Rahim duvarı inceliği için tüp bebek doktor önerisi olan var mıdır

Sizin ilk denemeniz mi ve doktorunuz kim

Hsg de yapışıklık görülmediğini söylediler ilaçlarla 6.8 ama bu verilere göre Semra hoca ilaç dozunun artırılması gerekirse fitil kullanılması gerektiğini söyledi
Hsg de yapışıklık yoksa neden Yücel beye yönlendirmiş histeroskopi için anlamadım orayı. Kalınlık 6.8 oluyorsa yüksek dozlarla 7.5 8 ler işe transfer olabilirsiniz aslında durum kötü değil gibi geldi bana.
Ben daha önce başka yerde 3 transfer oldum ve işini bilmez bi doktor yüzünden maalesef rahmim zarar gördü o yüzden kalınlaşmıyor yüksek dozlarla da memoriala Semra hanımla başladım ama yine de yüksek doz östrojenle kalınlaşmıyor maalesef

Kalınlaşma ilgili sorunumu şöyle çözdüm:25mg viegra+2 adet estrofemi eczanede fitil yaptırıp kullanın transfere kadar 7 gün kullandım.7mm üzerine çıkmayan duvar transfere ok verildiği gün (2gün kullanmıştım daha)8,5mm oldu.transfer gününe kdr devam ettim transfer günü 10mm civarıydı.

Aa çok sevindim ne güzel Bunu hangi doktor hangi merkez uygulattı size. Bugün ben viegrayı sordun Memorial şişliye önceden kullandırıyorduk ama olumlu dönüşler olmadığı için bıraktık dediler

Aa çok sevindim ne güzel Bunu hangi doktor hangi merkez uygulattı size. Bugün ben viegrayı sordun Memorial şişliye önceden kullandırıyorduk ama olumlu dönüşler olmadığı için bıraktık dediler
Viegrayı ben de tek kullandıgımda işe yaramadı.Ama estrofemle fitil yaptırınca işe yaradı:)Bunu yabancı forumlarda öğrendim.Artık 2sene uğraşıp çaresiz kalınca kendim denedim ve işe yaradı:)

Viegrayı ben de tek kullandıgımda işe yaramadı.Ama estrofemle fitil yaptırınca işe yaradı:)Bunu yabancı forumlarda öğrendim.Artık 2sene uğraşıp çaresiz kalınca kendim denedim ve işe yaradı:)
Güzel cesaret estrofermi sabah akşam vajinal kullanıyorum zaten onu verdiler ama viegraya olumlu bakmadılar. Bi kişide bile olumlu sonuç alınıyorsa denetmeleri lazım neden istemiyorlar anlamıyorum. Kök hücre de kanıtlanmış değil onu öneriyorlar ama diğer yöntemler kesin değil önermiyorlar.

Canm ben vajinal estrofem,viegra,bant,yüksek doz ne içtiysem 7yi geçmedi. En son bu karışım fitil (7gün)+3 oral estrofem+2bant kullandım.Ve her zamn kullandıgım doza o fitili ekledim ve inanamadım sonuca.Dr bile şaşırdı:)Cesaretli olmak zorundaydım sonucta bilinmedik birşey kullanmadım.Ve 9defa transferim iptal edildikten sonra denemekten ne çıkar diyor insan.2 sene uğraştım dile kolay

2günde bile etkisini gördüm.Drunuzla bu fitili görüşüp anlatın isterseniz sonuçta işe yaradı.
Cumartesi kontrolüm var tekrar soracağım mutlaka. Bi kaç kişi daha var yazmış dediğiniz gibi kalınlaşma sağlanmış. Kan akışını arttırdığı için işe yarıyor diyenler de var. Ama zaten kan akışı için kan sulandırıcı oksapar iğne coraspin vs kullanıyorum ona rağmen işe yarar mı denemeden anlayamayız.
Kök hücre çok maliyetli bir tedavi ve kanıtlanmış değil kesin olsa hiç düşünmem yaptırırım ama deney olmak da istemiyorum

Coraspin iğne vs ben de kullandım hep ama en son bu tedavi işe yaradı.Bence denemekten birşey kaybetmezssiniz.

Nasıl yani? Semra hocada profesör ve bu işi yapan bir doktor sizi neden Yücel hocaya gönderdi tam onu anlamadım ben Yücel hocada netice alamadığım için Semra’ya gectim??

Nasıl yani? Semra hocada profesör ve bu işi yapan bir doktor sizi neden Yücel hocaya gönderdi tam onu anlamadım ben Yücel hocada netice alamadığım için Semra’ya gectim??
Histeroskopi için Yücel beye yönlendirdi. Histereskopi olacaksan Yücel yapmalı dedi. Orda histeroskopi olduktan sonra Semra hanımla tedaviye başladık. Pinpon topu gibi gidip geliyorum bakalım

Rahmimin dar olduğunu t rahim dedikleri şekilde olduğunu söyledi Semra hoca rahim dar olunca rahim duvarı da kalınlaşmazmış o yüzden histeroskopi önerdi ama tabi Yücel hocanın fikri öneml önce onunla görüş sonra tekrar görüşelim dedi

Ben o durumu da anlamıyorum bana da Yücel hocaya git dedi. Kendi de başarılı prof aslında neden kendi karar veremiyor. Tamam cerrahi olarak Yücel hoca iyi olabilir yine ona yönlendirebilir ama karar kısmını kendi vermeli. Allah yolumuzu açık etsin doğru kararlar verelim inşallah bu doktorlara da güvenim kalmıyor gittikçe çünkü.

Histeroskopi için Yücel beye yönlendirdi. Histereskopi olacaksan Yücel yapmalı dedi. Orda histeroskopi olduktan sonra Semra hanımla tedaviye başladık. Pinpon topu gibi gidip geliyorum bakalım
Histeroskopide ne iyisidir bende Yücel hocaya oldum ama tüp bebek için iyimi bileniyorum benim negatif olmuştu , şimdilik tüp bebek için Semra hocaya başlayacağım

Kendi ekibi iyi değil histereskopi için demekki yada sadece tüp Bebek’e odaklanmak istiyorlardır yapamıyordur bilmiyorum bana tuhaf geldi ama Tr de iyi tüp bebek doktorların hepsi histereskopi yapıyor yapamayanı yeni duydum yada yapmak istemeyeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…