Rahmi T şeklinde ve rahim içi dar olup histereskopi ile ameliyat olup doğal yoldan hamile kalan va

.
İnş Senin tüp bebegin tutar ben de yaza kadar hamile kalamazsam tüp bebek deniyecem ins hamile kalabiliriz
.
bu ayda kaldı bu sefer tsh yüksek çıktı.en baştan ameliyat olman ıyı olmuş.ben t şeklinde olduğunu öğrendiğim zaman başka doktorlar bu film bozuk senın her şeyin normal dedıler.boşuna kaç yılımı yediler.biraz daha bekle olmazsa tedavıye başla canım.hangı şehırdesın.oldugun yerde devlettte tup bebek varsa oraya gıt.ben konyadayım ve burda tup bebek bolumu var

MERHABA BENDE UZUN SÜREDİR ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM VE YENİ RAHMİMİN T ŞEKLİNDE OLDUĞUNUN ÖĞRENDİM HİSTEROSKOPİ AMELİYATINI KİME YAPTIRDINIZ.BEBEK SAHİBİ OLABİLDİNİZ Mİ BANA YARDIMCI OLURSANİZ SEVİNİRİM

Adana kışla başkent üniversitesi hastanesinde yaptırdım canim doktorum 6 ay bekle olmazsa tüp yaparız demişti 6.ayda kendiliğinden hamile kaldım bebegimde 6.ayını doldurdu darisida sana insallah canim başka birsey sormak istersen yardımcı olurum...

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YANITLADIĞIN İÇİN HİSTOROSKOPİDE TAM OLARAK YAPILAN İŞLEM NEYDİ BİRAZ BİLGİ VEREBİLİRMİSİN .ÇÜNKÜ BANA DOKTORUM RAHMİN İÇİNE JEL SIKACAĞIZ 2 AY BEKLEYECEĞİZ DEDİ TEKRAR RAHİM FİLMİ VE DÜZELMEZSE TEKRARLAYACAĞIZ HİSTEROSKOĞİYİ DEDİLER.SİZİN İÇİN OK MUTLU OLDUM ALLAH ANNELİ BABALI SEVİNÇLE BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN

RAHMİNİZİN T ŞEKLİNDEN NORMAL ŞEKİLE DÖNÜŞMESİ İÇİN NASIL BİR YOL İZLEDİNİZ.BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER

Ben 2 senedir evliyim bana da rahim dar dedi doktorlar histereskopiden sonra doktor septum vardı onu aldık rahmi genislettik dedi ama halen hamile kalamadım asılamada denedim olmadı[/QUOTE]
GEÇMİŞ OLSUN BENİM DE RAHMİM T ŞEKLİNDE ACABA AMELİYATINIZI KİME YAPTIRDINIZ ZOR OLDUMU

Bende jel filan sıkmadı canim rahmimi normal şekline getirdi T şeklinde dar olan kısmı düzeltti...
Bazılarına tahmin içine birsey yerleştirip bir kaç ay sonra cikariyorlarmis...
Allah razı olsun rabbim tez vakitte sana da hayırlı evlatlar versin canim insallahhh

Bende histereskopi oldum 2 kez ilinciyi 1 hafta önce oldm. Yapısıklık vardı düzelttık denildi. Çok zor bir işlem değil. Biraz ağrı ve kanama oluyr sonrasınnda.

RAHMİNİZİN T ŞEKLİNDEN NORMAL ŞEKİLE DÖNÜŞMESİ İÇİN NASIL BİR YOL İZLEDİNİZ.BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER
slm canım yeni gördüm yazdığını.benim ameliyatla genişletıldi.bır göbek degilimden gırdıler bırde alltan yanlarını kazıdı doktorum.benım anladığım t şeklinden çok bızım rahım kanalımız dar.benim rahim içi gayet iyi diyorlar çünkü.haziran ayında bır sene olacak ama gebelık oluşmadı.bırde tup bebek yaptırdım olmadı.bence ameliyat ol.olduktan sonra kalanda var.sonrasında ufak tefek agrıların oluyo.üşütme kendını dıkkat et

ALEYNAMMM merhabalar..bende aynı durumdayım t seklınde vhısteraskopi olucagım..sız ne kadar surede gebe kaldınz ve adetlerınız duzensızmıydı düzene gırdımı <<****????

havadansudan rahım fılmıne bakan bır doktor nasıl bır beyne sabıp rahmın seklınn bozukluğunu anlamaz...bu durumu yasadm ve doktoru keşke sıkayet edebilsem keşke..2 senedır benı oyalamış..bır fılme bakıp tıp mezunu ınsan bunu nasıl anlamaz nasılllll

ALEYNAMMM merhabalar..bende aynı durumdayım t seklınde vhısteraskopi olucagım..sız ne kadar surede gebe kaldınz ve adetlerınız duzensızmıydı düzene gırdımı <<****????
Canim her doktor anlamıyor malesef sorun yok deyip oyaliyorlar hsg filminden ben bile anlıyordum doktorlar yok diyordu yeni bu doktorum sorun olduğunu söyledi hsg çekindim tekrardan ve t rahim...
Histeroskopiden 5 ay sonra hamile kaldım canim darisi da sana insallah ya

Allah razi olsnncnm cookk saol..evet bir sok yasadm valla ama ameliyat yani histraskopi olucgma seviniyruz..aklimiza gelmezdi..doktorlr resmen harammpara yiyolr boleleri..profa gttm.ve rahmi goruldu filimde...istanbulda doktor onerebilirmisin banada

Allah razi olsnncnm cookk saol..evet bir sok yasadm valla ama ameliyat yani histraskopi olucgma seviniyruz..aklimiza gelmezdi..doktorlr resmen harammpara yiyolr boleleri..profa gttm.ve rahmi goruldu filimde...istanbulda doktor onerebilirmisin banada
Canim ben ist değilim...
Adana kışla başkent üniversitesinde yaptırdım çok memnun kaldım eğer istersen doktorumun numarasını verebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…