Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

analiz yapmaya çalışıyorum da neden böyle yaptı diye erkek arkadaşının yaşı kaçtı? ilk başta gıcıklığına gururundan yaptı sandım ama daha önce de aldattı diyorsun. kız istemek çocuk oyuncağımı ya, madem iki kız arasında çelişiyormuş neden seni istetmiş bu adam yaklava: ama hala işin içinde bi bit yeniği var gibime geliyo. peki aldattığını nası öğrendin sen?

1 sene bekleyemediyse zaten gerçekten seni haketmemiştir, belki de hayırsızdır babanın kararıyla korunmuşsundur. Allah benim aşkımdan razı olsun. babamın bizi süründürdüğü yıllarda hep bekliycem ben seni derdi ve öyle oldu da.

aynen canım benimde öyle o çocuğa hem ben hem bizimkiler
neler neler yaptı gururunu ayaklar
altına aldılar ALLAH razı olsun ondan çok üzdüm ben onu
ama yanlış birşey yapmadı şükür hep bekledi canım ya kıyamam ona...:asigim:
rabbim kötülerle karşılaştırmasın...

işte gizli bi takipçi daha yakalandı. eller yukarı!!!hihoyyyt evet nerdeyse 1 aydır acı tatlı şeyler paylaştık burda, dualar ettik birbirimize, destek olduk, kanka olduk. iyi ki açmışım bu topiği.:enbuyukkk:

sözlünün memleketi çok uzak değilse baban haklı canım ya. ben olsamda aklıma gelirdi bu. aradan çıkarıyolar, benim kızım değmez mi derdim. ama madem bohçana, kıyafetine kadar herşeyin hazır, baban da ikna edilir bi şekilde. erkek tarafı sürekli arayp babanın gönlünü almalı yalnız. nacizane fikrim. herşey düzel olur inşaallah. bu arada aramıza hoş geldin:1rolleyes:

:lepi: ELLER YUKARI... İYİKİ AÇMIŞSIN GERÇEKTEN... SÖZLÜMÜN AİLESİ RİZEDE TEKRAR GİT GEL OLMASIN İSTEDİK NERDEN BAKSAN 16 SAATLİK YOL. BABAMIN HUYU BİRAZ DEĞİŞİKTİR ÜSTELERSEN İNATLAŞIR O YÜZDEN KİMSE BİŞEY DEMİYO ŞU ANDA KENDİ HALİNE BIRAKTIK HATTA BEN KONUŞMUYORUM KENDİSİYLE NAPALIM Bİ KAÇ AY DAHA BEKLİYCEZ ARTIK :çok üzgünüm: bu arada hoşbulduk canım burda güzel dostluklarım olsun istiyorummma.s.

senağlama
canım inan benimkide öyleydi yok baban kapıdan kovga bacadan girerim yok baban vermezse diycem silahı vericem babana beni vursun ozaman neler neler ya senağlama
nasılmı öğrendim canım inan hayat mucizelerle dolu hiç ummuycağım bi şekilde öğrendim anlatsam hikaye gibi allah insanın bi şekilde karşısına çıkarıyor ve ben okadar temiz kalpliymişimki allah bi şekilde karşıma çıkardı
yaşı 26 ydı canım...şimdi ayrıyız yani çok üzülüyorum çookkk

ooff rize uzak tabi baya. inatlaşma babanla boşver, sözlünü tembihle de sık sık arasınlar babanı. benim babamda çok inattır ordan biliyorumlaelaelaelaelae sen küs durma babana daha beter olur bak demiştin dersin. aslında söz ve nişan arasonda pek fark yok bence. hatta nişan olmasın direk düğüne dalınkaydirigubbakcemile3 Allah yardımcın olsun hiç aşılmayacak bi sorunun yok inan ki neler neler yaşadık biz. dostluk için de tam yerindesin ehehe:teytey:

Babası gelince tekrar konuşucaz bakalım ne diycek inşallah kabul eder. Aslında seninde dediğin gibi bi fark yok sözle nişan arasında ama biz nişanda olsun artık bi tek evlilik aşaması kalsın eşyalarımızı alalım diye karar vermiştik. Şimdide diyorumki nişan felan yapıycam direk düğün yapıcam kaydirigubbakcemile2 tabi insanlar nelerle uğraşıyo benimkide dertmi allah dermansız dert vermesin herşeye çare var... :1hug:

seni çok iyi anlıyorum biliyomusun :teselli: hangi sebeple ertelenirse ertelensin insanın çok morali bozuluyor
ben de çok heves etmiştim bir haftadır hiç keyfim yok ertelendi diye :çok üzgünüm:

Babası gelince tekrar konuşucaz bakalım ne diycek inşallah kabul eder. Aslında seninde dediğin gibi bi fark yok sözle nişan arasında ama biz nişanda olsun artık bi tek evlilik aşaması kalsın eşyalarımızı alalım diye karar vermiştik. Şimdide diyorumki nişan felan yapıycam direk düğün yapıcam kaydirigubbakcemile2 tabi insanlar nelerle uğraşıyo benimkide dertmi allah dermansız dert vermesin ölüm dışında herşeye çare var... :1hug:

sen tesadüfen öğrendiysen özellikle gururdan falan yapılmış bişey değil bu o zaman. bilerek yapılmış bişey. ama 26 yaşında insan neden bunu yapsın ki anlam veremedim, içimden bi açıklaması var gibi geliyo. neden seni değil onu sevse, seni istemeye gelsinler ki? çok karışık. sen fazla düşünme oluruna bırak. hayırlıysa beri, hayırsızsa geri demişler. Allah yardımcın olsun

seni çok iyi anlıyorum biliyomusun :teselli: hangi sebeple ertelenirse ertelensin insanın çok morali bozuluyor
ben de çok heves etmiştim bir haftadır hiç keyfim yok ertelendi diye :çok üzgünüm:

Evet sebep ne olursa olsun insanın hayalleri ertelince hevesi kaçıyo ister istemez moreli bozuluyo malesef senağlama

günaydin hayatim,
gerci aksam oldu :roflol:
sevindim gizzzz :dance: iyiki baristiniz bacim bosver, ya küs kalinca insanin morali bozuk oluyor :dilcikar:

kiz bacim noldu :1shok: :1shok:

vay mikrop herif ay inanamiyorum aldattimi?
bacim lütfen üzülme, onun icin gercekten degmezzzzzzzz...

Canlarim benim nasilsin???

saol hayatim seni gördüm iyi oldum, bebis sen nasilsin?

kızlaaaar herkese merhaba a.s. oo bir gün giremedim ne güzel burası dolmuş taşmış

hi hi hiiiiiii tabi dolar kiz, konu süperr

hayatim hep hayirlisini dile allahtan,
hersey olacagina varir,
hersey nasip kismet dedigin gibi..

amann giz ertelense noolur,
rabbim sonunda mutluluk versin de, en önemlisi o.
baban ayrica bence cok da haksiz sayilmaz,
onlarida biraz burnunu sürtmek istiyor,
ee güzelim kizlariz, kolay vermemek lazim degilmi gi :)
ayrica bi akrabalarin dügününe gelipte, orda senide aradan cikarir gibi istemek falan olmaz,
birak gelip gitsinler, inan öyle daha degerli olursun,
bosver gül gibi kiz aliolar nede olsa :)

evet benimde aklimdan gecmedi degil kahvekoligim, bencede bu isin icinde bi is var ama
hadi hayirlisi,
yinede üzülmesin cidden bos, haketmemis hic seni

giz bakalim daha nekadar gizli takipci yakalancak hi hi hiiiiii

hoşgelmişseeen. naparsın, ne var ne yok bacım:1hug:

iiyim canım çoookkk şükürkaydirigubbakcemile2
sevgilimle barıştık şimdi dahada iiyim:lepi:
sizler nasılsınız nasıl geçti gününüz
bu arada mutluluk reçetem yok ortalarda.çık ortaya canım benim:1hug:

burdayim bitanem :))

cok sevindim barismaniza insan kendini ne kadar mutlu hissediyor dimi?

evet kesin öyledir. insanın içine bi huzur çöker barıştıktan sonra. ara sıra atışmak ii oluyo bence, ağır konuşmamak ve uzatmamak kaydıyla. benim küsken barışmka çok hoşuma gidersırnaşık şey ben aşkıma huzurum da, huzursuzluğum da sensin diyorum. gerçekten öle:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…