Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

canim benim cok mutluyum hemde o kadar mutluyum ki sanki babam beni vermis.. dedim sana ümidini yitirme hersey güzel olur diye.. ve allahima bin sükürler olsun ki oldu da.
Seni cok sevdim ben, hersey gönlünce olsun canimmmm
Şeniz

KIZLARR benim içinde dua edin lütfen 2 dknızı almaz :KK43: işlerim rast gitsin benimde senağlama:a015:

günaydın canım kaydirigubbakcemile5
evet yaa uzatmayın fazla, değmez çünkü ne olursa olsun a.s
bizde çok nadir de olsa tartıştığımızda aşkım hiç birbirimize dargın olarak uyumamıza izin vermez,illa geceden hallederiz o sorunumuzu öyle yatarız :asigim:

ne güzel küs uyumamak. benimkine de dedim kaç defa küs yatma ben uyuyamıyorum diye. huylu huyundan vazgeçmedi hiç. tabi kendisi devirip uyuyor nası olsa yarın barışıcaz diye olan benim uykusuz gecelerime oluyor. hiç iyi bişey değil de bizim tartışmalarımız uzuyor baya.

whiterose um sen naptın, son haberleri alalım, zeytin dalı uzatıldı mı?

arkadaşlar ben kaç gündür yoktum,ne kadar ilerlemişsiniz,neyse ben kaldığım yerden itibaren yazılanları okuyayım,hepinizi öptüm...a.s.

kızlar her iki alyans da çokkk güzelmiş :asigim:
her nekadar ben de gümüş olmasını istemesem de sultan canım senin gösterdiğin modele bayıldım sositososito

ay saol hayatimmmmmmm :asigim:
bende gümüs istemiyomki zaten giz,
serkaninkisi gümüs olur, cünkü altin olmaz haram.
benimkiside beyaz altin olur :jeyyar: :asigim:

ne güzel küs uyumamak. benimkine de dedim kaç defa küs yatma ben uyuyamıyorum diye. huylu huyundan vazgeçmedi hiç. tabi kendisi devirip uyuyor nası olsa yarın barışıcaz diye olan benim uykusuz gecelerime oluyor. hiç iyi bişey değil de bizim tartışmalarımız uzuyor baya.

whiterose um sen naptın, son haberleri alalım, zeytin dalı uzatıldı mı?

:roflol: :roflol:
dogru diyon be bacacim, erkek milleti degilmi küs de olsa kavgalida olsa, devrilip uyuyo mikroplar kötükedihüso
:dilcikar:
:mymeka:

Allahım Allahım herkesin babası,abisi,annesi sorun çıkartır..bizdede bizimkiler artık evlen diyorlar,bi türlü ben bulamıyorum Çok üzgünüm çoook ....bende mi bir gariplik var anlamadım ki benneyaptımki ...Rabbim hepinizin sorunlarına kısa zamanda yardımcı olsun..banada sorunsuz,kısa zamanda halloluvercek bir eş nasip etsin :1rolleyes: hihoyyyt

Allahım Allahım herkesin babası,abisi,annesi sorun çıkartır..bizdede bizimkiler artık evlen diyorlar,bi türlü ben bulamıyorum Çok üzgünüm çoook ....bende mi bir gariplik var anlamadım ki benneyaptımki ...Rabbim hepinizin sorunlarına kısa zamanda yardımcı olsun..banada sorunsuz,kısa zamanda halloluvercek bir eş nasip etsin :1rolleyes: hihoyyyt

:roflol: :roflol:
amin banadaaa banaadaaa -tatlicadiarzu-
aynen bizimkilerde artik koca bul diyorlar :roflol:
ay nebilyim bizde bi acayiplik var herhalde
bende var bitene uzakta ama daha kesin bisi yok iste. :eek:
yinede rabbim hayirli kismetler cikarsin karsimiza :1rolleyes:

kızlar bende su alyans meselesıne takıgım yaa gumus olunca ole cok dıkkat cekmezkı nısanlı veya evlı oldugu.altın suyuna batırılmısıda haram olurmu acep:1rolleyes:

e madem senin gocaninki gümüs olsun
seninkide altin :1rolleyes:
ama onu bilmiyom valla canim,
iyi bi hocaya sormak lazim ama
ben altin, ve ipek erkege haram diye biliyorum, CADIARZU
hatta kirmizi rengi giymesi bile caiz degilmis galiba fisfisfis
fetva vermis olmiyayimda
öyle duymustum ,asli varmi bilemiyorum suanda tabi :sm_confused:

meraba kızlar nasılsınız bakim
alyans derdine düşmüşünüz altın erkekte haram doğru ama gümüşte öyle
dediğiniz gibi nişanlı gibi durmuyo
hayırlısıyla olsunda kızlar inşallah...

evet yaa benimki de gümüşe teneke diyor. alyans olduğu anlaşılmaz gibime geliyo. ama harammış işte. evet ipek giymeleri de haram.

masiva cımm umarım tez vakitte kısmetlerin kapında birikir. ya benim yine doktor bi arkadaşım var. kızın geleni gideni olmuyor pek, gidecek olanlar da tedirgin. bu kız en aşağı doktor ister diesırnaşık şey senin de ondan olmasın sakın. bide bu devirde aşırı öğretmen isteği var. ham garanti maaş hem yarım gün tatil yaz tatili falan. bizim bazen şubeden 8-9 da çıktığımız oluyor. seninde nöbetin vardır mutlaka. öğretmen olaydık şimdiye kapışırlardıkaydirigubbakcemile2

yav kizlar
tabikide yinede alyans gibi durur
gümüs alirsiniz kocalariniza
mat olmasin
glanz olsun, yani parlasin böyle,
birazda kalin olabilir yada daha ince :1rolleyes:
hangisi alyansa daha cok benziyorsa ondan alirsiniz :dilcikar:
cünkü bende kiskanirim, yüzügü 24 saat taksin isterim, :mymeka: :dilcikar:
ama yinede anlasilir bence alyans oldugu, a.s
hem zaten bu zamanda yinede öyle kötü kizlar, evli erkeklere bile bakiyor yine :kızgın: kötükedihüso
bisi olmaz insallah, :1shok:
güveniyoruz sonucta yani insallah fisfisfis:1rolleyes:

yav kizlar
hem zaten bu zamanda yinede öyle kötü kizlar, evli erkeklere bile bakiyor yine :kızgın: kötükedihüso
bisi olmaz insallah, :1shok:
güveniyoruz sonucta yani insallah fisfisfis:1rolleyes:

haklısın bacım. hatta evli erkekleri daha bekarlardan daha cazip bulan tipler var. (tipler yerine başka bişey yazacaktım da banlanmayalım akşam akşamkaydirigubbakcemile3) güveniyoruz evet.

al17987xlpp3.jpg

bizde bunu beğendik:asigim:
inş rabbim mutlulukla takmayı nasip ederr:Saruboceq:

al17987xlpp3.jpg

bizde bunu beğendik:asigim:
inş rabbim mutlulukla takmayı nasip ederr:Saruboceq:

çok güzelmiş canım. ama taşı çok olduğu için bunun arasına sabun kaçar orda kurur ve mat görünür taşların. benim bir yüzüğüm öyle oldu. taşlarını o yüzden gömme istiyorum, diğerini silmekten takamadım sırnaşık şey

X