Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

ya kahvekoliğim benimde açıkcası o hesap oldu ,üniversiteyi bitirdik,yurt dışına gittik,orada iki yıl eğitim gördük fisfisfis ,bu yüzden artık gelmek isteyenler gelemiyor...çünkü çoğunluk lise mezunu,gelenlerede ben ısınamadım,nolcak bilmiyom...daha nasibim kesilmemiş demek ki...:1rolleyes:

gizlar tesekkür edip kaciyonuzmu hepiniz :mymeka:
gizliden gizliden ne o öyleeeeee :jeyyar:

gizlar tesekkür edip kaciyonuzmu hepiniz :mymeka:
gizliden gizliden ne o öyleeeeee :jeyyar:

sultanım,kahvekoliğim,pinkgun.zynp ve diğerlerii hepinize günaydınnn:sm_cool::sm_cool:
akşam çok kötü bi ağrı girdi başıma bende yatmak zorunda kaldımbenneyaptımki
akşam aşkımla konuştuk.çok güzel bi şekilde tatlıya bağladık:asigim:yerim ben onu yaaaŞenizşeker şey.Şeniz
yüzük konusunda ben taşlı modellere hasta olduğum için bunu çok beğendik.aşkımda kabul etti.bende farkındayım biraz kullanışsız olabilir diyeCADIARZU

senağlama

dua ederiz tabiki bu topicte süper bi sinerji var. hayırdır, istemeye mi gelcekler senide?

canım beni istemeye geldiler bizde babamı zar zor ikna ettik..şu gün gelicekelr yok o gün olmaz 2 hafta sonra gelsinler 2 hafta sonra gelicekler yok oda olmaz başım ağrıyo yok şu gün kafam dağınık derken zoraki geldiler istediler ama benim babam yaşın küçük sorumluluk alamazsın diyo ondan sorun çıkartıyo ama çok saçma bahaneler buluyodu.neyse istediler ailesini beğendi..neyse düşünücez dendi 3 ay oldu babam hala düşünüyo...neyse annem insanalr cvevap bekliyo okadar uzamaz dedi babamda tabi vermem demiyo ortada ben varım veririmde diyemiyo.....
annemde sinirlendi aradı çocuğun annesini dedi biz düşünmüyoruz :çok üzgünüm: daha sonra dedi.....
ama şimdide biz ayrıldık beni ALDATTI senağlama
çok üzülüyorum çoookkkkkkk keşke bende buraya güzel anılarımı yazabilseydim :a015
:

günaydın canımcımm. güzel bi haberde senden bu sabah. çok sevindim bi daha küsmezsiniz inşaallah. sizde yok mu söz, nişan düşüncesi?

bende taşlı alyans seviyorum. taşları gömmeli yaptırıcam kullanışlı olması için, sende öle bi model bak bence. bana aşkım öyle bi yüzük almıştı taşlı. her yere takılıyor bir, sabundan mütevellit matlaşıyor taşları. silmekten takamadım yerimseniben

ayyy canım benim yaa dün akşam dua etmiştim sana Allahım olayı ne bilmiyorum ama sıkıntılarını geçir demiştim. yaşın kaç ki senin?

üff neden aldattı ki? acaba seni vermemelerini gurur mu yaptı? emin misin? belki de gururundan başka biri var demiştir sana

anlat, anlat, anlat!! işin bitince bekliyoruz okeyto?

herkese günaydın hayırlı günlar canlarımŞeniz
canım çok üzüldüm durumuna ya kahvekoliğin dediği gibi seni
vermediler diye gururuna yedirememiştir
ne bilim öyle birşeyler olmuştur belki
rabbim yardımcın olsun canım....:1hug:

HAYIR gururla alakası yok zaten ortada gururluk bi durum yok insan sevdiğinin babası vermedi diye gurur yapmamalı... daha öncedende aldatmıştı bende affetmiştim.. beni vermediler tekrar aldattı aynı kızla benneyaptımki babam sadece yaşım 19 diye erken dedi..bizde 1 sene daha bekliycektik 1 sene sonra 20 olcam 1 senede nişanlı kalıcaktık 21 de evlenicektimk :çok üzgünüm: babam erken daha dedi seneye gelsinler dedi konuyu kapattık 1 sene bekliycektik.. babam vermedi ben 20 gün sonra tekrar aldattığını öğrendimm. oysa ne hayallerimiz vardı en güzel nişan bohçası benim olucaktı senağlama O BENİ HİÇ HAKETMEDİ

ah canım ya çok üzüldüm bende 19 yaşındayım bizimkilerde çok diretti
bir sürü olay oldu çok şükür oldu.
ama o kişi seni haketmiyor gerçekten herşeyde bir hayır
vardır yaşın 19 karşına daha iyileri çıkar gönlüne göre biri
olur üzme kendini kurtulduğuna şükret bence öyle birinden
hayırlısı olsun herzaman için sabır et yol yakınken anlamışın sen onu
herşey gönlünce olsun...

kızlaaaar herkese merhaba a.s. oo bir gün giremedim ne güzel burası dolmuş taşmış

canım bence hiç üzülme hatta ben olsam babama gidip teşekkür ederdim beni böyle birinden kurtardığı için :teselli:
insanın içinde varsa gider aldatır, bugun baban seni vermedi diye yapıyorsa yarın başka bahaneler bulup yine aldabilir seni canım :1no2:

ne güzel demek rüya gibi geçti :teytey: kaydirigubbakcemile5 bekliyoruz canım mesajlarını yerimseniben

whiterosecum çok sevindim barışmanıza :teytey: yüzüğünüzde hayırlı olsun canım ömür boyu takabilmenizi dilerim a.s.

whiterosecum çok sevindim barışmanıza :teytey: yüzüğünüzde hayırlı olsun canım ömür boyu takabilmenizi dilerim a.s.

teşekkür ederim zeynep
sizinkiler neden birsürü olay çıkarttı ve neden merak ettim ? en başta neden vermek istemediler ve sen sözlenebilmeyi nasıl başardın babanlamı konuştun kendin?ne yaptın ?

teşekkür ederim zeynep
sizinkiler neden birsürü olay çıkarttı ve neden merak ettim ? en başta neden vermek istemediler ve sen sözlenebilmeyi nasıl başardın babanlamı konuştun kendin?ne yaptın ?

canım benim de yeni oldu 4 gün oldu sözlenmem ama zor oldu
habire ertelendi babam çok kızdı bir sürü şey oldu yaşın küçük dediler yok dediler. oğlanın işi yok dediler.
sonra oğlan işe girdi bu sefer başka mazelet buldular bir sürü
dedikodu çıktı kimse istemiyordu ama kader olunca oluyo kimse engel olamıyo
gerçekten kader olunca rabbim yazdıysa ne sorun çıkarsa çıksın ALLAH dan başka kimse engelleyemiyo.
bir sürü olay oldu bu millet yüzünden herkes burnunu soktuğu için biz oğlanla baya kavga ettik ayrılıyorduk bittiydi araya büyükler devreye girdi
onlar sayesinde oldu şükür...ama çok sorunlu oldu geçti şükür
kader kısmet canım senin karşına emin ol daha iyileri çıkar hayırlısı değilmiş
demekki öyle birinden ayrıldığına şükret iki kere yapmış aynı şeyi
bunun ilerde yapmayacağı ne malum hayırlısı de herzaman...

Arkadaşlar bu konu açıldığından beri takip ediyorum çok güzel dostluklar kurulmuş aranızda çok hoşuma gitti.
Öncelikle kahvekolik senin için çok sevindim... a.s.

YesilgosluMELEK sakın üzülme seni gerçekten haketmemiş her işte bir hayır var derlerya iyikide baban vermemiş sen onun için aileni karşına almayı göze almışsın anladığım kadarıyla ama o hak etmemiş sakın canını sıkma :1no2:

Bana gelince senağlama ekimde nişanım olacaktı sözlümle karar vermiştik. Ailesi istanbulda değil onlar istanbula başka birinin düğünü için geleceklerdi bizde hazır gelmişken nilanı yapalım dedik herşeyimizi ikimiz hallettik aldık bohça alışverişini nişan kıyafetimi felan. Kayınpederim babamı aradı bayramın birinci günü haber vermek için ama babam nişanı aradan çıkarıyolar oğullarının nişanı içinde bi kere gelsinler telefonda olurmu bu işler gibi bir sürü laf söyledi ama bize kayınpederime değil... Sözlüm burda amcasında kalıyo 8 yıldır amcasıyla geldiler babamla konuşmak için babam şimdide 20 gün kala habermi verilir hazır değiliz gibi laflar yapıyo bide babası gelsinde konuşalım diyo ne yapacağımı bilmiyorum bizim iş ertelenecek gibi o kadar da heves etmiştim ya çok moralim bozuk senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…