Rahim içi yapışıklık (Acil yardım)için ameliyat olanlar buraya!!

Benimde 3 gun suruyor baya az tabi ama lekelenme kadarda az degil tabi.yaklasik 5 dak bakti diye bilirim vaninal ulturasonla sorun yok dedi bakalim bir kac ay icinde hamile kalmazsam muhtemelen rahim filmi cekeriz. Sizin adetiniz lekelenme seklindemiydi birde endemetrium incemiydi?

Ulturasonlami farkedildi yapisiklik?

Benim rahim duvarım inceydi. Tüp bebek transferim sürekli erteleniyordu bu yüzden. Sonra doktor değiştirdim, durumu anlattım. Elimde hsg filmim vardı onu gösterdim. Şekil bozukluğundan histereskopi olmalısın dedi ayrıca şu anki rahmin bu filmde görülenden daha kötü olabilir dedi. Rahim kalınlaşmıyorsa yapışıklık olabilir dedi. Sonuçta dediği çıktı. Rahmin 1/3'ü yapışıklık oluşmuş. Uzun uzun anlattım kusura bakma.

estafurullah sizin adiniza cok uzuldum insallah sagliginiza kavudursunuz.bende hamile kalamadigim icin suphelenmistim iki doktorda detayli inceledi saglikli oldugumu rahmimde sorun olmafigini hormonlarimin gayey iyi oldugunu doyledi soyledi ama ben yinede supheleniyorum adetim azaldigi icin

Ben soyle dusunuyorum ulturasonda ters yada farkli bisey goruyorki hsg istiyodur herhalde.ulturasonda rahmi normal olup hsgde yapisiklik saptanan olmusmudur acaba

Ben soyle dusunuyorum ulturasonda ters yada farkli bisey goruyorki hsg istiyodur herhalde.ulturasonda rahmi normal olup hsgde yapisiklik saptanan olmusmudur acaba
Dis gebelik geçirdim, kurtaj ve igne sonlandirildi.
Vajinal ultrasonda herşey normaldi artik ama rahim filminde hafif yapışıklık cıktı sag tarafta . Ilacla acildi.
Rahim filmi cekindigim ay hamile kaldim

Cok tesekkur ederim bende bu ay hamile kalmazsam hsg cektireyim diyorum.size narkoz verdiler mi?

Siz hangi klinikte hangi doktora ameliyat oldunuz , birde ne kadar ödediniz , rakamlar cok değişken insan karar veremiyor , ya dusuk ya da cok yüksek , bama şstanbulda yücel kahraman beyi önerdiler.
Canım uzun süredir sieye girmemişim şimdi gördüm mesajını ben ilk ameliyatımı kocaeli üniv hastanesinde oldum tabii ücretsiz. Yapışıklık açıldı ancak hsg de rahim ağzında başka bir yapışıklık tespit ettiler sonraki ameliyatımı mayıs ayında Özel kocaeli hastanesinde Eray beyde oldum. Şuan deneme süresindeyiz yani ameliyat iyi geçti dedi doktor. Yapışıklık açılmış ama sonucu ne olacak bilmiyorum. Bu arada ameliyat visti bedeli dahil 3 bin tl idi.

Dis gebelik geçirdim, kurtaj ve igne sonlandirildi.
Vajinal ultrasonda herşey normaldi artik ama rahim filminde hafif yapışıklık cıktı sag tarafta . Ilacla acildi.
Rahim filmi cekindigim ay hamile kaldim
bu ay da prof gittim sorun yokmus yapisiklik olsaymis bir kac damla adet olurmusum garip sorun yok gebelik olusmuyor kurtajdan sonra adetim azaldi ve hamile kalamiyorum 1 yil oldu bakalim bir de ozel doktora gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…