Rahim içi yapışıklık (Acil yardım)için ameliyat olanlar buraya!!

Ben hic anlamadim uzerinden 10 yil gecti. Ilk evliligimdendi. Sonra araya cok zaman girince bu isleerle hic ilgilenemdim.
Sürekli rahim filmini erteledim gebelik belki olur diye ama yok olmuyor. Benimde çektirmek gerekiyor artık Allah hepimize şifa versin Bu arada 2 gün önce adetim bitti şu an çok fena sırt ağrısı cekiyorum, midem bulanıyor tekrar adet olacağım gibi, hafif lekelenmede var. Sebebi ne olabilir acaba

bende oldum canım korkma düzene girior ama hamile kalma konusunda sorun yaşadım tüp bebek yaptırdım

Selam millet :) Güzel kadınlar Güzel bir haber paylaşmak istiyorum rahim içi yapılıklık sorunum bardı biliyorsunuz. HSG çektirdim perşembe günü çok şükür açılmış Yarın rahim duvarına baktırmak için doktora gideceğim. Dua edin ki güzel haberlere yenisi eklensin. Sizde de bu tür bir sorun varsa kocaelide üniversite hastanesinde özge hoca sanem yücel hocayı tavsiye ediyorum. Çok kibar ve tabii ki başarılı bir sonuç almamı sağladı. Allah ondan razı olsun. Bu çevredeyseniz mutlaka görünün. Ancak şuan doğum öncesi izinde kendisi. Yani bir süre beklemeniz gerekecek. Tabii yine her şey Allahtan Yani umudumuzu kaybetmek yok

Konu aktif mi bilmiyorum ama bende yapışıklık tam ameliyat oldum

Merhaba siz brokoli kürünü denediniz mi ? Olumlu sonuç aldınız mı

Bende de enfeksiyon var o yüzden olmuyor çocuğumuz büyük ihtimal.

Merhaba, sorunumu tam olarak bilmediğim içim denemedim maalesef. Sizde varsa böyle bir problem deneyin bence.
Bende de kürtaj sonrası yapışıklık olmuş öyle dedi doktor 15 gün soğan kürü yaptım rahmim temizlensin diye ardından brokoliye başlayacaktım ama adet gecikmesi yaptığını okuyunca birkaç kişiden tereddüt ettim kesin sonuç alacağımı da bilemediğim için boşuna adetimi geciktirmek istemedim bir an önce düzene girsin istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…