Rahmi T şeklinde ve rahim içi dar olup histereskopi ile ameliyat olup doğal yoldan hamile kalan va

Merhaba,benimde dr bülent haydardedeoğlu.bende 1,5 yıldır çocuk istiyorum ve her şekilde araştırmayı yaptırdım.rahim filmi hormon tahlilleri felan başta gittiğim bi kaç dr hiç bir sorun olmadığını söyledi en son mersinde sezin hnm hsg çekti orda t rahim olduğumu ameliyat olmam gerektiğini ve bülent beyi önerdi.gittim bülent bey histereskopi önerdi.ve ikiletmeden oldum bi sorun varsa ortadan kalksın ve çok büyütülecek bir şey değilmiş ameliyatı yeni oldum.çıktıktan sonra sadece adet sancısı gibi oldu oda iğne ile rahatladı.evet hamile kalmaha engel değil diyorlar ama geç kalabilirsin veya kalsan bile düşük yapma riski çok yüksek bu bakımdan oldum hamile kalıp düşürüp o psikolojidense işin ustası bi dr da 10 dklık bu işlemi yaptırmak daha mantıklı geldi.bakalım şimdi 2 ay sonra kontrolüm var.

Canm adana kışlada hangi doktora gittin acaba bende ameliyat olmam lazım doktor bulamadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…