Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Bn doğum yaptım kızlar 5 cm acıklık ve 100 e vuran sancım vardı bebekler küvezde
Canım öncelikle gecmisnolsun rabbim yavrularına kısa zamanda sağ salim kavuşmak nasip etsin inşallah. Dua et bol bol kendini üzme desemde boş kızımı 24 haftalık doğurdum yasadigin üzüntüyü yaşadım dibine kadar hemde. inşallah sağlıcakla ikisine de kavuşursun. Güçlü ol onlarda güçlü olsun ❤ unutma onların güçlü bir anneye ihtiyacı olacak....şükür ki iğneleri yapıldı canim

Kızlar bebekler 1150 1170 doğdular burında solunum destegı bar sadece okdr mınıklerkı esımle sasırdık kaldık okdr guzeller nasıl buyıcekler bılmıuorum allahım bagıslasın bızlere ıns
Yaa gayet iyi kg'ları canım benim kuzenim 880 gram 930 gram doğurmuştu poşetlerin içinde kuvezde kaldılar ama kocaman oldular şimdi çok da zekiler sende kucağına sağ salim alacaksın 🤲🏻

Kızlar bebekler 1150 1170 doğdular burında solunum destegı bar sadece okdr mınıklerkı esımle sasırdık kaldık okdr guzeller nasıl buyıcekler bılmıuorum allahım bagıslasın bızlere ıns
Maşallah sübhanallah çok güzel kiloları annesi sen üzülme öyle çabuk öyle güzel büyüyeceklerki şaşıracaksın bunlar nasıl böyle büyüdü diye. Sen kendine çok iyi bak moralini bozma güçlü ol ki bebeklerinde iyi olsun en kısa sürede çıkarlar inşallah

Canımm bir an önce kavuşmanız dileğiyle. Kiloları da güzel hak geçmemiş ikisi de eşit kiloda sayılır :) maşallah onlara 💙

Canım maşallah kiloları iyi doğmuşlar.inşallah Rabbimin izini ile çok güzel geçecek bundan sonrası da. Allah size bağışlasın uzun sağlıklı ömürleri olsun inşallah.

Hemde öyle güzel büyüyecekler ki sasircaksin
Her baktığında onlara şükür edeceksin canım
Maşallah bu arada 🥰🧿😍

Canim 49 günün sonunda aldım ben bebeğimi. Anne açısından biraz zorlu geçiyor ama 1kilonun üzeri ciğeri gelişinde çok sıkıntılı olmuyor. Allah bağışlasın ikizlerinizi. Seni en iyi anlayanlar dan biri benim. Bol bol sütünü sağ ve bebislerine götür ♥️♥️

Canim 49 günün sonunda aldım ben bebeğimi. Anne açısından biraz zorlu geçiyor ama 1kilonun üzeri ciğeri gelişinde çok sıkıntılı olmuyor. Allah bağışlasın ikizlerinizi. Seni en iyi anlayanlar dan biri benim. Bol bol sütünü sağ ve bebislerine götür ♥♥
Tam kac hagyada dogmustu cnm 1150 1130lar gelısımlerı ıyıydı cok sukur ıns bende kavuşurum

Tam kac hagyada dogmustu cnm 1150 1130lar gelısımlerı ıyıydı cok sukur ıns bende kavuşurum
Benim 31 haftada 1700 doğdu. Ama benimki enfeksiyon kaptıği için süre çok uzadı. Bu arada kilo kaybedecek ilk etapta. Sakın üzülme. Bir de emme refleksleri gelisince kilo kaybediyo. Bunlar aklında bulunsun.

X