Rahmi T şeklinde ve rahim içi dar olup histereskopi ile ameliyat olup doğal yoldan hamile kalan va

Merhabalar ,
DR bana da hem kist hemde T rahim olabileceğini şöyledi ameliyat olmam gerektiğini ama bundan önce 6 ay denememiz gerektiğini söyledi .
Bu şekilde hamile kalma ihtimalim var mı sizce ameliyat mı olmalıyım

Merhabalar ,
DR bana da hem kist hemde T rahim olabileceğini şöyledi ameliyat olmam gerektiğini ama bundan önce 6 ay denememiz gerektiğini söyledi .
Bu şekilde hamile kalma ihtimalim var mı sizce ameliyat mı olmalıyım

Merhabalar siZ ameliyat oldunuz mu acaba bana sa aynı seyleri söylediler ama ameliyat olmaya çık sıcak bakmadık ilk etapta bu şekilde deneyeceğiz.

Merhabalar :)
Rahim ameliyatından 6 ay sonra gebe kalmışsınız normal bi gebelik mi yaşadınız acaba :)

Arkadaşlar benimde t şeklindeydi rahimim doğuştaymış,ama oğlum oldu hemde pcoluydum kendiliğinden.bebek büyüdükçe rahimim döndü şuan normal halinde.bize doktorumuz kedi pozisyonunda ilişki yaşayın demişti rahim ters diye bizce işe yaradı,ameliyat olmayın yazık.

Google yazın kedi pozisyonu diye,hep öyle yapın ters rahimde sadece bu pozisyonda sperm gidebiliyormuş.
Senin adına çok sevindim canım ters rahim duydum hatta arkadaslarımda var gayet normal rahat ganile kalıp dogum yaptılar ama ters rahim ile t rahim aynı değil t rahim biraz daha zorlu duruyor ama sen cok şanslısın ne mutlu sana

merhabalar bende 16 aydan sonra yeni rahim filmi çektirdim doktorum her şey normal fakat rahim t şeklinde bu engel olabiliyor dedi ameliyat tavsiye etti bizde birkaç aya deneyelim ona göre ameliyat olayım diye düşündük bu şekilde hamile kalan arkadaşlar lütfen yazın bizlere de umut olun, birde filmden sonra kalan çok kişi duyduğum için bir umut işte bir kaç ay bekleyeyim belki olur her şeyi nasip eden Allah sonuçta dedim, Allah hepimizin sağlıcakla kucaklarını boş bırakmasın isteyen herkese evlat nasip etsin inşallahhhh

AA öle mi bize pek iç açıcı seyler söylemediler moralimiz epey bozuldu ama deniyoruz bizde bi 6 ay sonrası karar verilecek dendi daha Rahim filmi çekilmedik
rahim filmini ertelemeyin gerşey onda net belli oluyor ve gerçekten korkulacak bir işlem değil bende çok korkarak gittim ama adet sancısından farkı yok

rahim filmini ertelemeyin gerşey onda net belli oluyor ve gerçekten korkulacak bir işlem değil bende çok korkarak gittim ama adet sancısından farkı yok
Selam canım
Sen filmi uyutulmadan mı çektirdin ?
Adetime 6 gün var bekliyorum eğer olmazsam hiç birine gerek kalmayacak insalşaahh ama adet olursa da adetten sonra gitmeyi düşünüyorum Dr a ü

Merhaba canım,
Söylediklerine katılıyorum
Film çekilip tüpleri açılanlar varmış
Benim hem kistim hem dahinin T olma sekli var zaten ama net olmadığı için ilk ay film çektirmek istemedi Dr
Benim şansım Dr dan yana sanırım biz bebeğe karar verince Dr a gittik ilk muanede söyledi bana bizde araştırmaya başladık ameliyattan sonda zorlu süreç geçirenlerde var aşılama TÜP bebek vs
Bu şekilde hamile kalan birkaç kişiyi okudum ben bazısı başarılı bi şekilde bebegını kucağına almış ama bazısı da olumsuzu sonuçlanmış malesef
Bz ilk defa bu ay denedik adetime sayılı günlerim kaldı ama umutlanamıyırum bakalım olmamışsa ay sonu Dr a gideceğim canım umarım sende tez zamanda güzel haberler alırsın

Selam canım
Sen filmi uyutulmadan mı çektirdin ?
Adetime 6 gün var bekliyorum eğer olmazsam hiç birine gerek kalmayacak insalşaahh ama adet olursa da adetten sonra gitmeyi düşünüyorum Dr a ü
inşallah olmazsınızda hiç gerek kalmadan bebişinize kawuşursunuz ewet narkoz almadım canım ama dedigim gibi adet sancısı gibi bi agrı oluyor ilaç werildigi an sonra yawaş yawaş geçiyor zaten 3 dakikalık birşwy

amin hepimiz inşallah tez zamanda güzel haberlerle burada oluruz benim adetimede bikaç gün war ama hiç umutlanmak istemiyorum hatta yoktur kesin diyorum kendimi ameliyata hazırladım galiba ben yada üzülmemek için umutlanmak istemiyorum bilemedim Allah'ım hakkımızda hayırlısını wersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…