Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
InsAllah goruceksin kuzim canim benim doktor zaten 34 haftayi gor sonra problem yasamazsin demisti kuvrze girse bile fazla kalmaz demisti 34 hafta guzel haftalar ama ben hastanedeyken 28 haftadan dogan bebek gordum 21 gun kalmistu kuvezde cok sukur saglicakla gitti evine
Oh masallah valla cnm belkı ılerıkı haftalarda dogarlarsa az kalırlar daha kolay aylatırlar ıns cnm o jaftada kuveze gırmemesı cok guzel olmus ay ıns senın haftanı goruruz bizde

InsAllah goruceksin kuzim canim benim doktor zaten 34 haftayi gor sonra problem yasamazsin demisti kuvrze girse bile fazla kalmaz demisti 34 hafta guzel haftalar ama ben hastanedeyken 28 haftadan dogan bebek gordum 21 gun kalmistu kuvezde cok sukur saglicakla gitti evine
Aaa ne az kalmıs masallah cnm ıns 28 ılk hedefımdı az kaldı 30 32 34 sırayla hedeflerım belkı gıderım cok zor durum yasamayız bakalım bellımı olır

Canim.olucak inan bana sadece umut et dua et umutsuzluga hic kapilma bebeklerinle konus ben hep oyle yapardim annecim az daha dayan diyodum 1 haftada dayan 10 gun de dayan diye diye dayandi yavrum onlar his ederler annesi konus onlarla
Aaa ne az kalmıs masallah cnm ıns 28 ılk hedefımdı az kaldı 30 32 34 sırayla hedeflerım belkı gıderım cok zor durum yasamayız bakalım bellımı olır

Canim.olucak inan bana sadece umut et dua et umutsuzluga hic kapilma bebeklerinle konus ben hep oyle yapardim annecim az daha dayan diyodum 1 haftada dayan 10 gun de dayan diye diye dayandi yavrum onlar his ederler annesi konus onlarla
Umut etmemmı erkek bebegımın ısmı ıns umut olcak dua her sanıue zaten oksuyorum sevıyorum onları ıns savasscı bebekkerımız bızım güçlüler dayanacaklar

Evet canim.biraz zayif bir bebem ama olsun saglikli olsunda uykusuzluk filan oluyo Darisi sizlere Rabbim annelik duyqusunu isteyrn her kese nasip etsin🤲
Zamnla toplar canim merak etme. Bak yagiz pasayi tasimaktan belim agrio benim 😂😂 emeklese bi an once die gozunu icine bakiyorum 😂
Amin ins, tum isteyenlere yasatsin❤

InsAllah kuzum ya ben hem mams hem meme veriyorum ama oyle fazla kilo almiuyo MasAllah kuzucuga yaz simdi buyumustrde kuzucuk🥰 ben belden aldim anesteziyi bel agrisi cok kotu bazen ayaga kalkamiyorum
Zamnla toplar canim merak etme. Bak yagiz pasayi tasimaktan belim agrio benim 😂😂 emeklese bi an once die gozunu icine bakiyorum 😂
Amin ins, tum isteyenlere yasatsin❤

kızlar bir şey sorucam size ben 27.haftada ciğer geliştirici iğne vurulmuştum bunu bir daha vurulmak gerekiyor mu yoksa sonuna kadar bu etki ediyor mu

X