Rahmi T şeklinde ve rahim içi dar olup histereskopi ile ameliyat olup doğal yoldan hamile kalan va

Merhaba. Uzun zaman olmuş ama var mı hamile kalan. Benm dr ameliyat ol alan çok dar tutunamaz bebek dedi. Epey dar ama bilmiyorum etkisi var mı. Filmde bile belli bildiğimiz t. 2yıldır olmadı gebelik.
Doktorun doğru söylemiş canım dar olduğu için tutunamaz adet oldum sanırsın demişti doktorum...
Zor bir ameliyat değil dikişin filan olmuyor zaten erteleme ve korkma eşinde de bariz bir problem yoksa olur bebişin ameliyat sonrası.
Rabbim gönlüne göre versin InşAllah.

Biz problemi hep eşimde sandık iki yıldır. Onda sorun gibi konuştular hep. 2yıldır hastane sorunun bende olduğunu çektiği filme rağmen anlamamış. En son başka biryere gttik ve sorunun bende olduğu ortaya çıktı. Eşimin tahlilleride epey yüksek çıktı. Dünya başımıza yıkıldı resmen. Laparoskopide yapçm dedi doktorum. Korkuyorum aslında.

Bana ameliyat dedi. Laparoskopi+histereskopi yapacağım dedi. Üstten hafif eğiklikte var dedi. Bebek tutunsun diye alan açmalıyız dedi
Laparoskopi kapali ameliyat mille giriyorlar ama neden istediki?
Histeroskopi basit bir işlem canim.
Egiklikten dolayı mi laparoskopi yapayim dedi acaba?
Başka doktorların da fikrini alsaydın canım.

Merhaba. 28 şubatta ameliyat oldum. Laparoskopiyi miyomlar için yapmış. Kocaman iki miyom almış rahim dışından birde yumurtalıktaki kisti çıkarmış. Histereskopiyle t şeklini düzeltmiş ama alan çok dardı. Bana göre şuan bu rahime bir bebek sığar dedi. Ameliyat 3.5 saat sürdü. Sonrasındaki ilk iki gün laparoskopi olduğu için çok ağrım oldu. Sonra yavaş yavaş düzelme başlıyor. İnşallah sonuç alırım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

bende ayın ayın 18i hem laparoskopi hem histeroskopi ameliyatı oldum. benim rahim Y şeklinde ve çok dardı ayrıca ortasında septum vardı. sol tüpü tıkalı gözüküyordu hsg de oyüzden laparoskopide yaptılar pco var. kistler tıkamış onlarda temizlenmiş. benimde 3 saate yakın sürdü ameliyatım. estrofem hormon ilacı bide klasik antibiyotik falan kullanıyorum. Sonuç alırsan lütfen haber ver bir umut ol bizim gibilere.

Hamile kalırsam yazarım canım ama şu salgın yüzünden düşünemiyorum maalesef. Çok çok geçmiş olsun. İnşallah isteyen herkes sağlıkla kavuşur bebeklerine

Arkadaşlar merhaba bana T rahmi teşhisi kondu.Size sormak istediğim birşey var,Ben bu şekilde 2 kere hamile kaldım ama hep kalbi durdu bebeklerin.Beim gibiolan varmı? Yani bunun olmasının sebebi T rahim mi?

merhaba geçmiş olsun bende bülent beyden t rahim olduğumu öğrendim histereskopi ile düzeltebileceğini doğal yolla gebeliğin mümkün olduğunu söyledi.ameliyatınızı nerede yaptı ve nasıl geçti iyileşme süreci nasıl oldu yardımcı olabilir misiniz ameliyat başarılı oldu mu yani 2 ayın sonunda rahim üçgen haline geldi mi şimdiden teşekkürler

merhaba geçmiş olsun bende bülent beyden t rahim olduğumu öğrendim histereskopi ile düzeltebileceğini doğal yolla gebeliğin mümkün olduğunu söyledi.ameliyatınızı nerede yaptı ve nasıl geçti iyileşme süreci nasıl oldu yardımcı olabilir misiniz ameliyat başarılı oldu mu yani 2 ayın sonunda rahim üçgen haline geldi mi şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…