Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Canim kanli ve baya kalin bi akintiysa nişandir. Googleden bak karsilastir.Benden de sari cok kati gelmisti 28 de nisan diye gittim doktorum bakti hersey normal nisan degil demisti. Dikislerinde zorlanmis olabilir, 33 te pembe kanamam oldu iki gun ama sonra gecti hastanede yatiyodum o sira bakmadilar bile alttan dikis ne durumda diye. Vaktinde de dogdu kanama sorun cikarmadi. İnsallah iyi haberler verirsin
Canım nasılsın neyapiyosun balkes bu arada hani bizde dikiş var ya ona rağmen bizdede dikismolmayan bayanlarda ki gibi bu kadar belli olurmu

Canım nasılsın hafifte olsa ağrıların varmı o kanlı yapı sümüksü halde mi ve devam ediyormu
Sumuksuue benzer hafıf geldı ama cokta sumuksu degıldı cnm turuncu gıbı oldu pembe gıbı geldı ışk sıt kahve oldu anlamadım bende agrı dın daha coktu bugun daha hafıf adalattta kullanıyorum işte cok gerildim korkuyorum bişey olursa dıye

Sumuksuue benzer hafıf geldı ama cokta sumuksu degıldı cnm turuncu gıbı oldu pembe gıbı geldı ışk sıt kahve oldu anlamadım bende agrı dın daha coktu bugun daha hafıf adalattta kullanıyorum işte cok gerildim korkuyorum bişey olursa dıye
Anlıyorum seni canim doktorunu bekle hayırlı haberlerle gel inşallah

Canım inşallah doğum olsa bile yaşayacaklar Allahın izniyle doktor ne diyor

ben iyi oldum. ama meleklerim kuvesteler . bazen iyi oluyorlar . bazen kotu oluyorlar . solunum destegi veriyolar . bazen besinlerini kesiyolar bazen veriyolar . 😢 sutumde azaldi. moral 0. Allahim sifa versin tum hasta bekleyenlere. Bize evlat acisi gostermesin insalah. Lutfen dualarinizda bizede yer verin 🌹😥
Canım nasılsın bebekler nasl

Canım nasılsın neyapiyosun balkes bu arada hani bizde dikiş var ya ona rağmen bizdede dikismolmayan bayanlarda ki gibi bu kadar belli olurmu
İyiyim canim bebekle ugrasiyorum gece gunduz uyku yok biraz emme problemimiz var gunduz reddediyor🤷 sen nasilsin canim?

Dikiş yukardan, tıkaç gorevi goren nişan en aşagida oldugu icin bizdede nişan gelebiliyormuş canim. Kanli mukuslu kati bi akinti olmasi lazim bazen kansizda oluyomuş. Benim geldiginde vajinal enfeksiyonmuş mesela. Diger dusuklerim de gelmisti nişanim dikişliyken bunda gelmeden dogum yaptim.

Drdan haber beklym cnm bıkac saate gıdıcem yol uzak bıtaz hıc hazır dglmm cnm ya korkuyorum
Doktorundan haber geldimi canım benim
İyiyim canim bebekle ugrasiyorum gece gunduz uyku yok biraz emme problemimiz var gunduz reddediyor🤷 sen nasilsin canim?

Dikiş yukardan, tıkaç gorevi goren nişan en aşagida oldugu icin bizdede nişan gelebiliyormuş canim. Kanli mukuslu kati bi akinti olmasi lazim bazen kansizda oluyomuş. Benim geldiginde vajinal enfeksiyonmuş mesela. Diger dusuklerim de gelmisti nişanim dikişliyken bunda gelmeden dogum yaptim.

Bende dün doktora gittim canim dikiş 2.60 cm olmuş bebek iyi çok şükür ama gceden beri ishalim afedersin çok çok afedersin aşırı sulu değil.ama bagirsaklarimi usutmusum kaynamispatates yiyorum bı nebze faydasını gördüm lakin endol icsemmi 31. Haftamdayim hafif bağırsaktan kaynaklanan ishalden kaynaklanan sancı var

Bende dün doktora gittim canim dikiş 2.60 cm olmuş bebek iyi çok şükür ama gceden beri ishalim afedersin çok çok afedersin aşırı sulu değil.ama bagirsaklarimi usutmusum kaynamispatates yiyorum bı nebze faydasını gördüm lakin endol icsemmi 31. Haftamdayim hafif bağırsaktan kaynaklanan ishalden kaynaklanan sancı var
Çok iyi inşallah uzun süre gider canım ben de şimdi geldim doktordan dikişe dayanmışlar nerdeyse o yüzden tekrar ciğer geliştirici oldum bekleyeceğiz bakalım

Yoldaym cnm dua et

X