Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Gerçekten umuy dolu bir mesaj Rabbim sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin sezaryenle ilgili bşr sorunun yok o zaman ne bilim dikişler öyle olur böyle olur diyen de çok tam haftanı tamamladın mı erken mi alınacak yoksa

Ah cnm senınkı ıkı hafta daha buyuk en azından daha ıyı toparlar bende cıktm bebekler kaldı aynen cok zor sutum gelmeye basladı benımde
Rabbim ne derse o varsa yiyecek ekmekleri gelecekler gumbür gümbür bence senin kuzularinda cok guzel kilosu guven onlara annesi sen duana sütünü sagmaya devam et hele bir de iki taneler masallah suphanallah

Çok teşekkür ederim canım 1250 olan bebeğim için 2 hafta geri dedi doktor diğeri de 1 hafta dedi ama ikizlere göre bana da normal gibi geldi

o kilo vermeleri vücuttaki ödemi atıyorlar canım merak etme, nazli olacaklar baktırıyorlar valla kendilerine nazlariyla

Kızlar istanbulda ücret almayan avrupa yakasında özel hastane varmı premature bakımı iyi olan bildiginiz
valla canım yogun bakim.uniteleri sozd3 ucretsiz diyorlar hikaye benim.kızim dogdugunda da bize sgk ile anlasmamiz bitti o yuzden gunluk 500 tl alacagiz dediler delirttiler beni actim.agzimi.yumdum gozumu sonra esim buraya kadar getirdik orda kalsın iyi bakiyorlar bir baska hastaneye goturursek iyi bakmazlar dedi 24 gunluk.bizden kuvez parasi aldilar neymis yapilan tahlileri sadece devlet karsiliyormuş bildigin soyuyorlar, parayi oderken resmen cadılık yaptım tedavimin basindan beri buraya geliyoruz herseyimiz burda oldu dogumum bile burda oldu simdi kizim küvezde yatiyor bizden bunu istiyorsunuz o zaman indiirm.yapacaksıniz dedim 24 günlük parayı indirim.yaptirarak odedik sesini cıkarmazsan eziyorlar insanı

Rabbim ne derse o varsa yiyecek ekmekleri gelecekler gumbür gümbür bence senin kuzularinda cok guzel kilosu guven onlara annesi sen duana sütünü sagmaya devam et hele bir de iki taneler masallah suphanallah
Aynen cnm Allahım ons onları bızlere bagıslıcak güçlü bebeklerımız savascak inşallah ah nasıl ufaklar dimi büyücekler Allah ın izniyle süt dün nasladı geşmeye cnm sırınga verdıler ona cekıp buzluga atıyorum heegun gotırcem sımdılık

Bızde ındırdık cnm hastane drları geldı cok ufaklar baska hastaneye rısklı nakıl faln doye konustu cunku haklısın ben drlara da cok para doktum durum bellı vermek zorundayız diye sömürüyolar allahım korusun yavrularımızı hepımızın

Merhaba kizlar erken dogum yaptiniz biliyorum psikolojinizide anliyorum.bende sizinki kadar olmasada 34+6da dogum yaptim stresler bebegim yasayacakmi diye ordan ora burdan bura kosusturmam ama geciyior onlar cok guclu oluyolar direniyolar hayata size dusende pozitif olub hevesle bebeklerinizi hayal ederek o sutu sagmak sutun gelmesi bile beyinle alakadar canlarim sakin neqatif olmayin onlarla konusun her gittiginizde annecim ben burda sizi bekliyorum sizde guclu olun hadi gelin diyin inankn duyar sizi ben oglan kuveze girmedi ama cok zor gunler gecrdim bakkmi filan her birseyi zorlu oldu en onemoisi kuvezden ciktiktan sonra bebeklerinizi ten tene temas etdrin kalbinizin uzerinde uyumasini saglayin kalbinizin sesinj duyunca iyi gelecektr onlara eve ciktiktan sonra ben ev icin termometre aldim evin isisinin 25 derecede tutdum her gun vucut isisini olctum en onemlisi amnemlerdeydim ben orda kaldim ogluma ben ve annem dokundu sadece her gun dus aldik alkolle dezenfekte etdik kendimizi yanina hic kimseyi sokmadik odasimi temiz tuttuk esi. Her gormeye geldiginde dus alio yanina giriyodu dezenfekte edyodu kendini bunlara cok dikkat edin canlarim onlar gucludur cabucak toparlanip cikacaklar insAllah ben yaptiklarimk paylasayim dedim belki yardimci olurum sizlerede

Canım nasılsın bebekler nasıl iyisinizdir inşallah

Süt içim tavsiyem tereyağ karabiber pekmez karışımı ılıt iç canım aynı gün gelmişti benim yapınca

Kızlar göğüslere çok dikkat edin ben bilmiyordum 1 gğnde gögüslerim tam boşalamamıs evdekı makina da yeterdız gelmiş sert oldu gögüsler ve hemsıre farkettı sıkarak bisekıl bosalttık ama ateslendım aksam cok zordu bende 12 kademeli pompa kiraladım iki ay ben tecrübesizdim bilmeyenler rn azından benim gibi olmadan dikkat etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…