Rahmi T şeklinde ve rahim içi dar olup histereskopi ile ameliyat olup doğal yoldan hamile kalan va

Hımm benim arkadaşlarım narkozlu yaptırmış uyuyArak
Ben hangisini tercih etsem acep
Acı eşiğim fazla dayanabilirim ama işlem nasıl bişey çok utanır mıyım onu bilmiyorum canım

Benimde normalde 10u veya 12 si olmam gerekiyor olmazsam bende hamiş olduğumu düşüneceğim keşke olmasam ama sanmıyorum
Birde dün dayanamayıp idrar testi yaptım negatifti tertemiz bir tek çizgi vardı çok umutsuzum o yüzden

mayısta hembu ameliyatları hem de laparoskopik miyomektomi oldum ama hala bebek yok endometriozis de var ocağa kadar beklicem olmazsa tüp bebek denicem çevremde herkes hamile okul arkadaşlarımın 10 yaşında çocukları var yoruldum

Rabbim insallah emeklerini karşılıksız bırakmasın .
Canım inş o güne kadar güzel haberler alasın ama tüp bebekse çare oda hayırlısı olsun inş

Merhaba baya eski bir form ama ben sizebirsey sormak istiyorumhistereskopii sonrası hamile kaldınız galiba kaç aylık doğum yaptınız evladınzi sağlıkla buyutun

Merhaba baya eski bir form ama ben sizebirsey sormak istiyorumhistereskopii sonrası hamile kaldınız galiba kaç aylık doğum yaptınız evladınzi sağlıkla buyutun
Evet canim 6 yil sonra histeroskopiden sonra doktorum 6 ay bekle olmazsa tüp bebek yaparız demişti 5.ayda kalmıştım...
8.ayım bitmişti doğum yaptığım gün yüksek tansiyondan dolayı erken doğum yaptım rahmimle alakalı değil yani...
Baska sormak istediğin olursa sor canim rabbim sana ve tüm isteyenlere taddirsin bu duyguyu InşAllah.

Benimde rahim normalden küçüktü histereskopi oldum balon takıldı sonra tüp bebek yaptırdı şimdi 13 haftalık hamileyim kafama takıldı acaba bebek buyurken rahim de buyurmuştur diye tedirgin oldum

Benimde rahim normalden küçüktü histereskopi oldum balon takıldı sonra tüp bebek yaptırdı şimdi 13 haftalık hamileyim kafama takıldı acaba bebek buyurken rahim de buyurmuştur diye tedirgin oldum
Çok sevindim hiç stres yapma birşey olmaz Allahın izniyle.
Sağlıkla kucağınıza alırsınız InşAllah.

Canım selam ben gebe olduğumu öğrendim darısı size şnsallah bi t rahim olarak süreci bakalım nasıl ilerleyecek
Allahım sağlıklı şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah canım çok sevindim gerçekten.
Ben büyük ihtimalle gelecek ay histeroskopi olacağım, korkunun ecele faydası yok, yapacak başka bi şeyim kalmadı İnşallah işe yarar, benim ve bekleyen diğer herkesin de duaları kabul olur..

Me
Evet canım bebeğim oldu çok şükür darisida sana sormak istediğin varsa sorabilirsin
Merabalar benimde rahmim çift boynuzlu ve tüplerim kapalı hamile kalamadım 4 yıl olucak evleneli doktor histereskopi olmN gerek dedi ve olmadım daha benim gibi olup ameliyat olmadan hamiş olanlar

Me

Merabalar benimde rahmim çift boynuzlu ve tüplerim kapalı hamile kalamadım 4 yıl olucak evleneli doktor histereskopi olmN gerek dedi ve olmadım daha benim gibi olup ameliyat olmadan hamiş olanlar
Geçmiş olsun canım vakit kaybetmeden operasyonunuzu olun inşallah.
Çift boynuzlu daha önce de duymuştum yalnız tüpler için laparoskopi yapıyor doktorlar sanırım rabbim yardımcınız olsun ve gönlünüze göre versin.

Olucam gibi zaten bu gidişle ne kürler denedim ama olmadı nasipse yazın olucam ameliyatı
Gebeliğe engel mi çift boynuzlu olmak

Benim bir kimyasal gebelik oldu 1 yıllık evliyim bende olucam da siz histeroskopiden kaç ay sonra gebelik yaşadınız Aleyna hanım

Canım selam ben gebe olduğumu öğrendim darısı size şnsallah bi t rahim olarak süreci bakalım nasıl ilerleyecek
Merhabalar üstünden biraz zaman geçmiş ama acaba nasıl ilerliyor hamileliğiniz ? Bana da t rahim teşhisi konuldu rahim filminde. Bir senedir gebelik gerçekleşmediği için çekildim. Doktorum hamile kalmaya engel olmaz düşüğe sebep olur dedi öncesinde iki ay femara kullanp aşılama yapalım diye konuştuk çok merak ediyorum bu ameliyata gerek kalmadan gebe kalabilir miyim diye

Bende çok iyi bir acıbademde Prof a gidiyorum t olmasının bir zararı yok dedi takılmayın fazla

Peki ameliyat oldunuz mu nasıl bir yol izliyosunuz
Yok ameliyatlık bir durum değil dedi diğer hastanede bir op doktora gitmiştim hemen ameliyat dediler 3 bin tl herşey para için anlayacağınız yapacak olsa acıbademdeki Prof yapar orda en az 3 katı çünkü bir kaç doktora gözükmeden ameliyat olmayın lütfen çünkü Rahime zarar bile verebiliyorlar

Bana da bu şekilde hamile kalmana bi engeli olmaz ama düşük riskin olur bir yıl boyunca da gebe kalamamışsın bir aşılamadan sonra eğer tutmazsa ameliyat dedi gittiğim hastanedeki prof. Sizin gittiğiniz acıbademdeki doktorun adı ne acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…