Rahim Duvarı inceliğinde L-arginin Faydası var mı ?

Daha önceden rahminize bi müdahale operasyon kürtaj gibi durumunuz veya yapışıklık var mıydı hsgnizde ? Eğer yoksa konu farklı olabilir
Yapışıklık vardı histeroskopi oldum 2 kere kürtaj olmadı ama düşük yaptım kendiliğinden

Bence kalınlık konusunu doktorunuza sorun genelde yapışıklık konularında hasar oluşuyor. Ama hasar büyük değilse minimum kalınlığa ulaşıyorsa da sorun olmaz
Adetin 10. Günü 10 mm cm artık tam bilmiyorum doktor çok iyi dedi

önceki histeroskopilerimin etkisinden kaynaklı rahim inceliği yaşıyorum. maalesef östrojen ilaçlarına rahim cevap vermiyor ve transfere hazırlanırken iptal oluyor. yapışıklıklardan kaynaklı rahim duvarı kalınlaşmaz deniyor benimde rahim ağzında olduğu için doktorlar gebeliğe engel olmadığı için tekrar rahime müdahale etmek istemiyorlar. şunu anlamıyorum aslında rahimdeki yapışıklığa dayalı incelik söz konusuysa östrojenle bile kalınlaşmıyorsa nar suyu ve L-arginin işimizi görür mü ki sonuçta yine yapışıklığı çözmemiş oluyoruz östrojene de cevap vermiyor vücut :KK43: bu işlerde uğraştığım kadar tıp okusaydım doktor olmuştum :)
Aynı sorunu yaşayıp çözümleyebilenler var mıdır? bu konuda en iyi doktorlar kimlerdir ?
Merhaba arkadaşım. Leucostim diye bi ilaç var onu araştırmanı tavsiye ederim aynı sorunu bu ilaçla aştık biz. Yalnız doktorunla görüşmen lazım rahime enjekte edilen bir ilaç ve aylarca kalınlaşmayan rahim duvarımı 10mm ye kadar çıkardı benim. Bunun sayesinde tuttu. Rahim içinde embriyonun yerleşeceği yerde bir problem varsa düzeltmek için kullanılıyor.

Merhaba arkadaşım. Leucostim diye bi ilaç var onu araştırmanı tavsiye ederim aynı sorunu bu ilaçla aştık biz. Yalnız doktorunla görüşmen lazım rahime enjekte edilen bir ilaç ve aylarca kalınlaşmayan rahim duvarımı 10mm ye kadar çıkardı benim. Bunun sayesinde tuttu. Rahim içinde embriyonun yerleşeceği yerde bir problem varsa düzeltmek için kullanılıyor.
Merhaba, normalde kaç oluyordu da 10mm oldu. Benim 10mm olmasına ihtimal yok. 4-5mm arası benim en kalın noktalar maalesef :KK43:

Merhaba, normalde kaç oluyordu da 10mm oldu. Benim 10mm olmasına ihtimal yok. 4-5mm arası benim en kalın noktalar maalesef :KK43:
6 mm yi geçmiyordu. Doğal siclus yöntemiyle anca bu kadar oluyordu adetin 9.günü. Bu ilaçla bikaç gün içerisinde 10a kadar çıktı. Doktorum çok iyi bundan daha iyisini düşünemezdim dedi. Birinci transferimde tutmuştu 9mm ydi. Ama pıhtılaşmadan dolayı düşük yaşadım. Bu yeni çıkan bi yöntemmiş doktorunuza veya benim gittiğim kliniğe sorabilirsiniz. Ankara Gürgan klinik

X