Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

evet canım uzatınca çok kötü oluo insan.fisfisfis
ama çok şükürki tatlıya bağladık.barıştıktan sonraki günler gerçektende çok güseeelll:asigim::icecream:

haklisiniz kizlar arada sirada tatli oluyor :lepi:

zaten Canom beni cok kizdirir, ama biliyor ki ona kizamiyorum kizmis gibi yapiyorum garibim nasil seviniyor kizdirdim diye sırnaşık şey

Biz birbirimize söz verdik hic küs yatmayacagiz, cünkü öyle oldu mu ne o nede ben uyuyabiliyoruz :1no2:

kurban olurum ben ona kurbannn
:asigim:

Selam kızlar ben geldim.. a.s.

Bir sevgilim bile yoook ,mirmirmirmir mirmirmirmir

ya bu bayramda gelenlerden ses çıkmadı acaba beni beğenmediler mi ki...:uhm:

Selam kızlar ben geldim.. a.s.

Bir sevgilim bile yoook ,mirmirmirmir mirmirmirmir

ya bu bayramda gelenlerden ses çıkmadı acaba beni beğenmediler mi ki...:uhm:

kızz bayram yeni bitti daha önce kızı görürler, sonra bi araştırırlar dur bakalım. bu arada benim bi arkadaşım hayırlı kısmet için her cuma vakti cuma suresini okurdu, çok geçmeden bi fabrikatörle evlendi. şimdi 2 çocuğu var. :lepi:

kızlaaaarrr napıyosunuz bakalım kaydirigubbakcemile5
kahvekolik,sultan, mutluluk reçetem, whiterose,masiva, zynpp ve sayamadığım tüm arkadaşlarım günaydınnnn herkese a.s.

benden de koccaman bir günaydın herkesee:lepi: inş çok güsel bir gün olur.

bugün benim aşkım amcamla ve dayımla görüşmeye gidecek. görücüye çıkacak yanikaydirigubbakcemile3 umarım severler de babama iyi şeyler söylerler.:Saruboceq:

BENDENDE HERKESE GÜNAYDIN a.s. kahvekolik sen sevmişsin bence onlarda çok sevecek hiç canını sıkma..... :1hug:

Benden de herkese günaydın...

vaayy kahvekolikim hemde bir fabrikatörle bu cuma süresine bende başlayayım...

herkese günaydın hayırlı günler canlarım
turkıyem senin adına çok sevindim rüya gibi olmuş gerçekten
ALLAHım bozmasın canım mutlu mesut olun hep inşallah
çok güzel olmuş rabbim ayırmasın....

Türkiyem hayırlı olsun umarıım bir ömür boyu hep böyle mutlu olursun.Heyecanını buradan hissettim :)

turkiyem cok sevindim senin icin canim benim :)

allah tamamina erdirsin, en kötü gününüz böyle olsun canimcim :)

turkiyem mutluluklar dilerim sanki o anı yaşıyomuşum gibi okudum a.s.
fotografları da en azından yüzlerinizi gizleyerek koyarsan fotoğrafların başına bişey gelmez hem a.s

canim resim konusuna gelince kendi profilindeki albümüne ekle istersen ve ayarlardan sadece arkadaslarinin görmesine izin verebiliyorsun.

Bence en iyisi böyle.
Tabi sen bilirsin turkiyem

turkiyemmm canım yaa ne güzel anlatmışsın ben yaşadım sanki. hayırlı uğurlu olsun, Allah tamamına erdirsin canım benim. okurken aptal aptal sırıtıyodum inan kisırnaşık şey ayyşş heyecan bastı bana da şimdi darısı başımıza ayol. resimleri bekliyos hadiiihihoyyyt

aynen kahvekolikime katılıyorum,sanki ben yaşamışım gibi çok mutlu oldum...Rabbim tamamına erdirsin,her iki cihandada sizleri mtlu etsin.... bu arada resimleri profiline koyabilirsin,sadece izin verdiklerin,arkadaşların görür,ben öyle yapıyorum... a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…