini kötü hissediyosun.:çok üzgünüm:
Eftelyaa sanada mutluluklar dilerim canım bunlar tatlı telaşlar herşey gönlünce olsun... a.s.

Selam kızlar maşaAllah ya...benim yokluğumda kaynatıyorsunuz...valla benim o tür işlerimi hep anneme bırakacağım...çünkü annem hem çok hevesli (çünkü tek kızcağızım),hemde çoook zevkli...canım annem istediğ gibi yapsın,hazırlasın,bende ona yardımcı olurum...çeyizimi bile düzenleyip,ev yerleştirilirken hiç karışmayacağım...dantelleri,çeyizi istediği gibi döşesin,yerleştirsin..nede olsa ev benim olacak ilerde istediğim gibi dantelleri kullanırım...

Sultan of konya kayınpederine çok geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda ayağa kalkar.Sevdiğinin moreli bozuk olunca seninde oluyo kendini kötü hissediyosun.:çok üzgünüm:
Eftelyaa sanada mutluluklar dilerim canım bunlar tatlı telaşlar herşey gönlünce olsun... a.s.

saol hayatim, allaha sükür iyimis. demin mesaj atti benimki, yarin izmite dönücez diye, seni unuttugumu sanma diye..
bende yazdim , beni unutmadigina sevindim. :çok üzgünüm:
günde sirf bi mesaj atiyo, 2-3 kerede caldiriyor tamam, benneyaptımki
tamam onuda anliyabiliyorum ama, nebiliyim ya .. :çok üzgünüm:

Selam kızlar maşaAllah ya...benim yokluğumda kaynatıyorsunuz...valla benim o tür işlerimi hep anneme bırakacağım...çünkü annem hem çok hevesli (çünkü tek kızcağızım),hemde çoook zevkli...canım annem istediğ gibi yapsın,hazırlasın,bende ona yardımcı olurum...çeyizimi bile düzenleyip,ev yerleştirilirken hiç karışmayacağım...dantelleri,çeyizi istediği gibi döşesin,yerleştirsin..nede olsa ev benim olacak ilerde istediğim gibi dantelleri kullanırım...

kaynatiyoz giz :jeyyar: sen nerelerdesin ?

canım ya gün belli değil ki hazırlık yapalım:çok üzgünüm: babam düşünmede hala.
bu akşam kayınpederim aradı babamı. babam ailecek bi konuşalım, sonra görüşürüz dedi.
beni delirteceeeeekkk.

sultan sen delisin. bir istemeyle verme denir mi babaya, işin bana döner görürsün sen gününü:eek:klava:
serkan nası arasın seni zırt pırt Türkiye'den Almanya'yı aramak kaç kontür senin haberin var mısırnaşık şey. şaka şaka. babası rahatsızken aklına geliyosan şükret sen. Allah korusun bizim başımıza böyle bişey gelse dünyayı unuturuz değil mi, anlayış göstermen lazım. öpüyorum seni..

bu akşam kayınpederim aradı babamı. babam ailecek bi konuşalım, sonra görüşürüz dedi.
beni delirteceeeeekkk.

sultan sen delisin. bir istemeyle verme denir mi babaya, işin bana döner görürsün sen gününü:eek:klava:
serkan nası arasın seni zırt pırt Türkiye'den Almanya'yı aramak kaç kontür senin haberin var mısırnaşık şey. şaka şaka. babası rahatsızken aklına geliyosan şükret sen. Allah korusun bizim başımıza böyle bişey gelse dünyayı unuturuz değil mi, anlayış göstermen lazım. öpüyorum seni..

ay haklisin hayatim da :eek:
nebiliyim arasin demiyorumki , cagri atabilir, biraz daha fazla msj atabilir , cünkü normalde 15 dkk da bi cagri atan biri. :eek:
günde 2-3 msj yazan biri
ondan diyorum
ama haklisin, benim babam o halde olsa ( allah korusun):1no2:
kimseyi görmez gözüm, hic kimsede umrumda olmaz :1no2:
hak vermiyor degilim tabi ona da benneyaptımki

saol hayatim, allaha sükür iyimis. demin mesaj atti benimki, yarin izmite dönücez diye, seni unuttugumu sanma diye..
bende yazdim , beni unutmadigina sevindim. :çok üzgünüm:
günde sirf bi mesaj atiyo, 2-3 kerede caldiriyor tamam, benneyaptımki
tamam onuda anliyabiliyorum ama, nebiliyim ya .. :çok üzgünüm:

Kız valla delisin sen çocuk kimbilir ne kadar perişan olmuştur buna rağmen yinede sana msj atmış çağrı atmış. Benimki olsa bi süre kapsam dışı olurdu :çok üzgünüm: bu günlerde yanında olduğunu bilsinki sana daha çok bağlanır merak etme herşey dahada güzel olur yerimseniben

beni delirteceeeeekkk.

Seni o kadar iyi anlıyorumki benim babamda bakıcaz bakalım bi düşünelim bi konuşalım gibi şeyler söylemişti insan öyle kötü oluyoki muhallakta kalıyo. Şimdide bizim nişan işini öyle yaptı gelsinler bi konuşalım diyo o kadar ama ılımlı değil :1no2: canımı sıkıyo alt tarafı bi yüzük takıcaz ya ben naza çekmiyorum babam kadar sırnaşık şey

Kız valla delisin sen çocuk kimbilir ne kadar perişan olmuştur buna rağmen yinede sana msj atmış çağrı atmış. Benimki olsa bi süre kapsam dışı olurdu :çok üzgünüm: bu günlerde yanında olduğunu bilsinki sana daha çok bağlanır merak etme herşey dahada güzel olur yerimseniben

Seni o kadar iyi anlıyorumki benim babamda bakıcaz bakalım bi düşünelim bi konuşalım gibi şeyler söylemişti insan öyle kötü oluyoki muhallakta kalıyo. Şimdide bizim nişan işini öyle yaptı gelsinler bi konuşalım diyo o kadar ama ılımlı değil :1no2: canımı sıkıyo alt tarafı bi yüzük takıcaz ya ben naza çekmiyorum babam kadar sırnaşık şey

dogru diyon hayatim, onada sükür , fisfisfis
dedim ya allah korusun benim babamin basina gelse, kimse umrumda olmazdi, kimse. ne mesaj ne cagri hic bisey umrumda olmazdi galiba. :1no2:
onuda anliyabiliyorum,
ay bukadar fesat olmiyim ben yaaaa :eek: Bencilce düsünmüsüm eccik :eek:

günaydın kızlar hayırlı günler......

günaydin hepinize canlarim Şeniz
nabersiniz kizlar

ben çok sinirliyim yaa bugünkötükedihüso

iş arkadaşımı dövecektim nerdeyse. bizim şubede 30 lu yaşlarda bi kız var, gerçekten psikolojik açıdan incelenmesi gereken bi insandır kendisi. neyse efendim. ben genelde datebase error hatasından dolayı siteden çıkış yapamıyorum. öğle arasında yine çıkış yapamadım simge durumuna aldım siteyi. evrak imzalatmak için müdürün odasına girdim. döndüm bi baktım benim bilgisayarın başında bu hatun. hayırdır dedim, müşterinin hesabına bakacaktım dedi. oysaki aynı ekran onun bilgisayarından da açılabilir yani. neyse. kadınlar kulübünde takılıyoruz dedi, benim de tepem atınca ''e tabi o site ctrl+space ile kitlenmiyor'' dedim.( hatun bütün gün msn dedir ve biri gelince ctrl+space le kitler hemen msn ini) ne hakla benim bilgisayarımı kurcalar ya, ne hakla üstüne laf sokar bana. bu kızdan çok zarar gördüm ben. ilk geldiğim sıralar çömezim diye bütün işlerini bana yaptırırdı, şimdi yine onun 2 katı iş yapıyorum. ve ben zamanı iyi kullanan biriyimdir, gidip boş vakitlerimde çen çen dedikodu yapacağıma hem netten işlerimi takip ederim hem de kk ya girerim. kendi halimeyim ben ya kime ne zararım var. onun elinden telefonu düşmez, msn de çatır çatır muhabbet eder. ben onun 2 katı iş yaparım arada bu siteye girdim diye onun gibi birinden laf işittim. çok gerginim çok. şu anda yine telefonda hanımefendi bi koca bulsa hepimiz rahat edicez:eek:klava:

kizlar bende geldim nasilsiniz?

hosgeldin hayatim
iyiz sen nasilsin Şeniz

iş arkadaşımı dövecektim nerdeyse. bizim şubede 30 lu yaşlarda bi kız var, gerçekten psikolojik açıdan incelenmesi gereken bi insandır kendisi. neyse efendim. ben genelde datebase error hatasından dolayı siteden çıkış yapamıyorum. öğle arasında yine çıkış yapamadım simge durumuna aldım siteyi. evrak imzalatmak için müdürün odasına girdim. döndüm bi baktım benim bilgisayarın başında bu hatun. hayırdır dedim, müşterinin hesabına bakacaktım dedi. oysaki aynı ekran onun bilgisayarından da açılabilir yani. neyse. kadınlar kulübünde takılıyoruz dedi, benim de tepem atınca ''e tabi o site ctrl+space ile kitlenmiyor'' dedim.( hatun bütün gün msn dedir ve biri gelince ctrl+space le kitler hemen msn ini) ne hakla benim bilgisayarımı kurcalar ya, ne hakla üstüne laf sokar bana. bu kızdan çok zarar gördüm ben. ilk geldiğim sıralar çömezim diye bütün işlerini bana yaptırırdı, şimdi yine onun 2 katı iş yapıyorum. ve ben zamanı iyi kullanan biriyimdir, gidip boş vakitlerimde çen çen dedikodu yapacağıma hem netten işlerimi takip ederim hem de kk ya girerim. kendi halimeyim ben ya kime ne zararım var. onun elinden telefonu düşmez, msn de çatır çatır muhabbet eder. ben onun 2 katı iş yaparım arada bu siteye girdim diye onun gibi birinden laf işittim. çok gerginim çok. şu anda yine telefonda hanımefendi bi koca bulsa hepimiz rahat edicez:eek:klava:

ay sendemi manyaklarla ugrasiyorsun canim kaydirigubbakcemile3
aman piskopatin tekiymis,
sen olsam, umrumda bile olmaz o kiz.
ben isimi yaparim, istedigim siteye de girerim ona ne :dilcikar:
onunda bisey demeye hic hakki yok, kendi dedigin gibi bütün gün telefonda msn basinda, :kızgın:
hem senin bilgisayarin basina hangi hakla oturuyor onu merak ettim ?
delimidir nedir. :mymeka:
keske iyice kizsaydin, bidaha oturmasin senin pc nin basina kötükedihüso :mymeka:

sakin ol bacim ,heeeeeec umursama catlasin :1rolleyes:

Gülüm hic sinirlenmeye deger mi?
Gelmis 30 yasina, bu yastan sonra nasil davranmasini bilmiyorsa 50 yasindada bilmez.. O yüzden bosuna sinirleniyorsun canim benim.
Haddini bilmez insanlar malesef cok, önemli olan onlara haddini bildirmek.
Hic kafana takma sen, sinirlenmeye degecek bir insan degil ki bir kere..
Hadi hepimiz dua edelim bir koca bulsun kendine :roflol::Saruboceq:

Ama bu yasina kadar bulamadiysa, zor bulur artik.
Bir tanidigimin msn adresini vereyim ona :roflol:

yada Esra Erola yollayalim onu :roflol:

Sultanim sagol bitanem, bende cok iyiyim
Askimin ablasi dün annemle konustu, annem artik BIR SEY DEMIYORRR :lepi:

Sonra ablasi büyükbabamlarla konusmus, onlar biz gencleri desteliyoruz demisler. :Saruboceq:

Yarin askimin babasi babami arayacak, eger ki babam bir sorun cikartacak olursa büyükbabam onun kulagini cekecek :jeyyar::jeyyar:

X