Rahmi T şeklinde ve rahim içi dar olup histereskopi ile ameliyat olup doğal yoldan hamile kalan va

Canım rahim filminde rahminin darlık derecesi bellidir şimdi ne desem bilemiyorum belki de Fazla dardır gerçekten doktor o yüzden direkt ameliyat demiştir. Bana o şekilde bi yaklaşım olmamıştı

Merhaba siz de hamile kalmışsınız mayıs ayı annesiyiz ikimiz de allah nasip ederse ameliyat oldunuz mu siz nasıl bi yol izlediniz merak ettim
Evet benimki mucize gibi bir şey oldu. Histeroskopi randevusu almıştım. Hiçkimse yaptırmama sıcak bakmıyordu eşim hariç. 2 gün kala iptal ettim ameliyatı. Ondan sonra ne doktora gittim ne ilaç kullandım. Zaman geçti baya 4-5 ay belki. Tüp bebek deneyelim dedik histeroskopi olmadan. Tüp bebek randevusu alacağım ay tatildeyken erken adet oldum, o ay kaldı. Bir sonraki ay alırız dedik randevuyu. Bi sonraki ay aradığımda da doktorun izinli olduğunu, bi sonraki ay aramamı söylediler :) Bir sonraki ay aramama gerek kalmadı zaten, hamile olduğumu öğrendim :))) İnşallh sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız bebişlerimizi

İnşallah canım
Ayy ne güzel varmış her şeyde bir hayır demekki Biz de İnşallah sağlıkla atlatırız bu dönemi

Merhabalar rahim filminizi paylasabilir misiniz temmuz14 ve mrv_thequeen
Ben tüp bebek sonrasi 5. Hafta düşük yaptım. Benim de T uterus ama Dr kaviteleri normal demişti, mukayese etmek istiyorum. Yardımınızı rica ediyorum.

Filmimi bulunca size mesaj olarak göndereceğim şuan bulamıyorum

Mahsıma benimde tüpler açık rahim t şeklinde çıktı bu hafta amlıyatımda var kaçıs yok tedaviye başlıycaz oncesı bu sonra yumurta büyütme iğnesi denıcez

Mahsıma benimde tüpler açık rahim t şeklinde çıktı bu hafta amlıyatımda var kaçıs yok tedaviye başlıycaz oncesı bu sonra yumurta büyütme iğnesi denıcez
Merhaba rahminiz doğuştan mı t şeklinde daha önce rahim filmi çekilmiş miydi. Şöyle ki ben bir buçuk sene önce rahim filmi çektirdim üçgen çıktı polip ameliyatı için histeroskopiye girdim polip çıkmadı doktor bana rahmin t dedi güvenemeyip bi Prof a gittim doktor bey Allah razı olsun çok ilgilendi meğer rahmim t değil ilk histeroskopi olduğum doktor tamamen bana yalan söylemiş para için de yapıyorlar bunu. Eğer doğuştan değilse iyi bi Prof a görünmeni öneririm sana zaten rahimle oynamak sağlıklı bi şey değil

Meraba herkeze ben daha once 1 kimyasal gebelik ve 10 haftalık bebegimin kalbi durdu kaybettim 9 aydir bebegimiz olmuyor adana da prof a gittim bana rahmin t seklinde denildi bu gebelige engel mi bilmiyorum bunu duzeltelim dedi ameliyat icin gun verdi benm gibi olan var mi bana senin bu yuzden dusugun oluyor dedi dr. Ama bu zamana kadar cok dr gittim kimse bir sey demedi bu dr sulu ultrasonla bakti ve boyle söyledi bazilariniz para için yaparlar falan demis kafam karisti kizlar ama adam cok kendinden emin bir dr paraya falan tamah etmez cunku ben hsg cekelim dedim kendi ben burda sulu ultrasonla bakarim bosuna para harcamayin simdi dedi yaa benm gibi olan yada benzer olan var mi bu arada guatr kan pihtilasmasi prolaktin yuksekligi progestan dusuklugu de var ah ah Allahim sen buyuksun

Polipler 4 boyutlu ultrasonda gorunur canim eger hala gebe kalmadiysan rahimde yapisiklik olmus olabilir laporoskopiden dolayi yada tuplerinde sorun olabilir

Sulu ultrason dediğin nedir canım ilk defa duyuyorum. Benim hiç gebelik gerçekleşmediği için çekilen hsgde çıkmıştı. Düşük hikayesi farklı olabilir ama ben yine de hsgnin kesin gösterge olduğunu düşünüyorum

Gülm ilk rahim filmi Di evet doğuştan ama ultrasonda baktı onu girmedi hsg çekti emrıyonun durabılceğş alan yok genişleticem dedi ona güveniyorum aslında ınanclı düzgün işini iyii yapan Bı doktor ha birde doğustan kendiliğimden adet görnedğimden rahmin küçk kaldığını gelişmediğni biliyordum eğer gebe kalırsam düşk VS olmasın diye kabul ettm buradaki doktrumlada görüştüm bana ne dese iyi ya Yumrtalıklarmı iğneyle cvp vermezse ozamn amlıyat boşa olmşşsn dedı sinirlendim sonra doktrumda gıdp amlıyat kabul ettiğimi soyledm Kütahya dayım ben millet 10 yıl tedavi giriyor sonra kendiliğinden geve kalıyor doktorum ya tedaviye cvp vermezsen diye benı olumsuz etkiliyor enaz dan olursam sorunla karşlaşmayayım çok okudum olmayıp tüp deneyip 2 kez düşk yapanı dahi cuma olucam inş

Canim ben hsg diye gittim hani kurtajda yapisti mi diyr dr bana dedi ki hsg ye gerek yok sana suku ultrason yapcam 4 biyutlu dedi adam tam hsg gibi cikardi elime verdi tam t rahim yani 8 inde amelyat olcam doktorum iyi isinde prof bülent haydardedeoglu yani besmele cekip gidecem artik napayim

Allah yardımcın olsun canım şimdiden geçmiş olsun

Merhaba gecmis olsun.Benimde doktorum prof bülent haydardedeoglu .siz ameliyat oldunuz mu nasil gecti.benim de rahimde darlık olduğunu ve şeklini düzeltilmesi gerektiğini söyledi.

Meraba ben oldum canim ameliyat gecen hafta ayin 8 inde yani dr a çok iyi bulabilcegn en iyisi ama sonuc daha belli degil iste benm adetten snra gudicem kontrole bakcak

Ameliyatın çok ağrılı mıydı? Bende olacağım da merak ediyorum

Ameliyatın çok ağrılı mıydı? Bende olacağım da merak ediyorum
Hayır canım genel anestezili oldum birşey hissetmedim doktor birkaç saat hastanede tuttu sonra yolculuk bile yaptım hafif adet ağrısı gibi ağrım ve biraz kanamam oldu o kadar sakın korkma ve erteleme rabbim gönlüne göre versin InşAllah.

Merhaba. Uzun zaman olmuş ama var mı hamile kalan. Benm dr ameliyat ol alan çok dar tutunamaz bebek dedi. Epey dar ama bilmiyorum etkisi var mı. Filmde bile belli bildiğimiz t. 2yıldır olmadı gebelik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…