Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Iyiyim cok sukur canim.bebisle biraz zorlaniyorum gece uykusu yok cok korkak bir bebek yemegi genzine kacyor bogulyo korkuyo kusmugu genzine kacyor her an tetikde izliyorum bogulur filan sizler nasilsimiz hamilelik nasil gecyo
Samara96 Samara96 canım sen nasılsın gectinmi evine yavrucak nasil

Iyiyim cok sukur canim.bebisle biraz zorlaniyorum gece uykusu yok cok korkak bir bebek yemegi genzine kacyor bogulyo korkuyo kusmugu genzine kacyor her an tetikde izliyorum bogulur filan sizler nasilsimiz hamilelik nasil gecyo
Oy ben onun korkusunu yerim 💛 hiç kolay değil dimi yaa ama kuş gibi uçup gidiyo günler hızlıca, geçicekk 🌸

InsAllah kuzumya kucucuk daha insan korkuyo valla oksuruyor bogulacak zanedyo napiyo gozleri portluyo cocugun gece deli gibu uyaniyorum benim.kadat uykuyu seven bir insan sabaha kadar uykusuz evlat icin deger ama cok sukir bu gunumuze hepiniz saglicakla alin kucaginiza
Oy ben onun korkusunu yerim 💛 hiç kolay değil dimi yaa ama kuş gibi uçup gidiyo günler hızlıca, geçicekk 🌸

Zorlanıyorum artık canım doktor doğum tarihini verdi inşallah 28 Ekim hayielisi ile gelseydi o gün

Hadi hayrlisi kuzum son aylar insan daha bir zorlaniyo havalarda sicak ben sonlara dogri nefes darligi burun tikanikligi uyku bozuklugu yasamistim
Zorlanıyorum artık canım doktor doğum tarihini verdi inşallah 28 Ekim hayielisi ile gelseydi o gün

X