Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Canim kaç günde bir banyo yapıyorsun başka kızlarda cevaplayabilir hep yatiyormusun lavabo harici yatarken yada uzanirken hangi pozisyonda oluyorsun
O

olacaksın tabi ki bitecek kasılmaların sen rahat ol ikiz gebelik biraz heyecanlı geçiyor maalesef ama sonu güzel olacak .
Şimdi nasıl oldun canim iyimisin
Sakin olmaya çalış canım stres oldukça daha çok kasılıyor beni de serumla ve ilaçla durdurdular hala var ama daha doğurmadım şükür senin de durur 🤗
Eve geldım kızlar ama daha endoller etkısını gostermedı bıraz daha agrım bar bıde tansıyonm dustumu zor geldım ya yatıyom kendımden gecık haldeym suan ıns endol etkısını gosterır bolmıym kac saate gosterır kızşar ama dogırmam ıns 🥺

Sakin olmaya çalış canım stres oldukça daha çok kasılıyor beni de serumla ve ilaçla durdurdular hala var ama daha doğurmadım şükür senin de durur 🤗
Ah cnm keske senın haftanı gorsem 🥺 28 ı gecseydım bı sen ne kullanıyosn bu endoller agrıyı nezaman keser

M meraklitaze_101 slm canım nasılsın çoktandır yoksun buralarda nasıl gidiyor hamilelik ne kadarlık oldun♥️♥️

Selam canım, iyiyim çok şükürr, bu aralar alışverişe verdim kendimi, mobilya yaptırdım fln ondan gelemedim buralara pek. 32+6 olduk kızlarr.. yatmaya devam ediyorum ama artık bu haftalarda daha çok kaçamak yapmaya, kalkmaya başladım :) evin içinde dolanıyorum kontrollü olarak, bakalım yarın kontrole gidicem dikişler ne alemde yazarım size. Bir çoğunuzun 28. haftasına çok az kalmış yaa 🙏🥰 hele o haftalar bi geçse daha az korkmaya başlıyosunuz ve günler daha çabuk ve kolay geçiyo, bak görceksiniz

Canım inşallah tez zamanda sen de kucağına al bebeğini 🙏 bir daha yaşatmasın allahım. Abdominal serklajı ve başarısını çok duydum çok iyi edersin 👍 sen kaçıncı hafta doğuma alınmıştın?
Amin inşallah canım nerde varsa 🤲 Evet bende çok fazla duydum ve bu işin en uzmanını buldum İzmir'de fatih şendağ Eylül'ün 9 nda atılıcak dikiş ilk bebeğimi 22 haftalık da doğum yaptım ikinci bebegimide 25 haftalık doğum yaptım malesef

Ah cnm keske senın haftanı gorsem 🥺 28 ı gecseydım bı sen ne kullanıyosn bu endoller agrıyı nezaman keser

Oy canım benim, endol gösterir hemen etkisini merak etme, kız az kalmış senin de 28’leri geçmenee 🙏 korkma sonrasında da korkun azaldıkça daha çabuk geçiyo zaman. Artık kasılmaların olabilir, her kasılmada doğurcak değilsin. Benim senin haftalarında çok kasılmam oluyodu.

Amin inşallah canım nerde varsa 🤲 Evet bende çok fazla duydum ve bu işin en uzmanını buldum İzmir'de fatih şendağ Eylül'ün 9 nda atılıcak dikiş ilk bebeğimi 22 haftalık da doğum yaptım ikinci bebegimide 25 haftalık doğum yaptım malesef

İşte bu sefer 38’den önce doğurmıycaksın inşallah 💪 önlemini çok iyi almışsın, hadi hayırlısı canım

Oy canım benim, endol gösterir hemen etkisini merak etme, kız az kalmış senin de 28’leri geçmenee 🙏 korkma sonrasında da korkun azaldıkça daha çabuk geçiyo zaman. Artık kasılmaların olabilir, her kasılmada doğurcak değilsin. Benim senin haftalarında çok kasılmam oluyodu.
Sen ne kullandın kuzum kasılmalarda endol verdıler bana azaldı hafıf agrım bukdr sık olmadı ılk kez oldu rahım agzım kapalı suan cnm cok sukır ama fena oldm bugun 28 ı gecsek ıkız bebekte yasama yanaımız daha cok olır dımj

Fatih şendağ hangi hastanede İzmiri neresindeymiş canım. İnşallah bu sefer sağlıkla zamanında al kucağına bebeğini 🤲

X