Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Canım Allah bilir en güzelini dualarım seninle inşallah en hayırlısı olur senin için peki cumartesi gününe kadar evdemi bekleyeceksin yada suyu az olan bebek cumartesi gününe kadar suyu yeterli olacakmiymis
Evet cnm evde beklıcem havuc suyu ıceyım en kotu buaksamdan

Bnm durum kotu gelen nısanmıs rahım bombelı olmus dıkıs aon hadde bı bebegın suyu cok azalmıs Cumartesi kontrol etcek suyunu gene beğendiğim derse alcak bebeklerı
Inşallah rabbim hayırlısını nasip eder hakkınızda. Duanı et bol bol tevekkül et kalanı Allahu tealanın takdirine kalıyor. Ama sen hep şöyle düşün ctesi gittiğinde çok güzel haberler alacaksın inşallah
Allah yardımcın olsun bebiişlerine sağ salim vakitli kucakla inşallah dualarım seeninle

30 dan sonra endol u pek onermiyolar canim ben en son 29 da almistim sanirim. Nidilat falan kullanmiyomusun? Bu arada bi yemek kasigi yogurda bi cay kasigi kadar turk kahvesi koy karistir direk kesiyor ishali ben oyle kurtuluyorum. Rahim boyun iyi maşallah en azindan bi boy var

Ay cnm cok korkuyorum ne dusuncegımı de sasırdm

Almadım canım ya patates yiye yiye bı hal oldum ama kesti çok şükür sen şimdi nasılsın ayaklarin nasıl oldu o kadar yatmaya

Ay cnm cok korkuyorum ne dusuncegımı de sasırdm
Korku salma canım bebekler strese girer sen ne kadar rahat olmaya çalışırsan onkadsr iyi biliyorum çok zor ama kendini telkin et kuzum bak kuvezde olsalar bile iyi olacaklar süreç uzun olabilir ama sağlıklı olmaları en güzeli biz bilemeyiz hangisi hayırlı o yüzden bol dua canım ben inanıyorum bizler inançlı insanlarız ve en güzeli olacak inşallah rabbim seni ve bizleri sıkıntılardan kurtarsın yardımcımız olsun bizlere merhamet eylesin

Almadım canım ya patates yiye yiye bı hal oldum ama kesti çok şükür sen şimdi nasılsın ayaklarin nasıl oldu o kadar yatmaya
Canim hastanede ufak ufak yurumeye baslamistim tabi herkesten geride kala kala gittim muayenelere ayagim yere indigi gibi davul oluyodu. Bigun bi egildim dizlerimi acamadim dogrulamadim annem kaldirdi biri olmasa yanimda kalcam oyle yatiyosan katı sekilde biri yokken bacaklarin ustune çokme simdi bacak egzersizleri yapiyorum yavas yavas. Hizli hareket edemesem de yavasta degilim

Canım bende öyleydim ben 9 ay yuruyemedim iki ay fizik tedaviye gittim ama geçti çok şükür

Allah bızlere zor gınerı yasatmasın hepımız anne olalım ıns cnm streslym ama rahatamaya calısıyorım

Eve gecıyorum cnm Cumartesi sabah gıdıcem
Canim simdi gordum yazdiklarini. Nisan geldi diye illa dogum olmuyor 1 ay bile gidebilir. Su azligina gore sinirin altinda degilse gelisimi etkilemicekse gittigi yere kadar durur. Dikislerin icin ayagini yuksekte tut zorlama kabiz olma oksurme hapsurma. İnsallah en az 30 u gorursunuz ama ikiz gebelikte 28 gercekten cok guzel bi hafta hic canini sikma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…