Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

Bu arada bugün aşkımla 1. yılımız hayırlı olsun inş.:asigim:
Allahım bizi kısa zamanda kavustursunda evlilik yıldönümlerimizi sayalım bir ömür inş.
Aşkım seni cok seviyorum herseyimsin.:1hug:

ben çok sinirliyim yaa bugünkötükedihüso

iş arkadaşımı dövecektim nerdeyse. bizim şubede 30 lu yaşlarda bi kız var, gerçekten psikolojik açıdan incelenmesi gereken bi insandır kendisi. neyse efendim. ben genelde datebase error hatasından dolayı siteden çıkış yapamıyorum. öğle arasında yine çıkış yapamadım simge durumuna aldım siteyi. evrak imzalatmak için müdürün odasına girdim. döndüm bi baktım benim bilgisayarın başında bu hatun. hayırdır dedim, müşterinin hesabına bakacaktım dedi. oysaki aynı ekran onun bilgisayarından da açılabilir yani. neyse. kadınlar kulübünde takılıyoruz dedi, benim de tepem atınca ''e tabi o site ctrl+space ile kitlenmiyor'' dedim.( hatun bütün gün msn dedir ve biri gelince ctrl+space le kitler hemen msn ini) ne hakla benim bilgisayarımı kurcalar ya, ne hakla üstüne laf sokar bana. bu kızdan çok zarar gördüm ben. ilk geldiğim sıralar çömezim diye bütün işlerini bana yaptırırdı, şimdi yine onun 2 katı iş yapıyorum. ve ben zamanı iyi kullanan biriyimdir, gidip boş vakitlerimde çen çen dedikodu yapacağıma hem netten işlerimi takip ederim hem de kk ya girerim. kendi halimeyim ben ya kime ne zararım var. onun elinden telefonu düşmez, msn de çatır çatır muhabbet eder. ben onun 2 katı iş yaparım arada bu siteye girdim diye onun gibi birinden laf işittim. çok gerginim çok. şu anda yine telefonda hanımefendi bi koca bulsa hepimiz rahat edicez:eek:klava:

Sinirle canım hiç o kendisi iş yapmadığından aklı sıra başkasınında iş yapmadığını sanıp vicdanını rahatlatmaya çalışıyo bence sen hiç kafana takma ama alttanda alma yani bi daha yapamasın aynı şeyi :eek:klava::eek:klava:

Sultanim sagol bitanem, bende cok iyiyim
Askimin ablasi dün annemle konustu, annem artik BIR SEY DEMIYORRR :lepi:

Sonra ablasi büyükbabamlarla konusmus, onlar biz gencleri desteliyoruz demisler. :Saruboceq:

Yarin askimin babasi babami arayacak, eger ki babam bir sorun cikartacak olursa büyükbabam onun kulagini cekecek :jeyyar::jeyyar:

İnşallah herşey güzel olur canım seninde söz nişan haberlerini alırızzz sositososito

Allahım bizi kısa zamanda kavustursunda evlilik yıldönümlerimizi sayalım bir ömür inş.

Birlikte 70. yılınız olur inşallahh sengözlerimebaksanab Bizde aralık ayında 7.yılımızı bitiriyoruz allahın izniyle :asigim: :nazar:

Sonra ablasi büyükbabamlarla konusmus, onlar biz gencleri desteliyoruz demisler. :Saruboceq:

Yarin askimin babasi babami arayacak, eger ki babam bir sorun cikartacak olursa büyükbabam onun kulagini cekecek :jeyyar::jeyyar:

ooo bak bu güzel bi haber :jeyyar: babanida hallettikmi tamamdir bu is Şeniz

iyi akşamlar kızlar nasılsınız ben geldim

hosgeldin giz

oo birinci yiliniz kutlu olsun canikomm :1hug:

kıslarrr ben geldimm:eek:
bikaçgündür yazamıorum.ama çok yoğundum.
mutluluk reçetem senin adına çok sevindim gülümŞenizinşallah hayırlısıyla gircek herşey yoluna:Saruboceq:
velved inşallah daha nice yıllar geçirirsiniz sağlıklı ve mutlu:Saruboceq:bizimde 23ünde 1 yıl bitcek inşallah:asigim:
sultanımmmm fotonu gördüm bayıldım kıs sanaaaaa.s.maaşallahın var.tekrar belirtmeden edemiycem:jeyyar::jeyyar:

süper yaa esra erola yollayalım onu:roflol:

ya şubedeki kızlar ya nişanlı ya evli, benim olayı da duyunca bana sardı şimdi. içimizde en büyüğümüz o, belki özeniyodur diye bişey demiyoruz biz de ama herkese aynı şeyi yapıyo vır, vır, vır dedikoducu yaa. en küçük de benim bana diş geçirmeye çalışıyor aklı sıra. aman neyse yaa...uyuz:mymeka:

vay vay vayyy. kızzz oldu bu işşşş. gerisi teferruat bence. inşaallah gerisi çorap söküğü gibi gelir bitanemhihoyyyt

yalnız senin aşkına bravo, hiç bırakmadı elini, hep bekledi. ben verdim gitti senikaydirigubbakcemile5

tebrikler canım nice senelere, ee yapıldı mı özel bişeyler, kendi merakım değil, bütün üyeler adına soruyorum:dilcikar:

kıslarrr ben
bikaçgündür yazamıorum.ama çok yoğundum.
mutluluk reçetem senin adına çok sevindim gülüminşallah hayırlısıyla gircek herşey yoluna
velved inşallah daha nice yıllar geçirirsiniz sağlıklı ve mutlu:bizimde 23ünde 1 yıl bitcek inşallah
sultanımmmm fotonu gördüm bayıldım kıs sanaaaa maaşallahın var.tekrar belirtmeden edemiycem:jeyyar:r:

amanin ,: yoh gi okadarda degil abartiyon valla :eek:
sen benden cok daha güzelsindir eminim Şeniz

Gönderelim tabi, su kiza bi koca sart

Yoksa bu kadar simaramazdi..

Allahim af et ya neler diyorum sırnaşık şey

hahah :roflol: :roflol:
yoo bence gayet mantikli,
iyi fikir gibi.
ay allahim böyle konusuyom ama nolur bende evde kalmiyayim
:Saruboceq: nolur nolur nolur nolur
:roflol:

süper yaa esra erola yollayalım onu:roflol:

ya şubedeki kızlar ya nişanlı ya evli, benim olayı da duyunca bana sardı şimdi. içimizde en büyüğümüz o, belki özeniyodur diye bişey demiyoruz biz de ama herkese aynı şeyi yapıyo vır, vır, vır dedikoducu yaa. en küçük de benim bana diş geçirmeye çalışıyor aklı sıra. aman neyse yaa...uyuz:

ay ay kücügüm :teselli:

vay vay vayyy. kızzz oldu bu işşşş. gerisi teferruat bence. inşaallah gerisi çorap söküğü gibi gelir bitanemhihoyyyt

yalnız senin aşkına bravo, hiç bırakmadı elini, hep bekledi. ben verdim gitti senikaydirigubbakcemile5

su an evde yalnizim müzigi son ses actim :teytey::teytey::teytey:

Ya canim var ya nasil isdir bende anlamadim..Uzatmayalim dedim artik ona.. son görüsmesinden önce dedim ki bu is olacaksa olur olmayacaksa olmaz.. bu son araman dedim. Cünkü annemi sürekli ariyordu konusuyordu artik annemde bikmisti yerimseniben
Ben zaten sürekli diyordum, uzatmayalim zorla güzellik olmaz diye felan ama ne isdir anlamadim hic birakmadi :eek: O hep alttan aldi, gergin oldugumu biliyordu yoksa ben 4.5 senemi nasil atarim bi kenara :çok üzgünüm:

X